BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Odgovara slikama. Nesto malo engleskog zna (ne puno). Suraduje i radi sve sto treba. Apartman u centru uredan, tusiranje, ručnik. 220eur 1hr.

Ova cura je bomba, niste ni svesni koliko imate srece a opet citam samo kukate da nema izbor. Vidite u ostalim ex-yu republika, nema nista za pojebat sem Beograd.
 
Bio kod doticne maloprije. Na slikama mozda i je ona ali kad je imala 10ak kila manje. U faci jako lijepa cura, tijelo kao prava latina s vrlo lijepim sisama pravim i poveca guza. Znaci sto se izgleda tice ako vam ne smeta cura s vecim atributima super. Inace je Poljakinja kaze. Apartman tocno na Tudmancu. Dogovor jednostavan i dolje pricekate minutu da side i otvori vam vrata. I to je sve sto je bilo pozitivno. Docek vrlo hladan vise profesionalan. Ponudi tusiranje. Neljubi se rado i izbjegava sto je vise moguce. U poruci napise da je pusenje bez pa pokusava mi gumicu stavit ja reko nemoze pa je ipak bilo bez... U akciji totalno nezainteresirana doslovno lezi ko nilski konj i jedva da se mice. Prosli par poza i bas nezainteresirana, cak sam probao da bude na meni jer si mislio pa tu ce morat raditi ali ni to nista jednostavno koda joj se neda. U pazi izmedu prve i druge runde svako malo treba nesto na sekundu na mobitel... Tako da eto moj savjet je izbjegavati jer cura je meni osobno jako zgodna ali stvarno tesko mrtvilo tokom akcije. Steta je bila 200e
 
Jel bio tko kod ove? Trenutno je u ri.
 
Bio kod doticne maloprije. Na slikama mozda i je ona ali kad je imala 10ak kila manje. U faci jako lijepa cura, tijelo kao prava latina s vrlo lijepim sisama pravim i poveca guza. Znaci sto se izgleda tice ako vam ne smeta cura s vecim atributima super. Inace je Poljakinja kaze. Apartman tocno na Tudmancu. Dogovor jednostavan i dolje pricekate minutu da side i otvori vam vrata. I to je sve sto je bilo pozitivno. Docek vrlo hladan vise profesionalan. Ponudi tusiranje. Neljubi se rado i izbjegava sto je vise moguce. U poruci napise da je pusenje bez pa pokusava mi gumicu stavit ja reko nemoze pa je ipak bilo bez... U akciji totalno nezainteresirana doslovno lezi ko nilski konj i jedva da se mice. Prosli par poza i bas nezainteresirana, cak sam probao da bude na meni jer si mislio pa tu ce morat raditi ali ni to nista jednostavno koda joj se neda. U pazi izmedu prve i druge runde svako malo treba nesto na sekundu na mobitel... Tako da eto moj savjet je izbjegavati jer cura je meni osobno jako zgodna ali stvarno tesko mrtvilo tokom akcije. Steta je bila 200e
u zadnje vrijeme
ukrajinke > latine
 
Nakon dužeg vremena odlučio napisati rezu za dotičnu.
Dog brz. Radi preko agencije.
Smještaj čist, uredan. Doček osmijeh, čipka, visoke pete. Nudi tuširanje, vino, piće što me malo ugodno iznenadilo. Djevojka odgovara slikama. Jako mlada 21 god, cice lijepe, mekane, dupe čvrsto i lijepo, faca lijepa. Ja Brazilku jako dobro govori i razumije engleski tako da g. Google ne treba.
Napominje da radi Bj sa ali sam malo prosvjedovao pa je pristala bez. Jako lijepo radi bj u uživa u njemu što se može primjetiti. Nakon bj odmah nudi dogy. Pogled na dupe jako lijep. Sudjeluje, nabija se, rukom masira jaja što je za pohvalu. I prvo poluvrijeme završeno rezultatom 1:0.
Nakon toga malo priča, zezanje. Razgovor zanimljiv. Cura opuštena i vesela. Zaista dobro društvo.
Nakon toga nudi masažu cijelog tijela s uljem.
Nije profi ali relaxira.
Nakon toga ponovno bj a onda misija gdje se vidi da ga voli baš duboko. Voli nogre na ramena a pred kraj preko mojih kukova da me zaključa.
Jako jako dobro.
Tijelo 9/10
Sex 9/10
1500/1h
Za ponoviti def
upravo dogovaram s doticnom za sutra.. majko isusova kako je mala lijepa.. ako je fkt u stvarnosti ona, bit ce to sasvim solidan cetvrtak
 
Brazilka Luana,svjetlo-smeđa kosa sa velikom guzom, imala i video, oko 30-ak godina... Nemam sliku jer nema vise oglasa nigdje ali imala je par odličnih recenzija ovdje..
 
samo niki posaljite poruku sta vas zanima...nemojte nam spamati forum...covjeku poruku...on ih sve zna i sve probao i dat ce vam najbolje informacije....sorry niko morao sam :) :)
 
Ako je to ta cura, to je ex Scarlett, sada Luana a ima i drugo ime Pamela.
Dolazi u veljači s prijateljicom Yara/ Fernanda/ Maria
 

Apartman centar, blizu Glavnog. Prostor diskretan. Cijena 100 pola sata 200 sat. Oral s, iako je u poruci rekla "ok" na pitanje jel može bez. Cura je sa slika. Ima i kolegicu u stanu. Da se dogovorit duo za 200/400. Nisam vidio tko je kolegica.

Cura je zgodna. Ima dobre, čvrste prirodne sise. Dupe isto prirodno i čvrsto. Dao bih joj više godina nego što je napisala. Možda oko 30ak. Niska. Čini mi se da su mjere baš kako je napisala. Simpatična u razgovoru. Dovoljno engleskog govori za sve bitno, španjolski govori tečno.

I velika pohvala za komunikativnost i točnost. Brzo odgovara na poruke i bila je točna u minutu za dogovor.

ALI

Sad idu minusi, a to je sve što se akcije tiče. Ulazim u sobu nakon tuša, ona dočekuje samo u tangama, poljupci malo maženja. Nakon toga mi kaže da legnem na leđa i počne mi ljubiti kurac. Ljubi ga ni dvadesetak sekundi pa krene navlačiti kondom. Ja rekoh dogovorili smo bez. Kaže ona ne ona ništa ne radi bez kondoma. Rekoh ajde. Puši ga 30 sekundi, pa se penje na mene i govori come baby fuck me. Ok. Cowgirl ni minutu, ona stenje kao da je tri crnca gloginjama jebu. Ono klasično yes baby yes so good baby. I tak. Sve to mi je suprotno od napaljujućeg. I požuruje stalno. Ne jebemo se ni pet minuta ona počne s klasičnim "baby come for me". Rekoh nismo još tu. Okreni se u reverse. Malo se nabijala u reverseu. Maksimalno odrađivanje nula spontanosti. Nakon reversea je okrenuo opet u cowgirl, pa nakon toga je pitam da ona legne dolje. Naravno ona odmah ide u doggy. Rekoh nisam to mislio al ajde. Jebem je par minuta u doggyju, stavio sam joj prst u čmar, nije se bunila. Ali i u doggyju se stalno izmiče da je ne mogu nabit do kraja kako spada. I svako malo baby come for me will you come. Namjestio sam je na rub kreveta, stao tako da nas mogu vidjeti dok je nabijam i natjerao se da svršim jer se tu više ništa dobro ni uzbudljivo nije naziralo na obzoru. Sve skupa trajalo ni dvadesetak minuta.

Sve u svemu, preskočiti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh