BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Imal neko informaciju za zenicu onaj pero stari covjek sto je nekad prije u stanu u travnickoj ulici dovodio djevojke i zene imao je punu svesku brojeva dali radi i sad platis njemu sobu 10KM a zenskoj 40 KM i udjete u sobu a prije toga ti izadjes na hodnik i ona te kroz storu staklo na vratima vidi ako te poznaje nece s tobom i kaze tom peri moze li ili nemoze
POZDRAV IMAS LI BROJ MOB DA ODEM
 
Drug citas li sta sam napisao, niko ne raspravlja o slikama naravno da su bonovi laznjak naravno da vecina slika je skinuta. Ne radim ovo od juce...pitam samo jel ko bio kod doticne djevojke. Razgovarao sam sa njom cini se ok preko tel. Dalu je takva uzivo??
Naravno da sam pročitao, lajkujući objavljeni post znači da sam uz tebe i uz tvoj komentar...
 
Pisali su ovde za nju 100 puta da hoce ukrasti i kad naplati unaprijed..., kaze mora po jaknu ili sl i ako joj ne dozvolis pocne vristat "nemoj me tuci, pusti me..." i radi u duetu sa nekim momkom zato se cuvajte tih narkomanki...
A nije neka ni cura vala 😅😉🤣🤣🤣
Hvala drug nisa citao to al eto dobro je pa ima ovako ovo da se covjek informise . Koleg jedan sa standa govori on je navece vozi nekad kad nema 10km da plati popusi mu u autu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh