ZAGREB - Recenzije masaža

Da se malo dirat, ja sam i nju jednom malo masirao...malo se može i lizati ali nista previse...
Simpa je ali ništa više od toga, bio dva/tri puta...
Da, ženska ima 4 banke cca, tijelo super , vitka drži se ko cura. Faca isto ok, lijepo je sve to.
Masaža super, pravi body to body, klizi po tebi, trudi se. Završetak ručni . Može se dirati i masirati po p......
Kad pitaš za nešto više, kaže možda kad se bolje upoznamo, tako da vjerujem da za malo više para nakon par puta može i keks. A samo masaža za 500 kn - ne isplati se. Ne znam koliko je sad u EUR , vjerojatno 70 .
 
Da, ženska ima 4 banke cca, tijelo super , vitka drži se ko cura. Faca isto ok, lijepo je sve to.
Masaža super, pravi body to body, klizi po tebi, trudi se. Završetak ručni . Može se dirati i masirati po p......
Kad pitaš za nešto više, kaže možda kad se bolje upoznamo, tako da vjerujem da za malo više para nakon par puta može i keks. A samo masaža za 500 kn - ne isplati se. Ne znam koliko je sad u EUR , vjerojatno 70 .
Pitao sam jučer, 70 eura, nešto više veli ne, sve piše u oglasu
 
Dragi forumaši,
trebam vašu pomoć s preporukom. Maserka s 50+godina za masažu s HE i po mogućnosti oralnim. I da je neka normalna, da ne požuruje i slično.
Čitao sam prethodne recenzije ali nisam baš uhvatio da se spominjala neka takva a da su iskustva pozitivna.
Stoga molim vas koji ste upoznati sa scenom da mi preporučite. Ne bi baš da mi prvo iskustvo bude negativno :D
Unaprijed se zahvaljujem na konkretnim odgovorima.
 
Dragi forumaši,
trebam vašu pomoć s preporukom. Maserka s 50+godina za masažu s HE i po mogućnosti oralnim. I da je neka normalna, da ne požuruje i slično.
Čitao sam prethodne recenzije ali nisam baš uhvatio da se spominjala neka takva a da su iskustva pozitivna.
Stoga molim vas koji ste upoznati sa scenom da mi preporučite. Ne bi baš da mi prvo iskustvo bude negativno :D
Unaprijed se zahvaljujem na konkretnim odgovorima.
Platiš kao da si imao odnos, a ona te malo tracka s baby uljem, prisloni sise na tebe kao b2b(a svi znamo da je b2b klizanjem tijelo o tijelo) i veli to je njen način. Malo ti da sise da diraš i guzu, mačkicu više ne, nego da, tako da nemoj baš na b2b koji ti je sada oko 70.
 
Platiš kao da si imao odnos, a ona te malo tracka s baby uljem, prisloni sise na tebe kao b2b(a svi znamo da je b2b klizanjem tijelo o tijelo) i veli to je njen način. Malo ti da sise da diraš i guzu, mačkicu više ne, nego da, tako da nemoj baš na b2b koji ti je sada oko 70.
točno od riječi do riječi. Prešla odavno na masaže, rekoh joj a prije je sex bio odličan.... Kaže ona, opa mi se onda odavno znamo, pa ne mogu te se sjetiti.... opisao joj stan gdje je bila, točno nasuprot lifta itd itd... kaže, sve ok ali sex više ne radim.
 
Da, ženska ima 4 banke cca, tijelo super , vitka drži se ko cura. Faca isto ok, lijepo je sve to.
Masaža super, pravi body to body, klizi po tebi, trudi se. Završetak ručni . Može se dirati i masirati po p......
Kad pitaš za nešto više, kaže možda kad se bolje upoznamo, tako da vjerujem da za malo više para nakon par puta može i keks. A samo masaža za 500 kn - ne isplati se. Ne znam koliko je sad u EUR , vjerojatno 70 .
Nemoj biti u zabludi i bacati lovu ,neces dobiti nista vise od toga sto si dobio prvi put ni nakon stotog puta. To su price za naivce ,ja sam joj bio stalni tamo jos od 2012. dok je radila u Domjanicevoj ,pa na Selskoj kod Zagorske ,zatim u Horvacanskoj kod Savskog mosta. Tada se svakako isplatilo ici k njoj ,bila je sigurno među 5 najboljih cura po izgledu i usluzi dugo dugo vremena ,Anja. Odkad je pocela samo sa masazama obrisao sam njene brojeve.

Unazad par godina pojavilo se masu cura koje samo masiraju ,a za ostalo se ili mozes dogovoriti u prostoru ili kod nekih uopce ne jer ne nude nista vise. Sad se pojavilo masu oglasa sa zabavom online. Pa jbt zasto je to tako? Jer ima kretena koji to placaju. Uskoro ce se jebati samo bakutaneri koji su na zalasku svoje karijere.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh