BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Pozdrav ekipa,

Trebam savjet oko dogovaranja meetinga s curama iz EGE. Iz Zg sam, iskustva sam jedino imao s oglasnika 😃

Saljete poruku na vacap i nakon koliko vremena odgovaraju a da znas da je real deal?

I zanima me da li imate profilnu sliku na vacapu ili ne?

Ako postoji neki tutorial za to slobodno me preusmjerite.

Zahvaljujem.
 
Pozdrav ekipa,

Trebam savjet oko dogovaranja meetinga s curama iz EGE. Iz Zg sam, iskustva sam jedino imao s oglasnika 😃

Saljete poruku na vacap i nakon koliko vremena odgovaraju a da znas da je real deal?

I zanima me da li imate profilnu sliku na vacapu ili ne?

Ako postoji neki tutorial za to slobodno me preusmjerite.

Zahvaljujem.
Okrenu se na vratima ako nije cura sa slika
 
Najdrazi su mi ( one ili oni ) koji naprave profil dan ranije pa se brane ( visoke cijene).
Dragi , draga sorry ne mogu skuziti spol . Usput pogledaj postove prije a ne ubacuj se na kraju bez veze.
Govorim o tome da nije problem platiti dobru robu i dobar rad . Ali iz iskustva toga tesko za naci .
Posto je nick u muskom rodu valjda sam musko. Osnuj Sindikat pa onda tamo filozofiraj i rusi kurvama cijene. Da su preskupe jesu, i sta sad?
 
Čim si ti tamo ostao (a ona zna da se druga cura oglašavala), njoj je to signal da si popustio ovdje, pa ćeš popuštati i dalje oko toga usluga, i u konačnici će joj cilj biti da popustiš i što prije svršiš i izgubiš svu volju pa se prije vremena pokupiš. Mic po mic. Sve pet, nisu sve takve, kao što si i sam rekao da si imao prije ok iskustva kad druga otvori, ali mislim da to treba biti stvar nekog principa. Muško sam, moram imati kontrolu nad terenom.
cure cesto nemaju pojma ko dolazi, njima samo pimp kaze kad da budu spremne.. one nisu ni svjesne sta pimp dogovori, koje usluge, koliko dugo, koga sjebe i sta se uopce desava..
par puta su mene ukrajinci zajebali s drugim curama, ponekad je sve to skupo bilo jebeno, ponekad uzas.. jednako kao i kad ti "prava" cura otvori vrata - ponekad je super, ponekad ne..

ono sto zelim reci, to sto ti netko drugi otvori vrata je bullshit jer imas instant osjecaj da rade idiota od tebe, ali nije garancija loseg provoda..
 
Da li je tko bio kod ove? Znam da je bila duzi period kod nas prosle godine ? Sto se moze ocekivati?

Mislio sam i ja svratit prosli put kad je bila, ali zenska ima kondilome tako da sam izbjego 😂

Al evo ako nekog zanima kako izgleda zenska


1681903856705.png
1681903868769.png
1681903881726.png


1681903944937.png

1681903976984.png

Sve je nekako cudno na njoj, zenska izgleda ko da ima dva analna otvora 😂
 
Mislio sam i ja svratit prosli put kad je bila, ali zenska ima kondilome tako da sam izbjego 😂

Al evo ako nekog zanima kako izgleda zenska


Pogledajte prilog 5238
Pogledajte prilog 5239
Pogledajte prilog 5240


Pogledajte prilog 5241

Pogledajte prilog 5242

Sve je nekako cudno na njoj, zenska izgleda ko da ima dva analna otvora 😂
Haha zanimljivo ,doduse kako znas da ima kondilome ? U svakome slucaju,nije vrijedno rizika ,sjebana je to bolest...nedaj Bože nikome ,nikako je se rijesiti...par prijatelja mi je reklo iskustvo..
 
Haha zanimljivo ,doduse kako znas da ima kondilome ? U svakome slucaju,nije vrijedno rizika ,sjebana je to bolest...nedaj Bože nikome ,nikako je se rijesiti...par prijatelja mi je reklo iskustvo..
Mali idemo u OT al znam jednog koji je to imao, debil je i nekoj curi prenio al rijesiti se to da al je dosta bolno. I naravno ako ides privatniku a vecina i ide, kosta lijepe novce.
 
cure cesto nemaju pojma ko dolazi, njima samo pimp kaze kad da budu spremne.. one nisu ni svjesne sta pimp dogovori, koje usluge, koliko dugo, koga sjebe i sta se uopce desava..
par puta su mene ukrajinci zajebali s drugim curama, ponekad je sve to skupo bilo jebeno, ponekad uzas.. jednako kao i kad ti "prava" cura otvori vrata - ponekad je super, ponekad ne..

ono sto zelim reci, to sto ti netko drugi otvori vrata je bullshit jer imas instant osjecaj da rade idiota od tebe, ali nije garancija loseg provoda..
Sve potpisujem. Ni ne mislim da to što druga otvori znači garanciju lošeg provoda. Vjerujem da je puno ljudi imalo dobra iskustva kao i ti. Nažalost ja nisam. Tako da je automatski okret neki moj princip. A i vjerujem da kad bismo išli gledati sve takve sastanke, da bi negativna iskustva prevladavala.
 
Imate li preporuku za neku latinu?
Malo bi se opustio za vikend i uzeo jednu na cca 2-3 sata. Cijena nije vazna. Vazno je da nije full plasticna, da zna engleski i da je dobar GFE. BJ po mogucnosti bez kondoma al nije uvjet.
Nisam dugo bio pa bi uzeo neku bocu vina i malo se izivio :D
 

Bio jucer. Cura sa slika uzivo jos lijepsa. Vidi se da je bivsa sportasica, guza lijepo oblikovana cvrsta, grudi odlicne, cvrste, prirodne 2-3 ne vise. Cijela utegnuta, malo jaca grada, nikako debela. Ono sto sam godinama trazio kod cure sam sve dobio kod nje sto se tice izgleda.
Dosao na pol sata al ostao sat, odlican gfe.
Oral bez, ljubljenje, bilo koja poza, uziva.
Naponon nakon dugo vremena mi nije zao novca.
Cura jos sutra u Zagrebu.
Preporuka.
 
Cekam prvo recenziju za ovu doticnu, u Rijeci je sada 😄

 
Imate li preporuku za neku latinu?
Malo bi se opustio za vikend i uzeo jednu na cca 2-3 sata. Cijena nije vazna. Vazno je da nije full plasticna, da zna engleski i da je dobar GFE. BJ po mogucnosti bez kondoma al nije uvjet.
Nisam dugo bio pa bi uzeo neku bocu vina i malo se izivio :D
Ako ova dođe do Zagreba nemoj se razmišljat.
 

Bio kod nje više puta. Ljepša nego na slikama. Odlična guza, sise silikona ali savršeno napravljene. Pirsevi na bradkama, surađuje. Oral bez odličan, seks isto. Jedino ne zna engleski sto je za mene minus. Preporucujem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh