BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

te prevare idu po principu plati i donesi kad doneses do lokacije javi ti se i kaze ok posalji sad bar jedan kod, ne idu sad vise na prevare 20km 50km sad pucaju na 200 600 pa ko popusi popusi, evo jedna prepiska s budalom, xbon niposto il se zajebavat s njima slat im lazne kodove pa kad im bale polete da skontaju da si ti njih sjebo, sevapa se zaradi
haha, kako se na prepisci kurchi sa verifikacijom! SELJAČINA VERIFIKACIJSKA!
 
Ako je nekome poznato ili ima neku informaciju??
kao sto neko napisa, vjerovatno je prevara cim je stavila svoju sliku, i ja sam iz bugojna , iako ne zalazim po kafanama ovakve mozes naci po kafanama sto se jebu za pare, vecinom su iz drugih gradova nikad iz bugojna, tako da sve je moguce ali je vjerovatno prevara
 
Da nepisem 10ljudi se javilo barbi kontakt!
Broj nemam trazite mozda ima na forumu a ima instagram barbiedoll tako nest pelistajte forum malo
 
Ja sam danas poslovno u Holandiji,Čehinja,23 godina,studentica,ni Boginja joj nije ravna.Kosa crna oči zelene ko trava.Ribica obrijana,mirši,grudi zategnute, prirodne,nema žurbe,ništa,pošteno zaradila 50 eura.Ruku na srce,ne radi ovo često i sa svakim.Moraš na nešto ličiti 🙂 Na preporuku kolege što živi ovde,on mi je skonto. Čitam te cijene dole jbt,neki pišu da im ribica tukne,da su neobrijane...fhuujjj
Jes brate, ima ih smrde im na ribu, dođe ti da povratiš
 
neki ne vide...
A taaa, ako mislis na barbie crvena kosa visocija malo pjegica po licu ili tako nesto, zgodna dobro utegnuta vidi se da je mlada sise onako bio sam kod nje u lukavici hilidranska, sta ja znam malo me pozurivala hajde hajde tako da nisam ponovio to iskustvo 😂 2/5
Obisao sam po sarajevu dosta sto lice na nesto izdvojio bi one dvije suteren na cengic vili crne zgodne al ne vole kitu, bilo je raga x vecinu nisam ni jebao samo se okrenuo ili nekim samo dao da ga popuse. Marina dobmina jedna od rijetkih sto se potrudi. Sta ja znam kad platim da jebem ne zeim da to izgleda kao da sam dosao j supermarket po pastetu. Plati stavi u kesu i izadji. Tako ispadne dodjes, odma ti nabije kondom pusi ga digne se okrene se kaze hajde i za 3 min pita jesi li. Daj mi nesto konkretno nek je pola sata samo moja 😈Usput izgledam vrlo dobro viska imam jedino u gacama 😂
 
A taaa, ako mislis na barbie crvena kosa visocija malo pjegica po licu ili tako nesto, zgodna dobro utegnuta vidi se da je mlada sise onako bio sam kod nje u lukavici hilidranska, sta ja znam malo me pozurivala hajde hajde tako da nisam ponovio to iskustvo 😂 2/5
Obisao sam po sarajevu dosta sto lice na nesto izdvojio bi one dvije suteren na cengic vili crne zgodne al ne vole kitu, bilo je raga x vecinu nisam ni jebao samo se okrenuo ili nekim samo dao da ga popuse. Marina dobmina jedna od rijetkih sto se potrudi. Sta ja znam kad platim da jebem ne zeim da to izgleda kao da sam dosao j supermarket po pastetu. Plati stavi u kesu i izadji. Tako ispadne dodjes, odma ti nabije kondom pusi ga digne se okrene se kaze hajde i za 3 min pita jesi li. Daj mi nesto konkretno nek je pola sata samo moja 😈Usput izgledam vrlo dobro viska imam jedino u gacama 😂
Može broj te djevojke iz Lukavice - hilandarska
 
Pozdrav društvo!
Novi sam ovde.
Da li je moguće da mi neko pošalje brojeve djevojaka sa područja Banja Luke, Prnjavora, Dervente ili Doboja?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh