ZAGREB - Jel bio tko?

Opet ste u krivui brkate lončiće . Zanimljivo je citati vaše pametovanje i baljezganje . Cure umiru smijeha kad čitaju ove gluposti .

Kao prvo , gdje je na Trešnjevci vidio ovu curu ????

Ja po opisu već znam koja je , ali ovolika količina sigurnosti i laprdanja daje mi snage da još malo citam pametovanja .

Samja ili Tina nikada , ali bas nikada nije imala pletenice .
Nisam ni rekao da je imala, već naglašavam da dok smo se družili nije imala.
Možda danas i u zadnjih par mjeseci ima.
Ne mogu tvrditi za to.
 
Jel ovo Silvia milk?
 
Molim te pažljivo čitaj od početka do kraja . Prestani iskakat iz paštete i sto ti znaci “pratim” ?

Kako sam komentirao , a i još neki na ovom forumu , nije sigurno Tina (Siget).
Tina ne odgovara opisu i Tina ne masira na stolu . Njezine masaže se svode na obično mazanje jeftinim uljem i akciju.
 

Jel bio tko kod ove tete

Kod ove su mnogi bili i nije za preporuku . Nije čudo sto nisi prepoznao , mijenja slike i brojeve . Ako ukucas u tražilicu Soljanova , možda pronađeš nekoliko osvrta i recenzija

Osobno ti ne preporučujem zbog izgleda, higijene i samog odnosa prema klijentu .

Pazi ima vise oglasa s drugim brojevima , ali sam oglas je uvijek sličan . Ako nisi siguran , bolje provjeri ovdje s nekim .
 
Molim te pažljivo čitaj od početka do kraja . Prestani iskakat iz paštete i sto ti znaci “pratim” ?

Kako sam komentirao , a i još neki na ovom forumu , nije sigurno Tina (Siget).
Tina ne odgovara opisu i Tina ne masira na stolu . Njezine masaže se svode na obično mazanje jeftinim uljem i akciju.
Postoji mogućnost, da po novome koristi stol.
Kada je bila u Sigetu nije ga koristila... znam.
Ali sise takvog opisa, crna ženska do 40tak godina su indicije koje bi mogle upućivati na nju.
"pratim" znači da me interesira neka tema, a da ne citiram i odgovaram na postove bezveze.
Što znači iskakanje iz paštete? Moj interes za neku temu i poneki upit na ovakvom obliku foruma?
Dakle za svakoga tko pošalje par upita u nekoliko dana bi trebalo značiti da iskače iz paštete?
Ili je ovo možda Vaš privatni forum, pa je iskakanje iz paštete Vaša subjektivna konstatacija?
 
Ako nekoga zanima, Minea više nema svoj prostor. Sada radi outcall.
 
Postoji mogućnost, da po novome koristi stol.
Ne koristi stol jer ne radi masaže. Kad prvi put nazoveš, jasno ti kaže: komplet ti je 400 pola sata, 300 ti je oral i 200 ti je ručno. To je osnovna ponuda, možeš dogovoriti i anal, tittyfuck i foot fetish. Jedini stol koji koristi je onaj kuhinjski, a jedino ulje je ono jestivo (s obzirom na to koliko rado surfa po receptima). Tako da ne pišite gluposti.
 
Moze preporuka za nekog tko prvi put ide u ovakve avanture?

Bitno mi je da je dogovor lagan, GFE po mogucnosti, ne mora bit top picka i da je šteta otprilike 500ak kn pol cuke (100ak kn vise manje)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh