Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Evo sam da se pohvalim da sam uz hrpu lesinarki sto trazi u prosjeku 400/500 Eur po meetu nasao prvu i pravi jackpot za puno normalniju cifru. Pomazem studentici u studiju i stanarini😊...vise volim stipendirati nego sponzorirati🤣
Istina prvi put je bilo malo vise, al mislim da bumo se dogovorili za dalje...i dalje stojim pri svome da je suludo placati vise od 500 Eur mjesecno za 2-3 susreta.
Mislim da ce mi ovo bit sad neko duze vrijeme jedan malo relaks i odmak od nekoliko godina eksperimentiranja po EGE i bordelima Austrije i Njemacke.
A cure kaj tu na forumu cepaju zlatna drva, sam vi trazite ove kaj nemaju bas mozga u glavi i sto vas tretiraju samo kao objekt, a ne kao osobu. Ja ipak trazim djevojku s nesto mozga u glavi i koja treba stvarno malo financijske pomoci.
 
posljednja izmjena od urednika:
Evo sam da se pohvalim da sam uz hrpu lesinarki sto trazi u prosjeku 400/500 Eur po meetu nasao prvu i pravi jackpot za puno normalniju cifru. Pomazem studentici u studiju i stanarini😊...vise volim stipendirati nego sponzorirati🤣
Istina prvi put je bilo malo vise, al mislim da bumo se dogovorili za dalje...i dalje stojim pri svome da je suludo placati vise od 500 Eur mjesecno za 2-3 susreta.
Mislim da ce mi ovo bit sad neko duze vrijeme jedan malo relaks i odmak od nekoliko godina eksperimentiranja po EGE i bordelima Austrije i Njemacke.
A cure kaj tu na forumu cepaju zlatna drva, sam vi trazite ove kaj nemaju bas mozga u glavi i sto vas tretiraju samo kao objekt, a ne kao osobu. Ja ipak trazim djevojku s nesto mozga u glavi i koja treba stvarno malo financijske pomoci.
Ali to je samo transakcija. Nikada neće biti kao seks s ribom koja želi da joj napraviš dijete jer si ti njen Jason Momoa i Khal Drogo tatica i bez para pa te želi zaključat prije nego te neka druga bičarka ulovi.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ali to je samo transakcija. Nikada neće biti kao seks s ribom koja želi da joj napraviš dijete jer si ti njen Jason Momoa i Khal Drogo tatica i bez para pa te želi zaključat prije nego te neka druga bičarka ulovi.
A gle, ovu sto sam nasao, fakat je dobra u seksu, tko je ozeni usrecit ce se, samo mala jos studira, tak da ima jos za odrasti i stasati za zenidbu. Da sam u situaciji da se razvodim mogao bi se lako zaljubiti😅
 
posljednja izmjena od urednika:
Isplati se platiti clanarinu. Mozes otkazati pretplatu tj odgoditi za mjesec, 2 mjeseca ili 3 mjeseca pa ti onda krene opat naplata. Ili deaktivirati racun
 
Pozdrav,
Otvorio sam seeking pa mi nije jasno Vama su članarine po 100 i nešto $ a meni baca 25$ mjesec. Molim pomoć ako sam uopče na dobro seekingu ali otvorio sam po Vašim linkovim.
 

Prilozi

  • B98EBBF1-CD1B-489E-8306-D224BEB9B7B7.png
    B98EBBF1-CD1B-489E-8306-D224BEB9B7B7.png
    624,8 KB · Pregleda: 109
posljednja izmjena od urednika:
Seeking.com je stranica. Ne znam šta je u linkovima.
A ukoliko ti je 20$, uzimaj i ne pitaj puno. Mada ne znam kako. Jer kad se i ulovi 20% off dođe 120$ - 20% + pdv -> ponovno oko 125$... Mislim da nikad ispod 100$ nisam vidio da može ić sa bilo kakvom promocijom.

A što se kartice tiče, meni normalno prolazi. Nikad nisam imao problema.
Ali ja imam potpisivanje na mobu, pa možda je to zahtjevano s njihove strane.
Znam da sada dosta online stvari zahtjeva trofaktorsku autorizaciju (aka potpis na mobu).
 
posljednja izmjena od urednika:
Zagreb / Beograd i sl. - da, imaš izbor... Ostalo tako tako. Znam da su RI/ST dosta slabi. A tu dolazi i Slavonija vjerojatno.

Savjetujem ti Novi Sad / Beograd / Banja Luka da pogledaš, znaju ljudi vikende dogovarat sa curama od tamo. Dakle dođe tebi za recimo 500€ / vikend. (Top cure će bit skuplje vjerojatno)

Ili jednostavno dogovoriš i otiđeš tamo, ali ok ako ideš u BG / Novi Sad imaš onda veći izbor platformi.

Drugačije ti ne mogu pomoć :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh