BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Posjetio dotičnu, izgled čista desetka, oral 5/10 ,htjela mi je navući kondom pa sam je morao podsjetiti da u oglasu piše bez, sama akcija 6/10 (nema one strasti koje zna biti kod latina npr. Rihana), apartman 2/10 dva mala kreveta koji jako škripe ,vani 20 stupnjeva a grijalica do kraja. U sobi do kolegica (mislim Maju) možda je kod nje veći krevet.
Ne zna niti jedan jezik osim Portugalskog , cijena 1300 sat .
Isplati se samo zbog izgleda jer ima jebeno tijelo i zbog cijene.
 
Pozdrav,
Bio sam prije 2 dana kod ove cure.
Slike su njezine. Stan je blizu centra.
Na početku sam ušo u zgradu i ispred apartmana sam trebao čekati 5 munuta. Nakon 7-8 minuta sam otišo i naišao na kolegu gdje smo se jedan i drugi zbunili. Sa njom su još 2-3 cure u apartmanima do. I nakon nagovaranja 10 minuta sa strane “agencije” se vračam. Na kraju mi je drago što sam se vratio. Jer je cura lijepa i draga. Zna engleski!
Bj bez kondoma 8/10
Sex odličan 10/10- trudi se.
Sise su prave oko 3.
Raspričali smo se i između 1. i 2.tako da mi je dala svoj broj, gutala ga je do kraja i dala je gurati prst i da ju ližem ali sam taj dio odbio.
Još je tu 2 tjedna i svakako ču opet doči.
 
Pozdrav ekipa, jel se netko zna i isao kod kolumbijke, Camille, tako se nesto zvala, bila negdje sretanje na desno sa branimirove ak se ne varam u nekom apartmanu na 4. katu ako se ne varam, imam broj al se ne javlja uopce na taj broj, pa ako mozda znate oglas neki trenutni, bila na EGE, oglas nisam uspio nac vise
 
Thx..al to je Zg ne stignem

Je bio neko kod ove, izgleda zanimljivo

Bio sam ja,dobra je pička,inače je sa Ibize,umjetne sise ,dobre ,tijelo ok,fit ,pušenje ok 6/10,ne moze ga staviti do kraja i ne slini,akcija 8/10 ,footjob 7/10 ,sve u svemu ocjena 7/10
 

Neko bio mozda?
 
da i ovdi postavin pitanje. jel bija ko? trazi 300e pa...
 
jel se isplati? kakva je? jel dopusta ljubljenje?
Ne mogu dati neku kvalitetnu recenziju jer ja nisam bio previše raspložen iz neobjašnjivih razloga; ljubila se slabo, dobro puši, zove samu sebe kraljica blowjoba, tj. da joj tak govore (oral bez veli da prima u usta ali ja nisam uspio ništa) Radila je prvo sa, pa sam nadoplatio bez i isplati se dati extra za bez. Nije bila skroz gola nego je obukla neki polu prozirni negliže ko da prikriva trbuh ili joj je bilo hladno; nemam pojma.. Pušta cajke na tv-u bube stojane bake prasce ili kak se već zovu i slična sranja... Dobra je za izje... Ali velim, ja nisam bio baš raspoložen pa mi nije bilo dobro.

Ne da se lizati, ne nudi tuširanje (osim ako baš inzistiraš i doneseš svoj ručnik).
 
Ne mogu dati neku kvalitetnu recenziju jer ja nisam bio previše raspložen iz neobjašnjivih razloga; ljubila se slabo, dobro puši, zove samu sebe kraljica blowjoba, tj. da joj tak govore (oral bez veli da prima u usta ali ja nisam uspio ništa) Radila je prvo sa, pa sam nadoplatio bez i isplati se dati extra za bez. Nije bila skroz gola nego je obukla neki polu prozirni negliže ko da prikriva trbuh ili joj je bilo hladno; nemam pojma.. Pušta cajke na tv-u bube stojane bake prasce ili kak se već zovu i slična sranja... Dobra je za izje... Ali velim, ja nisam bio baš raspoložen pa mi nije bilo dobro.

Ne da se lizati, ne nudi tuširanje (osim ako baš inzistiraš i doneseš svoj ručnik).
fala ti. svakako mi se pari da se ne isplati, pogotovo sta trazi 300e u st
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh