BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Koliko ni je žao što nisam na vrijeme vidio ovu djevojku sa EGE u BL da odem, vjerovatno je otišla iz grada dosad. Ako je neko bio, neka piše recenziju i utiske, meni baš djeluje lijepa i profinjena. Možda je bio i scam u pitanju, ne znam.
 
Danas popodne u blizini aerodroma u Sarajevu, plava cura mršava, tetovirane ruke, razdvojeni zubi, stopira i kad staneš kao radi oral za 10 maraka. Na svoje oči doživio, naravno nisam je pustio u auto!! Čuj 10maraka? Jel zna itko tko je dotična
 
Danas popodne u blizini aerodroma u Sarajevu, plava cura mršava, tetovirane ruke, razdvojeni zubi, stopira i kad staneš kao radi oral za 10 maraka. Na svoje oči doživio, naravno nisam je pustio u auto!! Čuj 10maraka? Jel zna itko tko je dotična
ako nisi zainteresovan za oral zast bi te zanimalo ko je doticna :) a mogao si i nju pitat ko je i odakle ako te bas zanima..
 

Mozda dodju kod nas kad ih rastjeraju
 
Zna li neko ko su još dvije djevojke koje sa S.Ž. iz Doboja dolaze u Tuzlu, najmanje 2 puta sedmicno. Znam S.Ž. pa da li je neko bio sa te druge dvije. Ima li neko njihov novi broj telefona. Bile se 200 KM za sat do sat i po, zavisi ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh