OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Kontaktirao ovu jucer, prema ranijim recenzijama nisam ni ocekivao nju sa slika na vratima, ali rekoh da idem vidjeti sta se to nudi.
Komunikacija jednostavna na WA, brzo odgovara, cak mislim da nije agent nego ona sama. Trazila 180e za pola sata, reko nece ici, preskupo je to, kaze moze za 150e.
Uglavnom kaze da je poljakinja, engleski dosta dobar. Jako je sitna, ne znam jel ima 40 kila u njoj, 25-28 godina, simpaticna curka. Odmah s vrata skidanje i rucnik u ruke daje i salje na tusiranje. Odlazak na krevet i pocetak oral, jako njezan, bez kondoma, ne moze bas duboko. Sisice jako male, ali nisu one prazne, ispuhane. Poze sve moze, da se lizat, moze se nabijat jace, ne smeta joj, sto na prvu nikad ne bi rekao, mislio bih da cu je polomit jadnu hahaha.
Uglavnom isplati se otici jednom, nije losa, sveukupno 8/10 rekao bih.

Jel tko kontaktirao ili bio kod neke od ovih ostalih, prema brojevima telefona rekao bih da je moguce da je jos neka tu trenutno?
 
Očito nema posla!
Inače, sve te ukrajinske daju istu adresu, odnosno njih 10ak koje sam kontaktirao s tim da neke u startu nude cijene 180/250, a neke 150/200, iako je sve to jedna cura.
Znači ta koja je stvarno tamo nije niti na jednom oglasu?
 

Kontaktirao ovu jucer, prema ranijim recenzijama nisam ni ocekivao nju sa slika na vratima, ali rekoh da idem vidjeti sta se to nudi.
Komunikacija jednostavna na WA, brzo odgovara, cak mislim da nije agent nego ona sama. Trazila 180e za pola sata, reko nece ici, preskupo je to, kaze moze za 150e.
Uglavnom kaze da je poljakinja, engleski dosta dobar. Jako je sitna, ne znam jel ima 40 kila u njoj, 25-28 godina, simpaticna curka. Odmah s vrata skidanje i rucnik u ruke daje i salje na tusiranje. Odlazak na krevet i pocetak oral, jako njezan, bez kondoma, ne moze bas duboko. Sisice jako male, ali nisu one prazne, ispuhane. Poze sve moze, da se lizat, moze se nabijat jace, ne smeta joj, sto na prvu nikad ne bi rekao, mislio bih da cu je polomit jadnu hahaha.
Uglavnom isplati se otici jednom, nije losa, sveukupno 8/10 rekao bih.

Jel tko kontaktirao ili bio kod neke od ovih ostalih, prema brojevima telefona rekao bih da je moguce da je jos neka tu trenutno?

Gdje je stan?
 
Eto kaze ova Kristina da 200e minimum za sat vremena, ocigledno ovaj lik sto je spustio na 60e pola sata ima jako dobre pregovaracke sposobnosti...

Po meni bi EGE cijene trebale biti 80e pola sata, 140-160e sat...

To bi bilo OK i realno da kazem, to govorim ja koji sam odradio 4 susreta sa jednom Brazilkom prosli mjesec za po 250e/sat.
 
Eto kaze ova Kristina da 200e minimum za sat vremena, ocigledno ovaj lik sto je spustio na 60e pola sata ima jako dobre pregovaracke sposobnosti...

Po meni bi EGE cijene trebale biti 80e pola sata, 140-160e sat...

To bi bilo OK i realno da kazem, to govorim ja koji sam odradio 4 susreta sa jednom Brazilkom prosli mjesec za po 250e/sat.
Da i jedna dodatna usluga 0 EUR
Jebiga dječaci
 
Neznam zašto se toliko uzbuđuje te oko toga
Nazvao dogovarao tražio da mi spusti koliko god više može i pao dogovor za jedan skok 60 eura ko hoće nek vjeruje ko ne baš me briga
Da kažem ja njoj to je realna cijena
Odgovara da ali puno troškova oko svega drugog u svemu tome ,pa što to značilo,
 
Melanie dosta deblja nego sto slike pokazuju, ima trbuh, sise velike prirodne, dosta vise, htio sam probat bas full crnkinju, ali nije me nesto odusevila iskreno. Nije bas aktivna nesto, 700/15min, 1000/30min, 1400/1h tarifa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh