BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Recenzije i iskustva koga, čega, loših jebaca koji ostavljaju loše recenzije ili onih koji se i ne oglasavaju jer su prezadovoljnoi i na osnovu čega ti zaključuješ takve pretpostavke??? Ako muški mogu dat recenziju i iskustvo predstavnica kako ih ti zoveš, što ne bi mogle i predstavnice? l???? Ja sam vec otvoreno rekla tko krene na mene ja ću na njega, jer imam sta za rec za svakog..... I evo sebe postavljam za predsjednicu predstavnica....
Ako je usluga dobra od higijene pa sve ostalog nemam razloga ostaviti lošu recenziju osim preporučiti i vratiti se opet. Nekad ću i prešutit ako je bilo loše ali generalno je puno nezadovoljnih ovdje tako da obadvije strane snose krivicu. Možeš nastavit se prepucavat ovdje sto nigdje ne vodi ili možeš biti prisutna ovdje i gledati zajedno sa nama kako da popravimo situaciju. Your call
 
Recenzije i iskustva koga, čega, loših jebaca koji ostavljaju loše recenzije ili onih koji se i ne oglasavaju jer su prezadovoljnoi i na osnovu čega ti zaključuješ takve pretpostavke??? Ako muški mogu dat recenziju i iskustvo predstavnica kako ih ti zoveš, što ne bi mogle i predstavnice? l???? Ja sam vec otvoreno rekla tko krene na mene ja ću na njega, jer imam sta za rec za svakog..... I evo sebe postavljam za predsjednicu predstavnica....
Ti si u izlogu , isto ko Haše od Podravke.Ne znam sta se bunis.Nekome je bolje ono od Ovako ili Memprom , meni je Podravka.

Opusteno , taj si posao bitala nisi valjda ocekivala da ces biti bez kritika ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh