BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ova iz bl hoće 250 eura sat ona budala u sarajevu 300 eura sat, klasika samo oral bez, jebote kurac ko plaća ovo? jel arapi turisti il šta, šizofreno brate jebote kako onaj kaže do prije par godina po sarajevu bilo 100 km sat pičke po 20 21 22 godine, ova sad izhabana što znam da se karala po beogradu 2012 godine za trećinu cijene sad hoće 600 maraka za sat
Ja sam spavao sa arpakinjom iz Emirata. Arapi ne jebu ovdje. Najviše to rade naši bizmismeni
 
Pozdrav svima, moze li kontakt u poruke neke iz BL da mi uzme nevinost. Lani sam pisao ali trazi mnogo i to za jednu zavrsnicu.

Sve zavisi odakle si, imaš u Tz jednu jako prijatnu gospođu od nekih cca 45 god kojoj je to doslovno fetish pored klasičnog sexa, nije bila ni skupa nešto posebno, govorim o prošloj godini, sada ne bih znao sa li je se promijenilo nešto i ostale detalje zaista.
Ako ti Tz nije daleko i imaš uvjete otići siguran sam da se nećeš pokajati.

Pozdrav.
 
Po
Sve zavisi odakle si, imaš u Tz jednu jako prijatnu gospođu od nekih cca 45 god kojoj je to doslovno fetish pored klasičnog sexa, nije bila ni skupa nešto posebno, govorim o prošloj godini, sada ne bih znao sa li je se promijenilo nešto i ostale detalje zaista.
Ako ti Tz nije daleko i imaš uvjete otići siguran sam da se nećeš pokajati.

Pozdrav.
Jel imas broj od nje
 
Ljudi ko je ova, ime na viberu joj je Aa???
Crna je koliko vidim slike mi je skala Ali pod nakvim svjetlima PA nisam mogao skontati
 
Sve zavisi odakle si, imaš u Tz jednu jako prijatnu gospođu od nekih cca 45 god kojoj je to doslovno fetish pored klasičnog sexa, nije bila ni skupa nešto posebno, govorim o prošloj godini, sada ne bih znao sa li je se promijenilo nešto i ostale detalje zaista.
Ako ti Tz nije daleko i imaš uvjete otići siguran sam da se nećeš pokajati.

Pozdrav.
Moze li u pp druze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh