SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pa vjerojatno ti je već nebrojeno puta odgovoreno. Izgledaju kao žene. Sve štima. Samo imaju tu jednu prednost ispred običnih žena. Batinu. Možeš ti reći da su to i dalje muškarci, no nas muškarci ne privlače. Volimo žene s kitama. I to je taj savršeni balans. Preporučam da probaš, al tko proba teško se vraća na staro.
Slazem se i ja sa vama,mene isto privlace zene sa kitama,mene vuce zelja za probati,ali imam i malu dozi straha.
 
Eto jos jedan dokaz da je ljepota u oku posmatraca. Cuj "zene s kitama"? 🤣 Pa kita je valjda polni organ muskarca, a ne zene. Ali dobro ko voli nek izvoli, za mene je to muskarac peder obucen kao zena, a za nekoga je to zena sa kitom. Kao sto rekoh, to je u oku posmatraca.
 
Eto jos jedan dokaz da je ljepota u oku posmatraca. Cuj "zene s kitama"? 🤣 Pa kita je valjda polni organ muskarca, a ne zene. Ali dobro ko voli nek izvoli, za mene je to muskarac peder obucen kao zena, a za nekoga je to zena sa kitom. Kao sto rekoh, to je u oku posmatraca.
zena s kitom ili frajer sa sisama. sve je u oku promatraca.
 
Eto napokon jučer po prvi puta u zivotu otisao probati shemale. Išao sam kod Celine Dubai preko TS - dating. Dogovor u 15h, ja 10 minuta ranije skoro ispred zgrade, napiše ona 15.20h da će biti spremna..Ok, ovako sam bio dosta uzbuđen i nervozan, ali ajde kaje tu je. Kad sam ušao u stan, odmah sa vrata me uvela u sobu, stan je bio mračan, i soba također. Čim dok me uvela u sobu, već smo se počeli ljubiti, znači nisam je ni dobro pogledao, niti 2 riječi izmjenili. Lagano pipkanje i skidanje i odmah legli na krevet, pušila ona mene, pušio ja njoj, poza 69. Trljanje i drkanje kurac o kurac i na to sam svršio. Opet lagano maženje, stavila mi kurac iznad glave drkala,drkao ja njoj i stavljala mi ga u usta i svršila po meni. Malo mi se teže dizao kurac, jel ne mogu baš odmah poslije svršavanja ga dignut. Ali nekako je metnula kurton i pušila preko njega, dovoljno ga stvrdnula da se može nabiti na njega i počela je žestoko jahati po njemu. Nisam mogao svršiti, makar sam bio blizu. Nakon toga je maknula kurton namazala lubrikantom i trljala nam kurce ali nista od mog svršavanja. I to je bilo to. Otuširao se, i dok sam se oblačio tek smo onda počeli razgovarati netom prije odlaska. Da sam oduševljen, nisam. Razočaran nisam toliko, mozda jesam malo jer sam sveukupno očekivao puno više. Da li se isplati dati 250 eura za sat vremena, NE. Mislim trudila se, ali sam imao nekako osjećaj da želi da to sve prije završi. Sex da me ona jebe u dupe me ne pali nikako, tako da to nisam probao niti nikad neću. Maštao sam ipak da će sve to biti na nekom većem nivou. Slike koje su na netu, su dosta bolje nego kad je vidite uživo, ali opet može proći. I da nije se obukla onako kako sam je zamolio preko poruka. Sve u svemu, neznam kad ću opet nesto tako ponoviti, jer ne baca mi se 250 eura samo tako. Za tu lovu želim puno boljeg shemale i uslugu
 
Ma kakvo slučajno... neće ti se nijedan transić upustiti slučajno u sex jer može naletiti na nekog tko ne voli kurac i dobit po nosu. Reci tražio sam oglas ko i mi svi...našao i ćao 😄
Da sad ne ulazim u neku diskusiji…U Escualiti na Rouge Pigalle možeš dobiti po nosu jedino od Arapa koji rade na vratima, tako da ponavljam prvo iskustvo mi nije bilo planirano 🤣
 
Ja kao pokusavam pratit ali bome vec koji mjesec ne vidim ni jednu postenu TS u rijeci. Covjek bi ocekivao da ce bar stat tu na dan dva dok idu do splita i slicno. A ne dolazi mi u obzir ove crossdressere sa burze jebat
 
Ja kao pokusavam pratit ali bome vec koji mjesec ne vidim ni jednu postenu TS u rijeci. Covjek bi ocekivao da ce bar stat tu na dan dva dok idu do splita i slicno. A ne dolazi mi u obzir ove crossdressere sa burze jebat

Ajde, prije nego sto ne ode u ST
 
Jel itko razmišljao o majmunskim boginjama? Čitam da se zaraza najčešće događa između muškaraca koji participiraju u seksualnim aktivnostima.
 
Jel itko razmišljao o majmunskim boginjama? Čitam da se zaraza najčešće događa između muškaraca koji participiraju u seksualnim aktivnostima.
Tako je, najčešće u muškim spolnim kontaktima.
No sad će ti tu likovi pametovati da ako tip ima ofarbanu kosu,tange i slikom sise(čitaj she-male) da tu boginje ne mogu biti 😎haha !
*pamet u glavu kad se ide na ekipu iz oglasa.
 
Jel itko razmišljao o majmunskim boginjama? Čitam da se zaraza najčešće događa između muškaraca koji participiraju u seksualnim aktivnostima.
Čitao neki dan da se u Hrvatskoj pojavio prvi slučaj s blažim simptomima . Sad si razmisljam da nije netko s foruma , ako je nek se javi da se vi ostali ljubitelji ne zaribate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh