BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

gospodo, grad Zagreb zavijen je u tamu... tuzan je dan..
Skarlett je otisla :(
sto reci o mladoj Skarlett...

prvi put kad sam ju bukiro, uzo sam pola sata (tako uzimam i inace) i bilo je stvarno jebeno i vanserijsko iskustvo... ostao sam sve zajedno cca 45 min...
bio ponedjeljak popodne, fino otvorenje tjedna..

usla mi mala pod kozu, mota mi se po glavi, neda mi mira, jeben seks, reko idem ju opet cimnut par dana kasnije (sto vrlo vrlo rijetko radim)..

cimnem ju, trazim popust, bez ikakvog pogovora i problema ga da uz smjesak.. a onda ocito idemo opet...

dodem do nje, dam joj pare - pogleda s tim velikim anime okicama, nasmjesi se i kaze "mercy"! znaci instant erekcija do neba! s vrata mozda 5 min kasnije je akcija vec pocela... kao sto rekoh, uzimam uvijek na pola sata cure.. malo razgovor ovo ono, 20ak min seks, malo se otpuses, prozboris 2-3rijeci i vozi doma..

znaci nakon 5 min akcija pocinje, grize me treba, lize jaja, ljubi me posvuda, ja nju zvacem, valjamo po krevetu, nabija se na mene, sve moguce i nemoguce poze, kojih 45m se fukamo, nikad u zivotu nisam toliko dugo jebo, cijedi mi se po jajima do guzice iz nje, picke materine.. show! ... proso sam svasta u zivotu, prejebo valjda cijeli EGE uzduz i poprijeko, ali nikad ovakav seks dozivio nisam.. NIKAD! sta ta mala radi i kako radi to sto radi, ja ne znam... uz pretpostavku da je sve glumila, sto stvarno sumnjam - oscar! JE BEN SEKS! malo se otpusem, gledam na sat, skoro 50 min sam vec tamo... reko jebote "I believe my time with you is waaay overdue, I should get going!".. ona se nasmije i kaze ona nema veze, "you can stay if you want"... reko ok, opusteno, malo da se dobijem pa doma.. ostao kod nje jos 20ak min lezali goli u krevetu pricali o svemu... vrijeme leti, jebote sat i deset sam vec tu, sad vec stvarno idem.. i nis ustanem se ja, dodem u dnevnu, oblacim se - ona sjedne pored mene i pita me nekaj bezveze i opet pocne prica.. pricamo mi, pogledam na sat 1:20.. reko sad fkt al fkt idem...

sjeo u auto sav van sebe.. na putu doma stao na inu, kupio par pivica, gledao i zvjezde, pijuckao i razmisljao o njenoj picki kao pravi romantik...

jos se tu stosta desilo, skoro smo i neku poslovnu suradnju sklopili di bi ja zapravo njoj naplacivao neke usluge (a sad kako bi naplatio, otom potom), al neke stvari ne smiju javno nazalost :)

izljubili se, izgrlili... "either I see you next week again or next time you're in Zagreb".. ona se smije, kaze u Zagreb se ne vracam vise nikad :) ja se iskreno nadam da ne, jer sam spreman zenit djevojku!

bio petak navecer, fino zatvaranje tjedna.. sasvim solidan tjedan opcenito!

nakon placenih pola sata (s pozamasnim popustom), nakon sat i dvadeset izlazim van.. desilo mi se da platim pola sata, pa ostanem 40min, 45min ovo ono ali nikad ovo... i nikad ovakav seks... zadnjih 20 godina jebacke karijere i nikad ovako dobro nije bilo! sto sam ja do sad radio uopce?! mladu ukrajinku Ninu sam tesko izbio iz glave (ta se isto torbala sa dušom i srcem), mladu ukrajinku Skarlett cu jos teze! najbolje investiran novac u mom zivotu! i ocito, izgleda da se sad lozim na ukrajinke do 25g... ko bi reko?!

bilo kako bilo EGE ne palim neko vrijeme

jucer sam joj se mislio ic istovarit u usta jos prije odlaska, ali nisam stigo... ajde nema veze, bar smo se 2x kresnuli...

Skarlett, legendo, institucijo, nek te sveti Petar čuva!
tebe, tvoju debelu guzicu i tvoju usku dvadesetogodisnju picku!
BTB!
 
Pozdrav,
možda ja nisam normalan ali nije mi jasno kakve koristi imaju te “cure” koje se oglašavaju i onda se sve dogovorite, dođeš na adresu one odugovlače, kompliciraju i na kraju odustanes.
Jucer se dog. sa dvije sa EGE, prva rekla da kad dodem na adresu da joj se javim da ce poslati video s uputama kako tocno doci do nje. Dosao poslao poruku 15 min ne odg., otisao dalje. Poslije se javila i molila da se vratim, vratio se i opet nesto se prenemaže…slikaj se i sl. Otisao na drugu adresu ostavila me 20 min čekajući i onda se javila kao nenadana situacija, nije bila na lokaciji i taxi je kasnio pa nije stigla na vrijeme.


 
Pozdrav,
možda ja nisam normalan ali nije mi jasno kakve koristi imaju te “cure” koje se oglašavaju i onda se sve dogovorite, dođeš na adresu one odugovlače, kompliciraju i na kraju odustanes.
Jucer se dog. sa dvije sa EGE, prva rekla da kad dodem na adresu da joj se javim da ce poslati video s uputama kako tocno doci do nje. Dosao poslao poruku 15 min ne odg., otisao dalje. Poslije se javila i molila da se vratim, vratio se i opet nesto se prenemaže…slikaj se i sl. Otisao na drugu adresu ostavila me 20 min čekajući i onda se javila kao nenadana situacija, nije bila na lokaciji i taxi je kasnio pa nije stigla na vrijeme.


Pa koji si broj zvao pa tako rade 😐
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh