BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prije svega pozdrav od novog člana.
Screenshot je iz oglasnika, zanima me je li iko imao iskustva sa njom (Sarajevo)? Može da mi se javi i na PP. .2023-06-20 15_18_12-SuperOGLASI.png
Hvala.
 
Bio,krupna je,ali dobro odradi posao ,150 km je bilo sat vremena,sad je digla cijenu na 150 e ...
Sta lažete da se su dignule cijene od kad radim je sve ostalo isto 150 maraka pola sat, 300 maraka sat, da krupna, čvrsta, kome ne odgovara ne mora se ni javljat, štoviše napomenula sam na oglasu da me forumasi ne zanimaju, ako krenete srat bez razloga dosta njih će te uskratiti zadovoljstvo jer ću se prestat javljat, ovaj forum je postao cista sprdacina, ne varam nit fotkama nit bonovima, a vi samo i dalje samo serite ovdje očito da nemate pametnijeg posla, a lagati nije u redu, nikad ali nikad nisam pristala na uslove nekoga drugoga......
 
Eto i sad smo došli u situaciju da ja počnem ovdje pisat ko ima malog, kome smrdi, ko ne zna jebat itd, jer ako mislite da smo toliko glupe i ne možemo vas povezat sa vašim objavama na ovom debilnom forumu varate se... Gdje su ona vremena bez ovog foruma kad su se stvari odvijale u pravom smjeru i na ljudski način, svih vas može bit sramota da serete i razvlačite djevojke na ovaj ili onaj način jer su vam se vjerovatno nesto zamjerile ili vam se nije dugo, što nije do nas, pola vas je oženjeno i prestanite se zajebavat ovdje na ružan način....
 
Sta lažete da se su dignule cijene od kad radim je sve ostalo isto 150 maraka pola sat, 300 maraka sat, da krupna, čvrsta, kome ne odgovara ne mora se ni javljat, štoviše napomenula sam na oglasu da me forumasi ne zanimaju, ako krenete srat bez razloga dosta njih će te uskratiti zadovoljstvo jer ću se prestat javljat, ovaj forum je postao cista sprdacina, ne varam nit fotkama nit bonovima, a vi samo i dalje samo serite ovdje očito da nemate pametnijeg posla, a lagati nije u redu, nikad ali nikad nisam pristala na uslove nekoga drugoga......
Aurora korektna djevojka,sto se dogovori to i odradi👍
 
Od sada pa nadalje ću ispisat svaki vas detalj od izgleda, kurca, poze svrsavanja itd jer ovo je postalo nepodnošljivo, da se mi moramo pitat ako primimo nekoga u najboljoj namjeri da mu pružimo ono što mu treba ili nema kući, dal će nas ocrnit, neću više tolerirat, nadam se da ce i druge djevojke koje čitaju ovo da stat na kraj muškom izvivljanju nad nama..

Toliko od mene, budite na oprezu
Ako možete vi možemo i mi...
 
Od sada pa nadalje ću ispisat svaki vas detalj od izgleda, kurca, poze svrsavanja itd jer ovo je postalo nepodnošljivo, da se mi moramo pitat ako primimo nekoga u najboljoj namjeri da mu pružimo ono što mu treba ili nema kući, dal će nas ocrnit, neću više tolerirat, nadam se da ce i druge djevojke koje čitaju ovo da stat na kraj muškom izvivljanju nad nama..

Toliko od mene, budite na oprezu
Ako možete vi možemo i mi...
Pa kako se zoveš?
 
Sta lažete da se su dignule cijene od kad radim je sve ostalo isto 150 maraka pola sat, 300 maraka sat, da krupna, čvrsta, kome ne odgovara ne mora se ni javljat, štoviše napomenula sam na oglasu da me forumasi ne zanimaju, ako krenete srat bez razloga dosta njih će te uskratiti zadovoljstvo jer ću se prestat javljat, ovaj forum je postao cista sprdacina, ne varam nit fotkama nit bonovima, a vi samo i dalje samo serite ovdje očito da nemate pametnijeg posla, a lagati nije u redu, nikad ali nikad nisam pristala na uslove nekoga drugoga......
Zaista koliko ovdje idiota ima ja ne mogu vjerovati.Citam po nekad pa se zapitam da li masa ovih ljudi odavde prepoznaju kod sebe odredjene psihicke poremecaje.Da zanemarim bezobrazluk,pola odavde treba da se lijeci.
Djevojka ima cijenu od 150km i to vam puno klosari jedni,pa ste krenuli sa uvredama,a siguran sam da vas pola odavde smrdi,drogira se ,a na sta tek licite mogu samo da zamislim,kad vas masa ovdje visi svaki drugi dan i ne moze naci shemu vani nego pod uslovom da platite.
Za mnoge odavde,sport zvani prostitucija nije.Vi ne znate ni osnovna pravila prostitucije.
Sakrili ste se iza tastature i blatite zene koje su javno obiljezene ovdje a predhodno ste ih jebali(5min).Kurcevito nema sta!
Ivana je jako korektna i fina osoba.Sto se tice uvreda na osnovu fizickog izgleda nekoga ,prije nego ostavite recenziju pogledajte sebe u ogledalo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh