ZAGREB - Jel bio tko?

jel bio tko





bio kod bucka 50, kaže da oral radi samo sa zaštitom, sex isto za 250, ali 350 je bez zaštite, ja ju pitao mogu li joj staviti među sise za 100 kuna, rekla ok, došao, držala ruku iznad sisa valjda da ju ne pošprica po faci, pitala bi li stavio među noge, okrenula se, ja drkao i glavićem išao po pici, ona mahala bokovima i rekla da ne stavim više od glavića, na kraju malo po malo i stavio joj cijelog i izjebao za 100 kuna, dok je stenjala. ima velike sise
 
bio kod bucka 50, kaže da oral radi samo sa zaštitom, sex isto za 250, ali 350 je bez zaštite, ja ju pitao mogu li joj staviti među sise za 100 kuna, rekla ok, došao, držala ruku iznad sisa valjda da ju ne pošprica po faci, pitala bi li stavio među noge, okrenula se, ja drkao i glavićem išao po pici, ona mahala bokovima i rekla da ne stavim više od glavića, na kraju malo po malo i stavio joj cijelog i izjebao za 100 kuna, dok je stenjala. ima velike sise
Ne znam brate tko je tu na kraju profitirao, ti ili ona... vrijeme i doktori će pokazati :)))))
 
bio kod bucka 50, kaže da oral radi samo sa zaštitom, sex isto za 250, ali 350 je bez zaštite, ja ju pitao mogu li joj staviti među sise za 100 kuna, rekla ok, došao, držala ruku iznad sisa valjda da ju ne pošprica po faci, pitala bi li stavio među noge, okrenula se, ja drkao i glavićem išao po pici, ona mahala bokovima i rekla da ne stavim više od glavića, na kraju malo po malo i stavio joj cijelog i izjebao za 100 kuna, dok je stenjala. ima velike sise
u kojem je kvartu sad?
 
Bio....uzeo b2b...40 europskih...stan u zgradi, star....htio se istuširati, vrata tuš kabine izašla iz vodilice, sve pada..pustim vodu na pipu, čekam da topla dođe, otvorim tuš, a ono dopola puklo crijevo kod ručke, sve šprica okolo...uhh....onda sam se bar malo podaprao dolje uz pomoč vode iz pipe...
Soba za masažu mala, tijesna...higijena isto upitna.....cura masira gola po tebi, večinom sisama masira.....nakon 10-ak min okret...jos malo masiranja sisama po tijelu i kasnije po kari...kad masira, nezainteresirano žvače žvaku i pjevuši pjesmice koje se čuju iz radija...i nakraju ručni svršetak....
Pitao sam curu za godine...kaže da ima 30....al kad sam ju vidio nakraju, na ispračaju pod dnevnim svjetlom, čini mi se da ima bliže 40-oj....čak se i lagane borice primječuju na licu....tak da nije bas mlada, iako pise u oglasu 25...
Uglavnom, očekivao sam mlađu, putenu curu.... Neču više kod nje....
Ja bio na normalnoj masazi i fakat ju zamolio da me izmasira jer mi je trebalo... masaza nije bila vrhunska ali jako dobra, pa cu sigurno ici opet... prostor istina da nije nesto ali realno kog briga!
 
Bio tko?
To smo imali jućer. Neki zajebant je nju reklamirao tu, nakon što se malo prije registrirao. Izbrisane su te poruke tu sve u vezi toga.

Spomenuo isto neku iz Siska, ali nitko mu nije vjerovao.

Odlući sam šta ćeš napraviti...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh