BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jutros dok se vrši utovar pronadjem dotičnu sisatu Ukrajinku na EGE i piše da je Tuzla , pozivni broj je USA 😝 ( piše Verified profil ) slike iz Dubai … Javim se kada profilna slika na viber , ženska koja me izgledom asocira na prodavačice u kakvom mini marketu … Niti traga od sisulje , medjutim nastavljam da vidim do koje mjere idu…
 

Prilozi

  • D4F31904-8124-4371-9E56-1FA399D8D703.png
    D4F31904-8124-4371-9E56-1FA399D8D703.png
    1.015,9 KB · Pregleda: 202
Da, ta agencija većinom profi odrađuje, ali je ona priča gdje stave 30 profila na ege ali je jedna djevojka, sad ne znam da li to rade da zaštite privatnost ili da ima što više udara na broj pa da onda neko ko je napaljen ipak ode i za tu djevojkImao s
Imao sam osjecaj da se o tome radi nakon pogleda na sliku djevjke koja je apsolutno drugi svijet za onu cija je slika ispod broja ,sve u svemu vjervoatno i jeste ova u Tuzli sada pa ce neko vjerovatno bas napaljen i otici
 
Ima li neka domina koja je radila u banci na salteru? Naime ako zelite da vas muce samo odite u Bosnu na salter em su dobre cice em vas izmaltretiraju sporocom i neznanjem. Kad bi bila neka koja bi profesionalno radila dominirala imala bi strelovitu karijeru. 😏
 
Zanima me da li se isplati otici kod ove Crnke vidim fale je mnogi na forumu al da li vrijedi paraa koje traži iskreno, ako moze ko ima iskustva sa njom naravno,planiram da odem kod nje za par dana pa da samo provjerim informativno.Da li je čista,uredna...itd??
 
Pozz momci..nisam ulazio na forum par mjeseci..
Bila je ona dobra Ana s Mejtasa kod KSC u onom suterenu...imala tetovazu na ledjima..nije losa ima 31/32 godine..
Ona debeljuca Romkinja kod Vile parka..bezze vala..

Bila je jedna predstavila se kao Sejla..plavka u 30tim..izgleda mrsava..konto biti ce mi bezze...haos zenska..fantastican seks..u onoj zgradi sto gleda na pomocni Zeljov i Dvoranu...
Kakve su ti klinke s Chwile_Bosmala?

Goca Jel neko bio kod nje..
Goca ne radi vise ,
Jel neko bio kod muamere iz buca potoka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh