ZAGREB - Jel bio tko?

Bice si ti ta ženska skrivaš se iza profila
Da imaš i gram mozga ne bi to pomislio. Ti si sigurno jedan od debila koji j bez kondoma , pa ti p k za ovakve stvari. Jako je bitno da se definira sa argumentima i da se ta cura izbriše iz mozgova svih koji ikad pomisle ići kod nje, a ako je to istina onda ju treba i prijaviti. Šta ti nije jasno. Ako cura svjesno širi bolesti to treba zgaziti.
 
bbb27 je u pravu!
Ako netko ima takvu informaciju neka ju javno podjeli kako ne bi drugi popušili 'hepi C'...to nije zajebancija!
 
Poz ekipa
Zna netko mozda gdje cura kaj je radila u zgradi preko auto kluba siget,cura je bila top slatka,ljepe sise ako se dobro sjecam imala je madez iznad usnice..hvala
 
bbb27 je u pravu!
Ako netko ima takvu informaciju neka ju javno podjeli kako ne bi drugi popušili 'hepi C'...to nije zajebancija!
Pa neki je tu napisao za ovu jednu da ima i to čak da je u fazi liječenja, pa bi bilo pošteno napisati i kako zna za tu informaciju.
Tu se neki j igraju sa drugim ljudima a obzirom da su neki bili kod dotične.
Čekamo informaciju od kud ta informacija da se ista križa zauvijek. Realno ženska je čudna skroz i još ima pimpa u stanu. Dovoljno da se ne ide. Ali neka se javno kaže od kud info da ima hepatitis C.
 
Poz ekipa
Zna netko mozda gdje cura kaj je radila u zgradi preko auto kluba siget,cura je bila top slatka,ljepe sise ako se dobro sjecam imala je madez iznad usnice..hvala
Cura je bila predivna, nažalost ja nikada nisam dobio ništa više od masaže, happy end i to je to koliko se sjećam. Možda oralac ali se ne sjećam više dobro. Jedino što sam je mogao dirati kako i gdje sam želio. Tu nije bilo nikakvih problema. Ono što ja znam zadnje je da je otišla prije par godina raditi sezonu na more, na masaže u poznati lanac hotela i tu joj se gubi svaki trag. Šteta... Neka joj je sa srećom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh