Marija P - iskustvo

fakat si glupan
šta misliš da je teško da cura koja se svaki dan jebe sa više od 10 fraera bez kondoma pokupi gonoreju i kladimidiju ?????
Polako smiri se, vidi ti opet ides kod nje "kao" ili zajebavas nas ilo samog sebe, u redu ides se opet zarazit kako si rekao ( nisi prilozio potvrdu pitanje jel lazes ) a sad kazes mislim li da li je tesko dal ona ima stogod !?
Gle pojma nemam, bio kod nje vidio jebao u autu, iza auta, sa strane, pusila gutala, srala njena neka sranja itd, biloo davno, vuce me da probam sve i svasta.
Nakon ovih godina ona vec ordinira poprilicno, ja sam jedavno upoznao dok se tuka nije pocela oglasavat imenom i prezimenom, pitanje je jel ih ima i 2 dnevno a ne 10, ko se zajebe zajebo se, ako moze istrpit njena sranja kad krene udarat nece mi biti lose.

Eto aj idi sad ko fol opet kod nje pa kukaj kako si se zarazio ko fol.
 
da to su jako inteligentne zene i brinu o sebi koje se jebu iza konzuma svaki dan sa 10 fraera
hahhahahah daj ne seri jebote mucni mozgom, ako si imao klamidiju kako tvrdis znas koliko je bolno i pece, znaci da nju isto pece i boli i upaljeno je. I mislis da ce se zena ic jebat bez kondoma dok ima klamidiju. Ti si zbilja glup ako mislis da ce itko pusti te tvoje price. Malo logicki zakljucit
 
fakat si glupan , kao prvo nije me boljelo ni peklo ,nego sam imao iscjedak ... vecina ljudi ima bez ikakvih simptoma i prenose dalje , za nju ne znam sta je imala od simptoma ali je popila antibiotik , da li se nakon toga zarazila ponovo ne znam
 
hahhahahah daj ne seri jebote mucni mozgom, ako si imao klamidiju kako tvrdis znas koliko je bolno i pece, znaci da nju isto pece i boli i upaljeno je. I mislis da ce se zena ic jebat bez kondoma dok ima klamidiju. Ti si zbilja glup ako mislis da ce itko pusti te tvoje price. Malo logicki zakljucit
Ne kužiš, prvi put je bilo u Zadru, "kladimidiju" je izlječio sad u Tuzli a jebo ju je u Sarajevu 🤣
 
Kratko jasno - katastrofa

Nazovem doticnu, dogovor je lak, odmah kaze da je pusenje 300 a sex moze se dogovorit na licu mjesta jer kako kaze nece mene svatko jebat. Postivam! I tako se nasli mi, treba po nju otici u Trnavu, dog se odmah za sex sve skupa 400, kaze da u nje nema to pola sata, sat vremena da to ona popusi opalim je zguza jer se njoj zuri i neradi ona to u autu, a odbija ici u stan. Tokom voznje je u nekom svom filmu ali to je nebiyno. Ok, nije problem, dodjemo na mjesto, nigdje nikog. I sad ocekujem da pusi prvo, ona stavi 2 puta u usta pa onda pocinju zivcani ispadi di kaze da ona to nemoze, da jebe mrtvu majku svima nama, da sta njoj to treba, da nece vise nikom pusit da ko kakav debil, onako slusam, gledam i pitam sam sebe sto mi to treba, jesam li ja nju prisilio na nesto, oce sada otic na policiju me prijavit za silovanje jos. I naravno pokusava ona pusit ali joj se neda, zuri joj se, sva zivcana, kaze ajde sex, kao naguzila se ali nista skupljene noge, opet psuje, pitam ja nje dobro sta si se javila sto smo se nasli jel te ja silim na nesto. Razmisljao sam da je ostavim na sred ulice, ali nisam htio ispast klosar, dao sam joj 400 kuna, odvezao doma, sad evo od mene i besplatna reklama.

Citao sam i pozitivna iskustva, mozda joj je bio takav dan, ne znam, ali onda se ne javljas i ne nalazis ako ti se neda. Sto se tice izgleda, u licu simpa, sise vece, guzica noge jace, sve u svsmu oke je, ali njeno ponasanje i razgovor ogroman ogroman minus i nece biti ponovnog puta definitovno. Za 400 kunica mislim da moze se puno bolje i kvalitetnije.
Trebi si ti nju dobro našamart i šutnut golu nogom u guzicu i ostavit ju, a stvari joj uzet, ja vjerujem da bi dosla pameti nakon toga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh