Marija P - iskustvo

Ja bio vise puta zadnjih 3 godine, kad je tek pocela objavljivat oglase.
Stoji to sve da ima neke svoje gluposti, kako joj to ne treba, jebe majku, hajde hoces neces.
Prvo je nudila.pusenje samo, pa je krenula i na sex ali samo kao mladji, dal je svi jebu ne znam.
Sto.se tice tijela, jbg prijene 3 god bila je malo mrsavija, sad ne znam kakva je, nisam bio preko pola god sa njom.
Odradi posao kad krene pusenje, ili kad je sex, udaraj dok ne crknes. Najbolja je bila.dok je htjela.ici u smjestaj, ali vjerojatno neko je usrao stvar i vise nece, steta.
Jedino higijena i to sve, zavisi koliko ih odradi za jedno vece.
Mada i ostale sigurno ne ispiraju usta posebno nesto al hajde.
Valjalo bi kad bi popravila ponasanje samo.
 
Kratko jasno - katastrofa

Nazovem doticnu, dogovor je lak, odmah kaze da je pusenje 300 a sex moze se dogovorit na licu mjesta jer kako kaze nece mene svatko jebat. Postivam! I tako se nasli mi, treba po nju otici u Trnavu, dog se odmah za sex sve skupa 400, kaze da u nje nema to pola sata, sat vremena da to ona popusi opalim je zguza jer se njoj zuri i neradi ona to u autu, a odbija ici u stan. Tokom voznje je u nekom svom filmu ali to je nebiyno. Ok, nije problem, dodjemo na mjesto, nigdje nikog. I sad ocekujem da pusi prvo, ona stavi 2 puta u usta pa onda pocinju zivcani ispadi di kaze da ona to nemoze, da jebe mrtvu majku svima nama, da sta njoj to treba, da nece vise nikom pusit da ko kakav debil, onako slusam, gledam i pitam sam sebe sto mi to treba, jesam li ja nju prisilio na nesto, oce sada otic na policiju me prijavit za silovanje jos. I naravno pokusava ona pusit ali joj se neda, zuri joj se, sva zivcana, kaze ajde sex, kao naguzila se ali nista skupljene noge, opet psuje, pitam ja nje dobro sta si se javila sto smo se nasli jel te ja silim na nesto. Razmisljao sam da je ostavim na sred ulice, ali nisam htio ispast klosar, dao sam joj 400 kuna, odvezao doma, sad evo od mene i besplatna reklama.

Citao sam i pozitivna iskustva, mozda joj je bio takav dan, ne znam, ali onda se ne javljas i ne nalazis ako ti se neda. Sto se tice izgleda, u licu simpa, sise vece, guzica noge jace, sve u svsmu oke je, ali njeno ponasanje i razgovor ogroman ogroman minus i nece biti ponovnog puta definitovno. Za 400 kunica mislim da moze se puno bolje i kvalitetnije.
👍🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh