BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Djevojka koja je skoro pomenuta na forumu, da je ne spominjem (ne reklamira se u BL). Krvavo je odvajala 10 godina za stan. Čega ste se vi odrekli i šta ste žrtvovali da bi vam dijetetu ostalo nešto poslije vas?
 
Djevojka koja je skoro pomenuta na forumu, da je ne spominjem (ne reklamira se u BL). Krvavo je odvajala 10 godina za stan. Čega ste se vi odrekli i šta ste žrtvovali da bi vam dijetetu ostalo nešto poslije vas?
Svi se žrtvujemo za svoju djecu, i vrijeme i i zdravlje i svaki posao nosi određene stresove, tegobe i ni jedan nije lak. Te realne cijene koje ti navodiš su jako smiješne, nje nema nigdje tu prijatelju ako se sexa po tim cijenama. Bolje da osmisli bilo kakav biznis a da nije prostitucija ako radi zaradi za taj novac. Nama jeste dobro, ali 10 god da se hevta za 20,50, 100km je jako glupo, zbog samo jednog stana... U Sarajevu su masaze toliko bez sexa.
 
  • Like
reagiranja: BLX
Svi se žrtvujemo za svoju djecu, i vrijeme i i zdravlje i svaki posao nosi određene stresove, tegobe i ni jedan nije lak. Te realne cijene koje ti navodiš su jako smiješne, nje nema nigdje tu prijatelju ako se sexa po tim cijenama. Bolje da osmisli bilo kakav biznis a da nije prostitucija ako radi zaradi za taj novac. Nama jeste dobro, ali 10 god da se hevta za 20,50, 100km je jako glupo, zbog samo jednog stana... U Sarajevu su masaze toliko bez sexa.
Sve te razumijem, u potpunosti. Al' stvarni svijet drugačije funkcioniše... Zamisli samo situaciju da cura koja na oglasima traži 100 EUR, kada ostane bez keša i musterija šalje ti poruke i moli da dođeš bar za 20-ak KM. U proteklih 15 dana imam, imam 3 poruke od razlicitih cura.
 
Sve te razumijem, u potpunosti. Al' stvarni svijet drugačije funkcioniše... Zamisli samo situaciju da cura koja na oglasima traži 100 EUR, kada ostane bez keša i musterija šalje ti poruke i moli da dođeš bar za 20-ak KM. U proteklih 15 dana imam, imam 3 poruke od razlicitih cura.
Jbg neka ulaze u stan a ne u gudru i silikone. Ja ti pričam o *pametnim kuravama". Čitajući ovaj forum boga mi ako je imalo pametna i zgodna može da uzme dobru lovu, pogotovo u većim gradovima.
To je samo moje mišljenje. Potražnja je uzasno velika. Evo ti Crnka, nije mi kulturno bilo pitati koliko zaradi ali ne stiže da odg na sve poruke, i sve tako, bar u Sa.
 
Jbg neka ulaze u stan a ne u gudru i silikone. Ja ti pričam o *pametnim kuravama". Čitajući ovaj forum boga mi ako je imalo pametna i zgodna može da uzme dobru lovu, pogotovo u većim gradovima.
To je samo moje mišljenje. Potražnja je uzasno velika. Evo ti Crnka, nije mi kulturno bilo pitati koliko zaradi ali ne stiže da odg na sve poruke, i sve tako, bar u Sa.
Ja ih stvarno poštujem i cijenim ali nemaju svu istu sreću u poslu i isti tretman
 
Ja ih stvarno poštujem i cijenim ali nemaju svu istu sreću u poslu i isti tretman
Samo trebaju biti zgodne i pametne. Sreća je relativna, sposobnost i da znas da radiš i voliš to sto radiš. Eh sad trpati sve u isti kos, narkomanke, samohrane majke, cure koje gledaju da te za 5 min skinu jer je kao na traci, zgodne, manje zgodne. Nije stvar sreće nego mudrosti, pameti, lojalnosti o kojoj pišeš. Dada milf sad da radi garantujem ti stan za 6 mjeseci.
Opet svako ima svoje mišljenje, ja poštujem i tvoje.
 
Sve te razumijem, u potpunosti. Al' stvarni svijet drugačije funkcioniše... Zamisli samo situaciju da cura koja na oglasima traži 100 EUR, kada ostane bez keša i musterija šalje ti poruke i moli da dođeš bar za 20-ak KM. U proteklih 15 dana imam, imam 3 poruke od razlicitih cura.
Kazu kad nema kise dobar je i grad...mozda da trazi manje para, imala bi vise musterija, ja cim vidim napumpanu cijenu odma preskacem oglas...
 
Kazu kad nema kise dobar je i grad...mozda da trazi manje para, imala bi vise musterija, ja cim vidim napumpanu cijenu odma preskacem oglas...
Zavisi kakva je. Ne može dobra riba biti jeftina. A mnogi se zadovolje i sa Aidom K koja košta 50km.To mi je ok. Ako je riba ok i radi dobro vrijedi imat će uvijek musterije. A jeftine smrdulje i narkomanke ne bih vala ni besplatno.
 
Zavisi kakva je. Ne može dobra riba biti jeftina. A mnogi se zadovolje i sa Aidom K koja košta 50km.To mi je ok. Ako je riba ok i radi dobro vrijedi imat će uvijek musterije. A jeftine smrdulje i narkomanke ne bih vala ni besplatno.
Druze ja zivim u Njemackoj, znas kakve imas cure za 150e 1h, imas cak 120e po satu, to ti je bolja od bolje, i mnogo su prijatne cure a zgodne su znaci san snova..ne kazem da ovdje nisu, ali su im cijene za ovaj standard previsoke, realno bi bilo nekih 120km za 1h, po meni realna cijena.
 
Druze ja zivim u Njemackoj, znas kakve imas cure za 150e 1h, imas cak 120e po satu, to ti je bolja od bolje, i mnogo su prijatne cure a zgodne su znaci san snova..ne kazem da ovdje nisu, ali su im cijene za ovaj standard previsoke, realno bi bilo nekih 120km za 1h, po meni realna cijena.
E jbg takva je situacija, nema ih kontas. U Njemačkoj legalizovano, konkurencija jaka,ovdje u Sa 5 se domaćih se vrte a nas hiljade. I ovdje bi bilo tako da je legalizovano i da je konkurencija jaka.
 
Nov sam na forumu pa da odmah podijelim moja iskustva koja sam do sada imao. I molim i ostale članove da pišu svoja iskustva i preporuke, da ne zatrpavaju forum raznim glupostima i prepucavanjima, ako me razumijete.
Ovako, kod tri djevojke sam bio:
1. Plavuša sa naduvanim usnama sa Otoke, ima više profila (Azra, Maja...) inače zove se Elma Karić pa pogledajte na Instagramu koga zanima. Jednom bio, 200KM dva svršavanja, oral sa kondomom, higijena ok, malo podebela tada bila, sise dobre, nisu silikoni, može i anal al ja nisam tražio, nisam neki ljubitelj anala. Srednja žalost, fino se udara, svršio po sisama. Ja kada sam bio nije bilo cuka kao što su neki ranije pisali, nije bila pijana, ništa nije smrdilo. Nakveća mana neće da puši bez kondoma, i nije baš kao sa slika. Volio bi da neko napiše ako mi je pušila bez kondoma i ako je neki popust davala, ne vrijedi bas 200KM, ne znam da li radi na pola sata.
2. Djevojka sa EGE oglašavala se kao July, bila u Sarajevu prije 2-3 mjeseca. Platio 200KM pola sata, dva svršavanja. Sve što su za nju pisali tačno je. Puši bez kondoma, može duboko grlo, liže jaja, šupak, možeš je jebat kako hoćeš, sve radi sa osmjehom, nisam pitao da svršim u usta ili po licu mislim da bi i to dozvolila. Grudi silikonske, guza pravo dobra. Cura je kao rođena za kuravu. Čak mislim i da ako nije u gužvi može cijena dosta da se sposti. Mane, nisam se ljubio ali smrdi joj iz usta, engleski joj je nula, i s obzirom da je Brazilka i kako se jebe (a čini mi se kao na traci da se mijenjaju kod nje) strah me da nema kakvu boleščinu.
3. Marina domina, pisano dosta o njoj pa neću puno. Žena radi samo masažu, oko pola sata, sa ručnom završnicom, radi i neke dominacije koga zanima ali ja nisam to tražio. Bio dva puta platio po 70KM, to je kaže za stalne inače je 90KM. Često je u Banja Luci. Pitali su mnogi ima li pipanja - ima, možete milovati sise ili guzu dok vam drka ali ništa više od toga. Masira u seksi rublju, oko 40 godina. Inače žena je ok, kulturna, higijena ok. Mane, meni je prilično ružna, kosa nikakva, zubi neki veliki krivi, malo je i deblja, čini se kao da je život nije mazio pa je to sve ostavilo traga, ni šminka ne pomaže. Ali opusti lijepo za male pare.
Eto forumaši, pišite iskustva. Ja planiram kod ove Mallory kada bude kakvih para da vidimo i tu "višu klasu" pa pišite i za nju vrijedi li tih para.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh