Marija P - iskustvo

ljudi moji nemojte da vam puši bez gumice , zarazila me klamidijom , 10 dana nakon pušenja krenulo peckanje kod mokrenja i ejakulacije , nakon toga non stop iscjedak , jucer stigli rezultati , klamidija ... dobio doksiciklin 7 dana 2x tablete i sumamed 2 tablete od jednom , držite fige
 
ljudi moji nemojte da vam puši bez gumice , zarazila me klamidijom , 10 dana nakon pušenja krenulo peckanje kod mokrenja i ejakulacije , nakon toga non stop iscjedak , jucer stigli rezultati , klamidija ... dobio doksiciklin 7 dana 2x tablete i sumamed 2 tablete od jednom , držite fige
Ne glumataj sumamed su 3 tablete i smije se piti samo jedna dnevno i kad se ona pije ne piju se druge. Losa ti prica da oblatis nekog
 
Ne glumataj sumamed su 3 tablete i smije se piti samo jedna dnevno i kad se ona pije ne piju se druge. Losa ti prica da oblatis nekog
U liječenju umjerenog oblika acne vulgaris ukupnu dozu od 6 g preporučuje se propisati na sljedeći način: jednu tabletu od 500 mg jedanput na dan tijekom 3 dana, a nakon toga nastaviti liječenje s tabletom od 500 mg jednom tjedno tijekom sljedećih 9 tjedana. U drugom tjednu liječenja dozu treba uzeti tjedan dana nakon prve uzete tablete te sljedećih 8 doza treba uzeti u vremenskim razmacima od 7 dana.

U liječenju erythema migrans ukupna doza azitromicina iznosi 3 g, što se treba propisati na sljedeći način: 1 g (2 tablete po 500 mg, odjedanput) prvog dana te po 500 mg od drugog do petog dana jedanput na dan.

U liječenju nekompliciranih spolno prenosivih bolesti uzrokovanih Chlamydiom trachomatis propisuje se jednokratno 1 g.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh