OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Eto, Viki je opet u Osijeku... :D

Ako neko bude isao, neka stavi svjezu recenziju.

Uglavnom kaze da oral njoj ne dozvoljava :eek:

Isao bih ja, cisto da ostavim recenziju...ali sam si postavio izazov da ovaj mjesec vise ne idem ni kod jedne sa EGE :D
 
Posjetio danas Yannu
Bio napaljen pa reko da se ispraznim brzinski ponudio 100€ i pristala. Dogovor je s njom, a ne s agencijim
Izgleda po mom misljenju bolje uzivo. Na slikama izgleda malo pretjerano umjetna. I uzivo se vidi da je sve umjetno, ali ne izgleda tako kao na slikama. Ima nekoliko tetovaza koje joj dobro stoje, dolje podsisana na prugicu. Apartman u ružinoj, dosao, bacili se na posao, pusenje bez kondoma jako dobro, no bilo je i boljih. Stavlja kondom i zajahala me i akcija. Svidjela mi se u toj pozi pa smo nastavili dok me nije matirala. Dobra za probat i ispraznit se i nije skupa, no necu ponoviti
 
Jel bio tko kod ove??
 
Sve je to ok,samo mi nije jasno kako mogu staviti istu/slicnu cijenu kao butre koje su 20godina mladje i 50kila lakse...
 
Ima musterije, neki takve vole, a vidi i u mađi imas debele, starije, itd. Pa svima im slicna cijena, bas teske bombe su skuplje, ali i to jos uvijek keftinije od ovih
 
Toliko je losa EGE ponuda u Osijeku trenutno da sam ovu iz Zagreba pitao da li planira doci u OS.

Kaze da nikada nije bila u Osijeku ali mozda dodje...

Eto kada moramo moljakati ove iz ZG da dodju u OS :D

ZG/Split/Zadar - ima stvarno par dobrih, steta sto se ne sjete doci u OS bar na par dana.
 
Toliko je losa EGE ponuda u Osijeku trenutno da sam ovu iz Zagreba pitao da li planira doci u OS.

Kaze da nikada nije bila u Osijeku ali mozda dodje...

Eto kada moramo moljakati ove iz ZG da dodju u OS :D

ZG/Split/Zadar - ima stvarno par dobrih, steta sto se ne sjete doci u OS bar na par dana.
Auuuu, kod ove sam bio u Zg ,prošle godine...fantastičan izgled , usluga, preporuka...😀🙃
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh