ZAGREB - Jel bio tko?

Je li bio tko kod ove? Želja mi je probati crnkinju i azijatkinju, pa me zanima je li ova ok? https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/paola-oglas-5364581
Dolazi svako malo u Zagreb ,iz Angole je ,obicno je u ok apartmanima po centru. Ona je na slikama ,krupnije građe ali stvarno utegnuta i ne bi rekao da joj je građa mana. Svasta se moze dogovoriti ,anal ne. Ljubi se ,pljuganja sa ili bez ,odnos sa zastitom. Odradi to stvarno korektno ,opusteno. Vrijeme koje dogovoris ispostuje. Preporucujem dogovor oko cijene ,korigirat ce je ali ne ocekujte za previse. Kad stigne u Zg javi se porukom ,ali ukoliko vam to ne odgovara samo joj javite da to ne radi. Preporuka
 
Jel zna netko plavuša iz kvatrića oko 40ak godina blizu mcdona..ide se gore ulicu prema kružnom toku ako je netko bio kod nje molim broj
 
Pozdrav ekipa imam jedno pitanje za sve koji su voljini pomoći sutra sam Zaprešić Samobor Stubica relacija zanima me dali netko na toj relaciji ima kakav kontakt .
U oglasniku je samo zg nema ništa detaljnije .
Molim vas za kontakt nisam baš previše izbirljiv ali bi mi bilo draže da je što slađe.
I nisam sa autom pa mi je sam ZG malo veći problem.
 
Pozdrav ekipa imam jedno pitanje za sve koji su voljini pomoći sutra sam Zaprešić Samobor Stubica relacija zanima me dali netko na toj relaciji ima kakav kontakt .
U oglasniku je samo zg nema ništa detaljnije .
Molim vas za kontakt nisam baš previše izbirljiv ali bi mi bilo draže da je što slađe.
I nisam sa autom pa mi je sam ZG malo veći problem.
Molim vas info
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh