ZAGREB - Iskustva & recenzije

Netko je davno napiso da zajebava sa susretom, da te seta ko debila oko zgrade i skenira s prozora. Slike izgledaju top al ne bi si htio priustit bas to sta su neki kolege prozivjeli
Ja sam bia vrlo zgodna cura slike njezine 50 eura pol sata oralno tako tako seks isto sve u svemu neki prosjek nije bahata i ne požuriva meni



Jel bio ko?
Ja sam bia pol sata 50 eura njene slike zgodna ženska oral tako ko i seks neki prosjek nije neka katastrofa bar meni nije bahata ne pozuriva .da se ljubit neki prosjek kakve su druge pola njih bahate koliko sam zvao ova je još ok
 
Ja sam bia pol sata 50 eura njene slike zgodna ženska oral tako ko i seks neki prosjek nije neka katastrofa bar meni nije bahata ne pozuriva .da se ljubit neki prosjek kakve su druge pola njih bahate koliko sam zvao ova je još ok dosta pije kad sam bia jedva je govorila cijeli stan smrdi po alkoholu janjevka tako mi rekla
 
Jel tko zna radi li još uvijek cura koja se oglašavala pod "Razigrana plavušica"? Lokacija je bila negdje u Šišićevoj ulici. Manja, plavuša, mršavija, lijepa u licu. Čekam da izbaci oglas već duže, ali ništa.
 
Ništa od ove...tri dana da ne možeš ni jednom dobit to je pomalo smiješno. U početku bi i odzvonilo do kraja, kasnije prekid nakon par "zvona"..
 
Izgleda da sam već bio u nje i okrenuo se, zovem pa mi baca zauzeto...mozda me blokirala. I

Ništa od ove...tri dana da ne možeš ni jednom dobit to je pomalo smiješno. U početku bi i odzvonilo do kraja, kasnije prekid nakon par "zvona"..
Zašto bi bilo smisno ? Nisu sve te slobodne da s3 mogu kako se nama oče
 
Dea siget/lidach
Vec puno puta opjevana. Masaza stvarno kvalitetna, mislim da me ni jedna nije tak izmasirala.
Oral je vrh, lize jaja, guta ga cijelog i to meni osobno u taman tempu.
Izgled:bas jaka cura, nije debela nego je ima. Osobno mi se to ne sviđa i nije mi zenstveno, ali usluga je stvarno top.
 
Dea siget/lidach
Vec puno puta opjevana. Masaza stvarno kvalitetna, mislim da me ni jedna nije tak izmasirala.
Oral je vrh, lize jaja, guta ga cijelog i to meni osobno u taman tempu.
Izgled:bas jaka cura, nije debela nego je ima. Osobno mi se to ne sviđa i nije mi zenstveno, ali usluga je stvarno top.
jel se da ona dirat?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh