SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ima koja prava hr transica koja želi odnos ili bar povremeno druženje na obostrano zadovoljstvo a da nije ko ove lažne visokotiražne tzv.transice.
Nema. Jer ti tražiš brzinski sebični fetišizam i bjež kući. Kao i mi svi.

A one traže nešto i izvan sobe. Spreman si? Teško.
Zato se kod neke naručiš odradi te i ćao...
 

Bio tko?
Super je. Tijelo perfektno, posebno guza. Uska je dosta, treba u pocetku jako njezno, ali kad uđe, nabijaj do jaja. Vazno je biti njezan sa njom, i ako joj se svidiš ima stvari koje nisu na meniju ;)
 
Super je. Tijelo perfektno, posebno guza. Uska je dosta, treba u pocetku jako njezno, ali kad uđe, nabijaj do jaja. Vazno je biti njezan sa njom, i ako joj se svidiš ima stvari koje nisu na meniju ;)

zaboravih stavit. Ima više fotkica i filmica
 
Visoka, veoma ženstvena. Dobro sređena, bolja nego na slikama.9/10. Štikle, korzet, mrežaste čarape, velike sise i oblo dupe. Dobar apartman, tuširanje,čist ručnik. Velik krevet, lagana glazba. Ne požuruje. GFE, ljubi se stalno. BJ bez, dubok, slinav, radi jezikom. Došao sam rano, prvi, pa sam morao polako. Sve je na visokom nivou. Bio sam s njom zadovoljan prošlo ljeto pa sam s guštom ponovio sada. 30/750.Uzeo sam uru/1500.
 
Visoka, veoma ženstvena. Dobro sređena, bolja nego na slikama.9/10. Štikle, korzet, mrežaste čarape, velike sise i oblo dupe. Dobar apartman, tuširanje,čist ručnik. Velik krevet, lagana glazba. Ne požuruje. GFE, ljubi se stalno. BJ bez, dubok, slinav, radi jezikom. Došao sam rano, prvi, pa sam morao polako. Sve je na visokom nivou. Bio sam s njom zadovoljan prošlo ljeto pa sam s guštom ponovio sada. 30/750.Uzeo sam uru/1500.
Jel cijena uz njeno svršavanje?
 
Znate li zašto je profil na tsdating od Byanke Kenzo deaktiviran? Pitao sam je je li još uvijek u Zagrebu, mislim da me je blokirala.
 
Jel jebo ko tu Valeriju izgleda bas dobro zenstveno jebozovna vidim da he oglas aktivan stalno? Haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh