ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel netko kontaktirao sa ovom? Izbaci mi na whats appu da uopce ne koristi whats app.. niti je na viberu nema.
 
Javila se Melisa, al je zapravo druga cura na njenom broju. Neka plavuša je sad tamo. Ne odgovara na poruke o dostupnosti, dal zna netko više nešto? Spominjala meni Melisa plavušu u Puli davnih dana pa eto ako je bio netko?
 
Bio sam ponovno kod Dragane, uzivao od prve sekunde kada sam usao u stan, sacekala me iza vratiju i odmah me pocetka ljubiti i jedva smo stigli do kreveta. A tamo je bilo, ne mozete ni zamisliti sta i koliko. Predivno iskustvo a Dragana to savrseno dobro cini. Nemam niti jednu zamjerku vec decki samo preporuku. Ajmo je nekako nagovoriti da ostane tu da zajedno uzivamo mi u njoj a ona u nama.To bi bilo predivno!
Posjetite Draganju i uzivajte, necete se razocarati!
Kontakt, oglas...
 
Momci, iditie kod Hanne brazile dok je ovdje. Necete pozaliti bio tri put kod nje, cura je malo smotana ali je slatka i zna sto radi, a tijelo da ne pricamo, bolje nego na slikama. Imate ju na EGEu, preporuke dok ne ode za rijeku, a mislim da je to kroz par dana. Eto nadam se da sam nekome pomogao. Pozdrav jebaci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh