Druženje u Bjelovaru

Pozz decki..
Dala mi je besplatno..zagotivila me.
Ako moze dobronamjeran savjet..budite malo vise otvoreni i razgovorljivi.
Tamo su ljudi u dosta slucajeva zatvoreni, ne pricaju puno.
Tad na Gibonniju 1.10.nisam mogao vjerovati onako lijepe zgodne zenske, fino obucene o sebi pri sebi, s onakvim bezze likovima, uhljupima sto bi mi rekli.
Pozz za jednu Nives iz Ivanic grada, cujem postala je neka fora u gr.administraciji.
 
Nekad prije dvadesetak godina Iskrica je bila zakon. Upoznao sam jednu od 18 godina, na prvom spoju sam joj dao 500 kn i vremenski polako skidao sve do 150 kn. Nalazili smo se nekih 19 godina , prije nekih 2 godine se prestala javljati.
 
Pozz momci iz Sarajeva.
Radio sam sezonski u Ivanicu kao medicinar, mogu potvrditi ja sa strane, posto je Bjelovar blizu(ima onaj dobar radio sam slusao uvijek)..da se udaraju starije od 40 godina+ sa strane.
Bio sam s jednom iz Čazme, 2 djece male, dovela me kuci.
Meni neprijatno bilo.
Ljudi iz tog dijela Hrvatske, puno nekako sramezljivi, i zatvoreni, ne pricaju puno.
Lakse su 100x nego nase u Sarajevu a pogotovo Zagrebcanke.
Kakvih sam Milfova vidio 1.10.sad kad je nastupao Gibonni za Bucijadu.
Ajd posalji broj od te iz cazme molim te
 
Pozz momci iz Sarajeva.
Radio sam sezonski u Ivanicu kao medicinar, mogu potvrditi ja sa strane, posto je Bjelovar blizu(ima onaj dobar radio sam slusao uvijek)..da se udaraju starije od 40 godina+ sa strane.
Bio sam s jednom iz Čazme, 2 djece male, dovela me kuci.
Meni neprijatno bilo.
Ljudi iz tog dijela Hrvatske, puno nekako sramezljivi, i zatvoreni, ne pricaju puno.
Lakse su 100x nego nase u Sarajevu a pogotovo Zagrebcanke.
Kakvih sam Milfova vidio 1.10.sad kad je nastupao Gibonni za Bucijadu.
Daj broj od te iz cazme molim te posalji na meil
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh