BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR



Cura sa slika, dogovor lagan, nije nešto vatrena, ali jako susretljiva i simpatična, engleski ok. Jos sutra u Ri i ide za Dansku. Izgled 9/10, sve skupa 7/10
Tog sam se i bojao :/
 


jel netko bio? kaze da je u hotelu garden
 

Planirao posjetiti ovu mladu nadu. Ne sjećam se kad sam zadnji put vidio u Zg nešto ovako mlado, a da nije šrot (i da nisu fake oglasi onih jazavaca što skidaju slike modela s neta). Dogovorim termin, dođem na adresu, uslikam im ulazna vrata po uputi. Nakon toga mi pošalju video s uputama kako doći do stana. Proletim odmah kroz ulazna vrata jer su bila otvorena, dodem pred vrata stana, zvonim i ništa. Čekam 10ak min, ništa. Zovem, ništa. Reko ajd dobro i odem.

Čudno mi je, kužim realnost poslovanja i da tu ima hrpa mogućih razloga zašto me je "odjebala". Ali ako sam došao na adresu i po uputi uslikao ulazna vrata, i ti na to pošalješ video sa uputama kako doći do stana (u stanu btw radi i svjetlo, ali na zvono nitko ne reagira), i onda nakon toga ništa ni ne odgovaraš - onda je tu nešto stvarno čudno. Da mi nije poslala taj video s uputama kako u zgradi doći do stana, ne bih ništa rekao. Ili bar da je rekla sori otišla sam u šoping ili slične nebuloze koje znaju slati kad im uleti drugi jebač prije mene. Ništa, poslala video i nakon toga totalni ignore i na zvono i na wapu. Teška pušiona vremena.

E sad dalje, pošto sam bio jako napaljen, odabirem utješnu nagradu:


Ovaj puta uspješno ulazim u stan heh. Čim sam ušao u stan me samoinicijativno poljubila. Tko je duže u ovom biznisu zna da nakon takvog dočeka meeting jednostavno ne može biti loš. Izgledala mi ljepše nego na videu. Rekla je da ima 21 godinu ako se ne varam. Dao bih joj možda jednu, dvije više max. Ne priča Engleskog ništa za sporazumit se, tako da je nužan translate. Kolega nam je iznad u recenziji rekao da se ljubi, ali ne baš s jezikom. Meni je to bitno, tako da sam joj odmah prije nego što sam platio dao do znanja da mora biti puno jezika. Nije negodovala oko toga i bilo je puno jezika. Pušenje je bilo bez gumice. Solidno ali ništa senzacionalno. U akciji ful surađuje, a pička joj je bila baš pravo vlažna. Sveukupno brutalna usluga, nemam šta zamjeriti osim tog što ne zna engleski pa nije bilo baš komunikacije. Ali za latinu ništa neočekivano.
Svaka preporuka za Jacki, iako od trenutne ponude bih čak možda radije preporučio Ketty. Kod nje sam bio prije par mjeseci, koga zanima detaljnije neka potraži po historyu.

 
tu malu
sam i ja neki dan kontaktirao
probat cu opet i bit cu ustrajan jer ak fkt ima 20ak god i kara se za 150€ sat, riskirat cu potencijalni odjeb :)

ja sam na kraju neki dan zvarsio kod
izuzev OCAJNOG pusenja, solidno iskustvo
procitao sam tu na forumu da grize i sve to fajn al nisam znao da i kurac grize
faca joj je ok al tjelo je 10/10
skine grudnjak, sise ostanu na mjestu.. pipam i ne vjerujem da su prirodne...
ne znam bas da bi ju preporucio a kamoli ponovio
 
Jel na kraju tko bio kod Helene?

U planu je ić se počastit danas
Bilo bi odlično ako tko ima kakvu recenziju prije nego što investiram na neviđeno....
 
Jel na kraju tko bio kod Helene?

U planu je ić se počastit danas
Bilo bi odlično ako tko ima kakvu recenziju prije nego što investiram na neviđeno....
Ja nisam jos, ali planiram prvom prilikom. Ako odes, pls javi jel se isplati i do kad ostaje.
 
Pored male dayanne kontaktirao sam i ovu, no obje su mi se javile tek oko 15 sati sto mi je bilo prekasno...Ukoliko netko uspije obaviti jednu ili drugu, nek napise iskustvo. Kao sto je kolega napisao, mlade, zgodne i jos k tome 150 po satu...riskirao bih i ja :)
 
Pored male dayanne kontaktirao sam i ovu, no obje su mi se javile tek oko 15 sati sto mi je bilo prekasno...Ukoliko netko uspije obaviti jednu ili drugu, nek napise iskustvo. Kao sto je kolega napisao, mlade, zgodne i jos k tome 150 po satu...riskirao bih i ja :)
Pitao da posalje selfy,, nije htio (pimp)
 
Ekipa i dalje misli da su te žene tu a pogotovo da su toliko mlade 😂 cisto sumnjam da će vam se javit ili poslat slike, jeftine cijene, čista navlakuša, još vise mi je smješno kad pišu "javila mi se" pa nije vam se ona javila pričate s pimpom cjelo vrijeme ti ljudi znaju poslovat i navuc čovjeka 😂

dečki vam gore pišu recenzije prave , odite na provjereno, šta se držite manje cijene i rajcate il plati il neidi.

ne znam ko je kad ovako mladu zgodnu curu jebao, napisao recenziju i platio 150€ sat. ak ima neko takav nek priloži dokaz, ja mu se ispričavam ako da.
 
A neka trenutna cijena 150/250, može se naći i jeftinije, ali ne baš neka koja je top.
Može se dogoditi da neka ide doma, pa hoće imati što više klijenata i spušte malo cijenu, ali opet onda je sigurno kvaliteta lošija.
Nikad nisam nijednu pitao koliko klijenata odradi dnevno, možda sam u zabludi ali mislim da ove koje koliko toliko drže do sebe, ne rade baš kao na traci, trebaju malo odmora između klijenata, dok se srede, otuširaju ....
A opet sa druge strane sam čitao ovdje da se nekima znalo dogoditi da se sretnu s klijentom koji je bio prije, tako da neznam, meni se to nikad nije dogodilo.
 
Cudne su mi te cijene 150/h, ima neka fora sa time
Šta ti je čudno?Koja je fora???Pa 150 za sat je realna cijena!!! VAS NEKOLIKO KAO DA ŽELITE DA JE SAT 300 ILI 400?ONDA NEBI BILO KOJA JE FORA?KOLIKO ĆE TRAŽIT ZA SAT?90000? I DA ZNATE SVI OVE OD 110 I 150 SU VEĆINOM VRHUNSKE RIBETINE.UMJESTO DA TI JE ČUDNO I DA SE PITAŠ KOJA JE FORA,UZMI LOVU,DOGOVORI SE I OTIĐI TE NAM NAPIŠI RECENZIJU...A NE KOJA JE FORA?FORA JE NOVAC,MOBITEL,KVALITETNA AKCIJA I RECENZIJA...DA KOJA JE FORA I ČUDNO JE NJEMU?MA BOGATI.ŠTA TI JE ČUDNO?ČUDNO TI JE ŠTO JE NETKO I REALAN ZA RAZLIKU OD 250 ILI 300...MA DAJTE LJUDI...
 
Ekipa i dalje misli da su te žene tu a pogotovo da su toliko mlade 😂 cisto sumnjam da će vam se javit ili poslat slike, jeftine cijene, čista navlakuša, još vise mi je smješno kad pišu "javila mi se" pa nije vam se ona javila pričate s pimpom cjelo vrijeme ti ljudi znaju poslovat i navuc čovjeka 😂

dečki vam gore pišu recenzije prave , odite na provjereno, šta se držite manje cijene i rajcate il plati il neidi.

ne znam ko je kad ovako mladu zgodnu curu jebao, napisao recenziju i platio 150€ sat. ak ima neko takav nek priloži dokaz, ja mu se ispričavam ako da.
Ne trebaš se ispričavam nego ne lupaj ko Maxim po divizije.. Posjeti Cibele,sada je u ZG,pa ćeš i ti bit jedan od tih koji je za 150 jebao dvaput u satu mladu i zgodnu curu...eto ne trebaš ni zahvaljivat samo nemoj bezveze lupati jer ako ti ne znaš ne znači da ne postoji...a ti tražiš dokaz?Otiđi kod gore spomenute i dobit ćeš ga...Ne zaboravi ponijeti čokoladu i ostaviti joj barem 10 eura bakšiša
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh