OnlyFans djevojke

Svako ima svoje misljenje i stavove, nekom se svidja nekom ne, meni je Marija 100 ljepsa, a da je ruzna to nemogu rec ni za jednu, i to nemjenja cinjenicu da bi volio sa obadvijema lec 😂 tebi su ocito ove ljepe plastike ko sta je Karimovicka, Mandarina…
I da su mi bolje a nisu barem nisu debele ako ista,to sto ti volis masnije je tvoja stvar
 
Ja sam ljubitelj velikih sisa i sve mi ovo prolazi bez obizra ruzna il ne zenit ju necu sigurno hahaha najvise bi volio rijesit claudiu to je nevideno na nasim prostorima i zexy ajd tu su negdje
 
ja sam bio u kontaktu sa zexy prije sad vec negdje dvije godine. dosta se dopisivali i na kraju je to bio nekakav cirkus od komunikacije koji je doveo do toga da smo imali nekoliko video poziva i bila me pitala da se nadjemo i popijemo kavu ali je trazila za to novce. na kraju se nije dogodilo. inace prije se jebala za novce sad vise ne znam nisam u toku sto se s njom dogada osim sto sam vidio da je povecala sise.

inace da li zna netko koja je fora s onlyfansom i blokiranjem. bio sam popusio blok kod jedne cure i kad sam napravio novi profil njezina stranica mi je bila nedostupna. jel postoji nacin da se to zaobidje?
 
ja sam bio u kontaktu sa zexy prije sad vec negdje dvije godine. dosta se dopisivali i na kraju je to bio nekakav cirkus od komunikacije koji je doveo do toga da smo imali nekoliko video poziva i bila me pitala da se nadjemo i popijemo kavu ali je trazila za to novce. na kraju se nije dogodilo. inace prije se jebala za novce sad vise ne znam nisam u toku sto se s njom dogada osim sto sam vidio da je povecala sise.

inace da li zna netko koja je fora s onlyfansom i blokiranjem. bio sam popusio blok kod jedne cure i kad sam napravio novi profil njezina stranica mi je bila nedostupna. jel postoji nacin da se to zaobidje?
Vj te prijavila pa ti onlyfans neda vise da ga koristit,procito sam na njihovoj stranici i dosta su strogi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh