OnlyFans djevojke

Ma pusti to su kompleksi niže vrijednosti tipični za istočnjake oduvijek su slinili nad tuđim.
Nekim europejcima treba nacrtati da u BIH žive tri naroda plus manjine, čisto da se podsjete, ali oni samo vide Srbe i ćirilicu...kompleksi, strah, šta li?

Što se tiče ciganije istočno od Drine, da vas njihov kralj nije ugurao u Kraljevinu SHS 'devestoosamnaeste sada bi na ovom forumu pisao na mađarskom, pošto bi Zágráb bio najveći grad mađarske pokrajine Baranya...

Drugo što se tiče Tita i politike B&J sada u sastavu Hrvatske imaš Istru, Kvarner i Dalmaciju. Da nije bilo Tita od Izole do Dubrovnika bi se vijorila italijanska zastava. Odeš u Pulu ili Rovinj pa pljuj po tome pa mi se javi kako si prošao...

Sada za svaku sitnicu vaš anemični Plenki i glupi Milanović moraju prvo da poljube čizmu i skute austrijskom i njemačkom konzulu...

Vama je problem čitati ćirilicu i izgubite se u jednosmjernoj ulici, a nama glupim Bosancima nije problem čitati, pisati i pričati sa svima od Vardara do Triglava. E jes' lijepo bit' glup 😁
 
Nekim europejcima treba nacrtati da u BIH žive tri naroda plus manjine, čisto da se podsjete, ali oni samo vide Srbe i ćirilicu...kompleksi, strah, šta li?

Što se tiče ciganije istočno od Drine, da vas njihov kralj nije ugurao u Kraljevinu SHS 'devestoosamnaeste sada bi na ovom forumu pisao na mađarskom, pošto bi Zágráb bio najveći grad mađarske pokrajine Baranya...

Drugo što se tiče Tita i politike B&J sada u sastavu Hrvatske imaš Istru, Kvarner i Dalmaciju. Da nije bilo Tita od Izole do Dubrovnika bi se vijorila italijanska zastava. Odeš u Pulu ili Rovinj pa pljuj po tome pa mi se javi kako si prošao...

Sada za svaku sitnicu vaš anemični Plenki i glupi Milanović moraju prvo da poljube čizmu i skute austrijskom i njemačkom konzulu...

Vama je problem čitati ćirilicu i izgubite se u jednosmjernoj ulici, a nama glupim Bosancima nije problem čitati, pisati i pričati sa svima od Vardara do Triglava. E jes' lijepo bit' glup 😁
Ja spominjem njih i njihov šrakopis jer je ova rasprava i započela jer se netko rugao što Hrvati ne znaju što je napisano pa ne znaju jer su naše generacije odmakle od tih vremena za razliku od vas čiji narodi su opsjednuti duhom tog razdoblja nema za vas budućnosti.
 
Jbg jarane nisi ostavio takav utisak. Mene lično boli kurac za tim prejebavanjima i mjerenjima čiji je veći, a ko se hvali nepismenošću i neobrazovanošću...sam zaključi.
 
Kao prvo nisam se obratio tebi tim postom, a kao drugo jebi se mamlaze ti kad ne možeš da prihvatiš malo zajebancije na račun nacionalne zatucnosti!!!
 
jer u svakom Hrvatu vidi ustašu
Smiri se striček, popij jedan Bromazepan pa te popusti opsesivna kompulzivnost "ustadoh ja...ustaše svi" !
Ti kao kulturni europski građanin bi trebao znati da sugovornike u najmanju ruku je neumjesno prozivati da su gnoj, smeće, izmet i sl.
Ja sam ponosni građanin i državljanin Bosne i Hercegovine, zemlje u kojoj žive razni narodi sa različitim vjeroispovjestima i ne mjerim ljude kao što ih nažalost ti i tebi slični mjere.
Za tvoju info ja sam Hrvat katolik iz Bosne i Hercegovine ali onaj koji ne dozvoljava da mu pojedini kamenjarci mjere i broje krvna zrnca kako bih bio "podoban" političkoj sviti u Mostaru i Zagrebu.

S poštovanjem,
 
Nekim europejcima treba nacrtati da u BIH žive tri naroda plus manjine, čisto da se podsjete, ali oni samo vide Srbe i ćirilicu...kompleksi, strah, šta li?

Što se tiče ciganije istočno od Drine, da vas njihov kralj nije ugurao u Kraljevinu SHS 'devestoosamnaeste sada bi na ovom forumu pisao na mađarskom, pošto bi Zágráb bio najveći grad mađarske pokrajine Baranya...

Drugo što se tiče Tita i politike B&J sada u sastavu Hrvatske imaš Istru, Kvarner i Dalmaciju. Da nije bilo Tita od Izole do Dubrovnika bi se vijorila italijanska zastava. Odeš u Pulu ili Rovinj pa pljuj po tome pa mi se javi kako si prošao...

Sada za svaku sitnicu vaš anemični Plenki i glupi Milanović moraju prvo da poljube čizmu i skute austrijskom i njemačkom konzulu...

Vama je problem čitati ćirilicu i izgubite se u jednosmjernoj ulici, a nama glupim Bosancima nije problem čitati, pisati i pričati sa svima od Vardara do Triglava. E jes' lijepo bit' glup 😁
Malo se informiraj Poglavnik je 10.rujna 1943 nakon kapitulacije Italije proglasio poništenje ugovora i time vratio navedene dijelove. Dakle nikakav tito nije ništa oslobodio nego je pobio narod, samo propaganda radi svoje
 
Malo se informiraj Poglavnik je 10.rujna 1943 nakon kapitulacije Italije proglasio poništenje ugovora i time vratio navedene dijelove. Dakle nikakav tito nije ništa oslobodio nego je pobio narod, samo propaganda radi svoje
Da da, Tito pobio narod a tvoj poglavnik zaslužio Nobelovu nagradu za mir.
Ee bolesti bolesti moja...
 
Malo se informiraj Poglavnik je 10.rujna 1943 nakon kapitulacije Italije proglasio poništenje ugovora i time vratio navedene dijelove. Dakle nikakav tito nije ništa oslobodio nego je pobio narod, samo propaganda radi svoje
Kako vjetar puše a? Za doć na vlast prodati pola a kad se popuši onda kao nisam htio..

Partizani su ušli skroz do Trsta i oslobodili a poglavnik je dobio po glavi..
 
Kako vjetar puše a? Za doć na vlast prodati pola a kad se popuši onda kao nisam htio..

Partizani su ušli skroz do Trsta i oslobodili a poglavnik je dobio po glavi..
I pobili nedužne civile, Poglavnik se izvukao... Ali dosta o tome ovo nije forum o tome samo je trebalo pojašnjenje grafa ima nas mlađih koji ne znamo ćirilicu i ne slušamo cajke
 
Aa oprosti onda, sada sam pročitao tvoje poruke na profilu, ti samo čitaš, gledaš OF i drkaš...

Nekim europejcima treba nacrtati da u BIH žive tri naroda plus manjine, čisto da se podsjete, ali oni samo vide Srbe i ćirilicu...kompleksi, strah, šta li?

Što se tiče ciganije istočno od Drine, da vas njihov kralj nije ugurao u Kraljevinu SHS 'devestoosamnaeste sada bi na ovom forumu pisao na mađarskom, pošto bi Zágráb bio najveći grad mađarske pokrajine Baranya...

Drugo što se tiče Tita i politike B&J sada u sastavu Hrvatske imaš Istru, Kvarner i Dalmaciju. Da nije bilo Tita od Izole do Dubrovnika bi se vijorila italijanska zastava. Odeš u Pulu ili Rovinj pa pljuj po tome pa mi se javi kako si prošao...

Sada za svaku sitnicu vaš anemični Plenki i glupi Milanović moraju prvo da poljube čizmu i skute austrijskom i njemačkom konzulu...

Vama je problem čitati ćirilicu i izgubite se u jednosmjernoj ulici, a nama glupim Bosancima nije problem čitati, pisati i pričati sa svima od Vardara do Triglava. E jes' lijepo bit' glup 😁
Pa samo mali popravak mi od Triglava pričamo sa vama, znam da kužiš šta mislim.😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh