BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sta me kurac boli jeli maloljetna. I maloljetne se jebu otidđi u valter pun maloljetnica nasmrkanih mozes ih jebati koliko hoces ali prije toga da ih napijrs treba ti 500 e.
I sta ti je stalo toliko do ove barbie?
Da ti nije mozda neki rod ?
Delboy74 trebas ici psihijatru. Zreo si za ludnice,bolestan si u mozak. Ako je maloljetna znaci da je ispod 18 godina. Sta ti nije jasno ? Za ovakve izjave licno bih ti ja presudio na svoj nacin. Odveo bih te na svoju vikendicu gdje nema raje.. sami bi bili,imam 3 sjekire... dao bih ti sa biras koju zelis. Sva sreca sve su tupe,pa bih te sjeckao zglob po zglob. Od prstiju bih krenuo,prvp bih ti ruke skratio sve do ramena ,a na kraju bi ti kurac zajedno sa mudima osjekao sjekirom tako da bih ti nabio u supak. Mamu li ti jebem,pedofilu jedan.
 
Delboy74 trebas ici psihijatru. Zreo si za ludnice,bolestan si u mozak. Ako je maloljetna znaci da je ispod 18 godina. Sta ti nije jasno ? Za ovakve izjave licno bih ti ja presudio na svoj nacin. Odveo bih te na svoju vikendicu gdje nema raje.. sami bi bili,imam 3 sjekire... dao bih ti sa biras koju zelis. Sva sreca sve su tupe,pa bih te sjeckao zglob po zglob. Od prstiju bih krenuo,prvp bih ti ruke skratio sve do ramena ,a na kraju bi ti kurac zajedno sa mudima osjekao sjekirom tako da bih ti nabio u supak. Mamu li ti jebem,pedofilu jedan.
Samo da malo detaljnije o tb saznam. Ne sikiraj se,naci cu te licno....lako je ovdje praviti se faca,kao ti bi da jebes i to jos maloljetnice. Jebacu te ja u bulju,mrcino jedna. Samo gledas u ekran i drkas,picke nisi uzivo ni vidjeo od kad si iz picke ispao smrade jedan!
 
Ne vrijedi tih para. Sise kao i da nema, guza ok , ali samo ok nista vise. Sex kad bih ocijenio sa ocjenom od 1 do 5 dao bih cistu jedinicu. Ne moze ovo ne moze ono. Jedino sto je pozitivno kod nje je to sto je laka za dogovor. Nazoves i dogovoris za 5 minuta i ispostuje sve sto dogovorite sto se tice sastanka. Fotografije su njene ali stare barem 5-6 godina. Sve ostalo je katastrofa
 
Samo da malo detaljnije o tb saznam. Ne sikiraj se,naci cu te licno....lako je ovdje praviti se faca,kao ti bi da jebes i to jos maloljetnice. Jebacu te ja u bulju,mrcino jedna. Samo gledas u ekran i drkas,picke nisi uzivo ni vidjeo od kad si iz picke ispao smrade jedan!

Odes ispred bilo koje srednje skole i okolnih kafica i vidjeces masu likova u stilu Jale Bube sa bradama sa parkiranim BMW koji cekaju da provozaju djevojcice.
Sta mislis da se sano vozaju.
Eto ti materijala pa im idi suditi.

A potanje za tebe

Ko to treba da jebe te srednjoskolke ?
Kome je po tebi to dozvoljeno ?
 
Delboy74 trebas ici psihijatru. Zreo si za ludnice,bolestan si u mozak. Ako je maloljetna znaci da je ispod 18 godina. Sta ti nije jasno ? Za ovakve izjave licno bih ti ja presudio na svoj nacin. Odveo bih te na svoju vikendicu gdje nema raje.. sami bi bili,imam 3 sjekire... dao bih ti sa biras koju zelis. Sva sreca sve su tupe,pa bih te sjeckao zglob po zglob. Od prstiju bih krenuo,prvp bih ti ruke skratio sve do ramena ,a na kraju bi ti kurac zajedno sa mudima osjekao sjekirom tako da bih ti nabio u supak. Mamu li ti jebem,pedofilu jedan.
Delboy74 trebas ici psihijatru. Zreo si za ludnice,bolestan si u mozak. Ako je maloljetna znaci da je ispod 18 godina. Sta ti nije jasno ? Za ovakve izjave licno bih ti ja presudio na svoj nacin. Odveo bih te na svoju vikendicu gdje nema raje.. sami bi bili,imam 3 sjekire... dao bih ti sa biras koju zelis. Sva sreca sve su tupe,pa bih te sjeckao zglob po zglob. Od prstiju bih krenuo,prvp bih ti ruke skratio sve do ramena ,a na kraju bi ti kurac zajedno sa mudima osjekao sjekirom tako da bih ti nabio u supak. Mamu li ti jebem,pedofilu jedan.

Prije ce biti da su ti bolesnik.

Jebes kurvev a pricas o moralu i ovo ono...

Pogledaj gore sta si napisao.
Mastas da masakriras nekog a pricas da sam ja bolesnik.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh