Gdje volite najvise svrsiti?

Tako je! Pokaži joj kako roda biber melje :ROFLMAO:

Btw, nije u redu objavljivati privatne prepiske, ni s muške ni sa ženske strane.
Posebno kada su u pitanju perverzni bolesnici koji psuju a uz to i prijete, ali dobro...
Vrana vrani ne kopa oči...
 

Prilozi

  • Screenshot_20221111-234415_Chrome.jpg
    Screenshot_20221111-234415_Chrome.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 292
  • Screenshot_20221111-234438_Chrome.jpg
    Screenshot_20221111-234438_Chrome.jpg
    40,6 KB · Pregleda: 290
  • Screenshot_20221111-234522_Chrome.jpg
    Screenshot_20221111-234522_Chrome.jpg
    43,5 KB · Pregleda: 289
Posebno kada su u pitanju perverzni bolesnici koji psuju a uz to i prijete, ali dobro...
Vrana vrani ne kopa oči...
Čuj to, vrana vrani ne kopa oči... Ne podržavam psovke ni prijetnje (jer ja ne radim ni jedno ni drugo), ali znaš dobro kud si došla. Šta si pod golišavim slikama na sex-forumu očekivala? Da ti mole krunicu u inboxu? Kao, "ne pecajte se, ne palite se na mene", a istovremeno staviš polugolu sliku i hvališ se kako imaš još toga u mobu. Ponašaš se ko provokatorica željna pažnje i nju si i dobila. Ispod svake poruke je gumb "Prijavite", tko pretjera lako ga se riješiš.
 
Čuj to, vrana vrani ne kopa oči... Ne podržavam psovke ni prijetnje (jer ja ne radim ni jedno ni drugo), ali znaš dobro kud si došla. Šta si pod golišavim slikama na sex-forumu očekivala? Da ti mole krunicu u inboxu? Kao, "ne pecajte se, ne palite se na mene", a istovremeno staviš polugolu sliku i hvališ se kako imaš još toga u mobu. Ponašaš se ko provokatorica željna pažnje i nju si i dobila. Ispod svake poruke je gumb "Prijavite", tko pretjera lako ga se riješiš.
ja cu bit razocaran ako irena nije musko. i to ne musko koje trola, nego lik koji pokusava pronaci zenu u sebi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh