Druženje u Bjelovaru

Dal zna netko kakvu matorku ili mladu curu iz bjelovara i blize okolice da posalje broj..... ajde ekipo ako imate broj saljite na meil....hvala unaprijed
 
Dal ima tko broj od one milf sto radi na ini u grdevcu vozi zelenog pasata ako imate broj saljite hvala vam
 
Ja sam čuo za većinu žena iz Grđevca da se jebu. A s kime za pare ili besplatno ne znam. A brojeva ima cijeli imenik... Čuo sam i za neke za koje nikad ne bi rekao...
Ja sam čuo za većinu žena iz Grđevca da se jebu. A s kime za pare ili besplatno ne znam. A brojeva ima cijeli imenik... Čuo sam i za neke za koje nikad ne bi rekao...
A jel imas broj ok koje od ti lh ood te vecine iz grdevca ajde ako imas broj prosdljedi
 
Dečki jeste li svjesni o čemu pišete da možete u probleme upasti dajte već jednom uključite mozak 🧠
Ja sam potpuno svjestan... Za neke nebih rekao... Priče čuo sam, priča se o toj i toj su jako opasne... Ovo su male sredine... Ljudi se sretnu u Njemačkoj pa ima vrlo neugodnih iznenađenja! Pričao bratić da mu otvorila ženska sa njemačkog oglasa iz našeg sela. Znaju se... Tako da jedino broj na preporuku ili konkretno ako imaš sreće. Meni se javilo nekoliko preko sex sms oglasa, ali jednokratno i gotovo. Drugi puta nema pojma o čemu pričam i prijeti policijom! Tako da me ne tražite brojeve jer trenutno nemam ništa ili su ugašeni i ne koriste se, od tih nema nikakve koristi! A najbolje je bilo kad sam nazvao 6 mjeseci kasnije i javi mi se lik koji je kupio broj!😁
 
Pozz momci iz Sarajeva.
Radio sam sezonski u Ivanicu kao medicinar, mogu potvrditi ja sa strane, posto je Bjelovar blizu(ima onaj dobar radio sam slusao uvijek)..da se udaraju starije od 40 godina+ sa strane.
Bio sam s jednom iz Čazme, 2 djece male, dovela me kuci.
Meni neprijatno bilo.
Ljudi iz tog dijela Hrvatske, puno nekako sramezljivi, i zatvoreni, ne pricaju puno.
Lakse su 100x nego nase u Sarajevu a pogotovo Zagrebcanke.
Kakvih sam Milfova vidio 1.10.sad kad je nastupao Gibonni za Bucijadu.
 
Pozz momci iz Sarajeva.
Radio sam sezonski u Ivanicu kao medicinar, mogu potvrditi ja sa strane, posto je Bjelovar blizu(ima onaj dobar radio sam slusao uvijek)..da se udaraju starije od 40 godina+ sa strane.
Bio sam s jednom iz Čazme, 2 djece male, dovela me kuci.
Meni neprijatno bilo.
Ljudi iz tog dijela Hrvatske, puno nekako sramezljivi, i zatvoreni, ne pricaju puno.
Lakse su 100x nego nase u Sarajevu a pogotovo Zagrebcanke.
Kakvih sam Milfova vidio 1.10.sad kad je nastupao Gibonni za Bucijadu.
Imas kkntakt od.te iz Cazme
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh