BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel bio neko sa ovom Andjelom?
Kakva su iskustva?
 
-selma ako je plava malo deblja bio sam ja s njom, odlučno puši, svršavanje u usta, liže šupak
-nina 40 godina kod bcc u novim zgradama, jebe se dobro, starija žena, superolgasi
-ona sa superoglasa druga 25 godina, romkinja, dobra guza, njen smještaj
-lunablack 20 godina, radi sve što hoćeš i što joj kažeš. ok cura, ima broj i mail na forumu
-često dolazi lana iz banja luke, sa njom dolaze i dva transvestita uvijek budu gore u mellain svo troje, cijena paprena za lanu, transvestiti po 100km, cityoflove oglasi
-možeš pokušat i na šićkom, nekad bude starijih žena romkinja, nekad mlađih romkinja, to ko voli i koga nije strah kraj ceste jebat jer vozaju drotovi, 50km

to je što ja znam za tuzlu
Moze broj od nine bcc
 
Eee raja, ovako da podjelim i ja svoje iskustvo sa sarajevskim prodavacicama ljubavi haha
Nova otoka plavka- regularna 100%, nece zajebati, mozete se uvijek cjenkati sa njom,sto se izgleda tice jest malo punija
Ela- anoreksicarka haha nije losa, nece zajebati, ali mislim da ne vrijedi davati pare za nju
Kosevsko brdo- za stoju jebes koliko mozes, debela, razvaljena ali nece zajebat, imao sam poslije nje blue balls
Zenica plavka pletenice-jebe se ko luda, ljubi se, pusi bez kondoma. U faci nije nesto ali ima sise.
Suzy-nije htjela sa mnom jer sam mlađi, ona kao radi samo sa starijom gospodom.
Grofica-isto tako neće da se dogovorimo, kad je nazovem pravi se luda da se ne bavi tim poslom. Ne znam kako da je ubjedim, ako ko zna nek mi piše.
Kontakt zenica plavkica?
 
Kurva ti se mama debilu, kako mozes da dajes dezinformacije ljudima privatni profil treba te prijaviti stavi broj od svoje zene cerke i mame !!!
Picka ti materina danima trazim ko stavlja broj koji koristim 15 godina mater ti jebem usta kani se mene pedercino mostarska ofucana. Sramotis me , kad saznam ko si ide ti prijava za podvodzenje dosta cura spominjes vidim koje namaju veze pedercino jadna ... Prijava ko kuca dok se sazna ko si !!!!
 
  • Sad
reagiranja: BLX
Picka ti materina danima trazim ko stavlja broj koji koristim 15 godina mater ti jebem usta kani se mene pedercino mostarska ofucana. Sramotis me , kad saznam ko si ide ti prijava za podvodzenje dosta cura spominjes vidim koje namaju veze pedercino jadna ... Prijava ko kuca dok se sazna ko si !!!!

Nemoj se toliko nervirati, po njegovim postovima se vidi da je najobičniji bijednik, inače može se vidjeti da je zadnji put ovdje pisao 11.02. a zadnji put bio aktivan 19.03. tako da ko zna gdje je on sada. Pokušaj kontaktirati administratora ovog foruma, on ima sve naše IP adrese pa tako i njegovu. Samo mu detaljno objasni o čemu je riječ.
Sretno.
 
Nemoj se toliko nervirati, po njegovim postovima se vidi da je najobičniji bijednik, inače može se vidjeti da je zadnji put ovdje pisao 11.02. a zadnji put bio aktivan 19.03. tako da ko zna gdje je on sada. Pokušaj kontaktirati administratora ovog foruma, on ima sve naše IP adrese pa tako i njegovu. Samo mu detaljno objasni o čemu je riječ.
Sretno.
Kako da se ne nerviram covjece naj strasniji scenarij je ovog svega da mi neko od porodice vidi ili prijatelja , kako kontatirati administratore? Jer neko mi je posla od ove raje ovdje da je i slika objavljena sa insta zelim da se to ukloni sto je prije moguce. !I kako dozvoljavaju da se objave tako privatne stvari bez provjere i bilo cega. Evo lako je broj promjeniti , ali sve ostale stvari malo teze...
 
Kako da se ne nerviram covjece naj strasniji scenarij je ovog svega da mi neko od porodice vidi ili prijatelja , kako kontatirati administratore? Jer neko mi je posla od ove raje ovdje da je i slika objavljena sa insta zelim da se to ukloni sto je prije moguce. !I kako dozvoljavaju da se objave tako privatne stvari bez provjere i bilo cega. Evo lako je broj promjeniti , ali sve ostale stvari malo teze...
Imaš dole u donjem lijevom uglu pise kontaktirajte nas...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh