ZAGREB - Jel bio tko?

Nerado priznajem, ali jesam :)
Odi kupi drugi broj za 25kn
javi mu se opet prek wapp
i posalji mu link slike ili cega hoces
Mozes napravit da link izgleda kao da je slika i kad otvori lociras mu IP
To napravis preko IP Loggera
imas i Location Tracker
Nađi ga tko je, sigurno prati ovaj forum
prikolji ga ili ga zivog zakopaj u šumi
neće ga nitko nikad trazit ni nac
 
Ovo ti je fake. Kaze da se nalazi u novoj galeriji, kad dodes tamo samo ti posalji kupon za uplatu ini (800kn komplet sat vremena), kad uplatis blokira te i gotovo
Pa to se iz aviona vidi da je fejk. Slika pitajboga otkud skinuta i preko nje zakeljeno 'Zagreb'. Autentično do srži :ROFLMAO: Općenito, sva plaćanja unaprijed su prevara, bez iznimke, s kakvim god oglasom i slikama se pojavi. Karanac se uvijek plaća prilikom susreta, to nije proizvod s webshopa za koji ti je izdan predračun. Jedini razlog zašto inzistira na whatsapp-u umjesto poziva je taj što s druge strane ni nije ženska nego neki prištavac iz podruma.
Još ni nemreš zamjeriti onim naivcima s iskrice i sličnih sajtova, koji nikad nisu ni čuli za PO ni EGE, ali na ovom forumu, kraj hrpe već isprobanih i provjerenih cura, realnih recenzija i preporuka, nasjesti na nekog žicaroša bonova je stvarno fascinantno.
 
Odi kupi drugi broj za 25kn
javi mu se opet prek wapp
i posalji mu link slike ili cega hoces
Mozes napravit da link izgleda kao da je slika i kad otvori lociras mu IP
To napravis preko IP Loggera
imas i Location Tracker
Nađi ga tko je, sigurno prati ovaj forum
prikolji ga ili ga zivog zakopaj u šumi
neće ga nitko nikad trazit ni nac
Preko IP ga sigurno neće nać. Može saznati eventualno naziv i sjedište davatelja usluge/teleoperatera kod kojega je zakupljena ta IP adresa, a ne trenutnu lokaciju uređaja s tom IP adresom. Može ga jedino policija nać preko GPS-a na temelju telefonskog broja, ali radi jednog bona se sigurno nitko neće time baviti.

Osim toga, da se baviš bilo kakvom prevarom, sigurno ne bi tipkao sa svog uređaja. Nego s nekog javnog mjesta, npr. webcaffe-a, računala u knjižnici, na faksu i slično. Pa nek te onda nađu.
 
Preko IP ga sigurno neće nać. Može saznati eventualno naziv i sjedište davatelja usluge/teleoperatera kod kojega je zakupljena ta IP adresa, a ne trenutnu lokaciju uređaja s tom IP adresom. Može ga jedino policija nać preko GPS-a na temelju telefonskog broja, ali radi jednog bona se sigurno nitko neće time baviti.

Osim toga, da se baviš bilo kakvom prevarom, sigurno ne bi tipkao sa svog uređaja. Nego s nekog javnog mjesta, npr. webcaffe-a, računala u knjižnici, na faksu i slično. Pa nek te onda nađu.
u svakom sportu tako i ovom treba nešto uložiti i u sportsku opremu , za ovaj naš sport treba minimalno uložit u jedan mobitel i karticu koja služi iskljućivo samo za pozive curama i nikad ga ne koristiš iz vlastitog stana , te ga odmah nakon dogovora ugasiš , a za internet webcaffe-a, računala u knjižnici, i slično. tako da ti mogu stavit soli na rep.
 
Pa to se iz aviona vidi da je fejk. Slika pitajboga otkud skinuta i preko nje zakeljeno 'Zagreb'. Autentično do srži :ROFLMAO: Općenito, sva plaćanja unaprijed su prevara, bez iznimke, s kakvim god oglasom i slikama se pojavi. Karanac se uvijek plaća prilikom susreta, to nije proizvod s webshopa za koji ti je izdan predračun. Jedini razlog zašto inzistira na whatsapp-u umjesto poziva je taj što s druge strane ni nije ženska nego neki prištavac iz podruma.
Još ni nemreš zamjeriti onim naivcima s iskrice i sličnih sajtova, koji nikad nisu ni čuli za PO ni EGE, ali na ovom forumu, kraj hrpe već isprobanih i provjerenih cura, realnih recenzija i preporuka, nasjesti na nekog žicaroša bonova je stvarno fascinantno.
Ma krivi sam link stavio iznad
mislio sam na ovo

Danas se sve moze pronaci ako znas gdje i kako treba kopati
 
Pa to se iz aviona vidi da je fejk. Slika pitajboga otkud skinuta i preko nje zakeljeno 'Zagreb'. Autentično do srži :ROFLMAO: Općenito, sva plaćanja unaprijed su prevara, bez iznimke, s kakvim god oglasom i slikama se pojavi. Karanac se uvijek plaća prilikom susreta, to nije proizvod s webshopa za koji ti je izdan predračun. Jedini razlog zašto inzistira na whatsapp-u umjesto poziva je taj što s druge strane ni nije ženska nego neki prištavac iz podruma.
Još ni nemreš zamjeriti onim naivcima s iskrice i sličnih sajtova, koji nikad nisu ni čuli za PO ni EGE, ali na ovom forumu, kraj hrpe već isprobanih i provjerenih cura, realnih recenzija i preporuka, nasjesti na nekog žicaroša bonova je stvarno fascinantno.
Zvao sam je na telefon, znaci neka "zenska" je bila. Ma mislim, boli me kurac, jebe se meni za 800kn...ali ono, nije u redu, nema vise nikakvog postenja, cak bi mesu kurvama
 
Zvao sam je na telefon, znaci neka "zenska" je bila. Ma mislim, boli me kurac, jebe se meni za 800kn...ali ono, nije u redu, nema vise nikakvog postenja, cak bi mesu kurvama
Pa to nije bila kurva nego skupljačica bonova. Od 100 pravih kurvi oglasniku, ti si nasjeo baš na lažni oglas. Slobodno ga prijaviš moderatorima tamo na PO.
 
Odi kupi drugi broj za 25kn
javi mu se opet prek wapp
i posalji mu link slike ili cega hoces
Mozes napravit da link izgleda kao da je slika i kad otvori lociras mu IP
To napravis preko IP Loggera
imas i Location Tracker
Nađi ga tko je, sigurno prati ovaj forum
prikolji ga ili ga zivog zakopaj u šumi
neće ga nitko nikad trazit ni nac
Ako te tko nazove da im das lokaciju sume gdje si ga odvezao obavezno traži bon.....

😁❤️
 
Zdravo, osim Mirele, ima koja djevojka da radi u prijepodnevnim satima? Ne nužno rano ujutro, ali da ne moram čekati do 1-2 jer sam u Zagrebu od 8 ujutro

Kod Mirele bi svakako otišao, ali imam skoro 8h vremena sutra pa da obavim dvije :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh