ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jel znq nerko zasto slatka tajna ne daje keks nego samo oral do 20 i nekog šestog. 06.
Nije valjda neka spb?

 

Jel neko bio? Izgleda fake
ČIST FAKE! Slike ukrađene od ove cure:


Jedino ako nije Maja trenutno u Zagrebu. ;-)

BTW, bio sa dotičnom Majom. Za 150€/h super usluga. Ugodno mi je bilo, dobar GFE (ljubi se, puši bez, odnos sa). Istovar u usta +50.

Tko je u Kölnu, bez problema se može njoj obratiti.

Ako je netko prije mene isto napisao damje fake, sorry. Tek sam sada prepoznao slike.
 
ČIST FAKE! Slike ukrađene od ove cure:


Jedino ako nije Maja trenutno u Zagrebu. ;-)

BTW, bio sa dotičnom Majom. Za 150€/h super usluga. Ugodno mi je bilo, dobar GFE (ljubi se, puši bez, odnos sa). Istovar u usta +50.

Tko je u Kölnu, bez problema se može njoj obratiti.

Ako je netko prije mene isto napisao damje fake, sorry. Tek sam sada prepoznao slike.
Kako je jadna.... sta postize sa tudim slikama
 
Kako je jadna.... sta postize sa tudim slikama
To sebe već godinama pitam, pošto takva krađa nije nova! Gdje je problem napraviti neki selfi, malo prekriti neke tetovaže ili druge gluposti po tjelu i staviti ih na oglas? Barem su ove sve "gospođice" spretne sa mobitelom. ;-)

U drugu ruku tvrdim taktika. Kad ti je krv u kurcu, a ne u glavi (GDJE SPADA!), onda si misliš "Kada sam već tu, onda ću pojebati taj odron." Ako je u stvarnosti lošija, nego na ukrađenim slikama.

I nemojte mi soliti pameti sa nekakvom "diskrecijom"! Za to se ima Photoshop i spretno poziranje!

Ako bu cura za kojih tjedan/dva još u Zagrebu baš ću ju iz inata posjetiti. Baš me zanima, koja je iza tog oglasa...! :ROFLMAO:
 
Jel ko bio na uglu Harambasiceve i Kozarcaninove (trg kennedy, Pošta) kod nadrkane plavuše istetovirana malo?
Neznam da li još radi i da li je koji oglas njezin, ali ne bih htio opet naletit na nju.
To je bilo prošle godine.. dogovorio b2b masažu za 400. Odmah se skinula, odljepila prvo uložak sa gaća😅, ja na trbuh i čim smo počeli pričat tko je otkud već je počela gunđat, žalit se na cijeli svijet, da ona ne misli do radit bla bla....
Kak sam ležao na trbuhu, ruke iza dodirnuo sam joj nogu.....jebote ko da ju je krava polizala.... da kaj si ja zamišljam dirat ju po pički!!?? Počela se brisat sa vlaznim maramicama po p...... i skoro pa vikat na mene..... pitam ju koji ti je k.....pa dodirnuo sam ti nogu....halooo.....onda sam se okrenuo počela ona drkat, naravno meni se ne diže, a ona i dalje melje i zanovijeta. Onda sam popizdio reko to tak nebu išlo, da bi mi trebala vratiti pola para i odo ja.... onda je dosla neka SISATA kolegica vidit šta je bilo.... Reko sam plavuši nek si ostavi te pare i ajd bok..... inače tijelo odlično, guza savršena, sise 3 i nešt malo tetovaža...
Mislim si poslije bolje da sam kod kolegice išao možda bih bolje prošao....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh