BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo da se oglasim ja !
Tj "djevojka na stupu , majka dvoje djece" ili kako već nazivate!
To je mnogo bezobrazno i nekulturno i jadno sto taj koji je bio pise da "imam dvoje djece i 22 godine i kako sam stigla sve"
Koliko znam to vas sto dodjete da jebete ne treba da zanima.. kao sto i 99% djevojaka radi ovo jer mora , a ne zato sto zeli.. mislim da je mnogo jadno od strane ovih sto tako komentarisu i pisu ovde, ja da zelim ja bih objavila svoj oglas na mnogo stranica ne morate vi da dajete moj oglas i moj broj jer nemate pravo na to!! Niti da hvalite ili ponizavate neku djevojku koja to radi.
Ako si jebao treba da zadrzis za sebe, vjerovatno kad ti se neko ne svidja i nije uredan i cist ne mozes ni da budes aktivan iliti aktivna. Tako da ne mozets po tome da ocjenjujete da li je neko aktivan ili nije mozda je samo do samih vas tu problem ... zamoljavam sve ljude koji komentarisu mene da prestanu. I da prestanu da daju moj kontakt nema potrebe da to radite,ako zelim sama cu.. hvala, lijep pozdrav , mada ne znam ni da koristim ovaj forum jedva sam našla oglas.
 
Evo da se oglasim ja !
Tj "djevojka na stupu , majka dvoje djece" ili kako već nazivate!
To je mnogo bezobrazno i nekulturno i jadno sto taj koji je bio pise da "imam dvoje djece i 22 godine i kako sam stigla sve"
Koliko znam to vas sto dodjete da jebete ne treba da zanima.. kao sto i 99% djevojaka radi ovo jer mora , a ne zato sto zeli.. mislim da je mnogo jadno od strane ovih sto tako komentarisu i pisu ovde, ja da zelim ja bih objavila svoj oglas na mnogo stranica ne morate vi da dajete moj oglas i moj broj jer nemate pravo na to!! Niti da hvalite ili ponizavate neku djevojku koja to radi.
Ako si jebao treba da zadrzis za sebe, vjerovatno kad ti se neko ne svidja i nije uredan i cist ne mozes ni da budes aktivan iliti aktivna. Tako da ne mozets po tome da ocjenjujete da li je neko aktivan ili nije mozda je samo do samih vas tu problem ... zamoljavam sve ljude koji komentarisu mene da prestanu. I da prestanu da daju moj kontakt nema potrebe da to radite,ako zelim sama cu.. hvala, lijep pozdrav , mada ne znam ni da koristim ovaj forum jedva sam našla oglas.
Broj cu da izgasim svakako jer je preslo sve granice i bezobrazluk. Fuj.
 
Evo da se oglasim ja !
Tj "djevojka na stupu , majka dvoje djece" ili kako već nazivate!
To je mnogo bezobrazno i nekulturno i jadno sto taj koji je bio pise da "imam dvoje djece i 22 godine i kako sam stigla sve"
Koliko znam to vas sto dodjete da jebete ne treba da zanima.. kao sto i 99% djevojaka radi ovo jer mora , a ne zato sto zeli.. mislim da je mnogo jadno od strane ovih sto tako komentarisu i pisu ovde, ja da zelim ja bih objavila svoj oglas na mnogo stranica ne morate vi da dajete moj oglas i moj broj jer nemate pravo na to!! Niti da hvalite ili ponizavate neku djevojku koja to radi.
Ako si jebao treba da zadrzis za sebe, vjerovatno kad ti se neko ne svidja i nije uredan i cist ne mozes ni da budes aktivan iliti aktivna. Tako da ne mozets po tome da ocjenjujete da li je neko aktivan ili nije mozda je samo do samih vas tu problem ... zamoljavam sve ljude koji komentarisu mene da prestanu. I da prestanu da daju moj kontakt nema potrebe da to radite,ako zelim sama cu.. hvala, lijep pozdrav , mada ne znam ni da koristim ovaj forum jedva sam našla oglas.
Neće to pojedini kreteni razumjeti, hrabro i iskreno od vas👍
 
Ko o cemu kurva o postenju, ego vazda proradi. Uglavnom na balavcima je da pricaju sta god zele prema tome nemas potrebe da se nadjes uvriejdjenom. Maloumne, nadrogirane adolescentne djece ce vazda biti bez obzira gdje zivimo. Sretno tebi dalje, svakom svoj zivot a ziva i zdrava ti nama bila samo se mani pljuvaca kojih ima u svemu.
 
Pozdrav,
ja sam tek od jucer ovdjeh u ovome forumu. Koje su najbolje u sarajevu?
Piso sam Alma Negra ali još odgovora Nema. 2 dana vec. Kako stupiti najbolje u Kontakt sa njom? Hvala u naprijed
 
Ko o cemu kurva o postenju, ego vazda proradi. Uglavnom na balavcima je da pricaju sta god zele prema tome nemas potrebe da se nadjes uvriejdjenom. Maloumne, nadrogirane adolescentne djece ce vazda biti bez obzira gdje zivimo. Sretno tebi dalje, svakom svoj zivot a ziva i zdrava ti nama bila samo se mani pljuvaca kojih ima u svemu
Ljudi me svakako ns poznaju pa mogu samo da pričaju....
Normalno da svi mi moramo da radimo nesto da bi bilo bolje da li nama ili djeci svejedno je.. svakako moze da radi sta ko zeli.. ali ne i da iznosi detalje i da daje kontakte drugih osoba mislim da nema potrebe za tim.. svakako meni ne smeta ja sam ravnjak u zivotu , nego eto cisto da se oglasim i dam do znanja da treba da jebu za svoju potrebu a ne za tudju...
Meni 99% njih se divi kad dodje... tako da taj jedan moze da jede govna. 😂😂😂😂 hvala
 
Ljudi me svakako ns poznaju pa mogu samo da pričaju....
Normalno da svi mi moramo da radimo nesto da bi bilo bolje da li nama ili djeci svejedno je.. svakako moze da radi sta ko zeli.. ali ne i da iznosi detalje i da daje kontakte drugih osoba mislim da nema potrebe za tim.. svakako meni ne smeta ja sam ravnjak u zivotu , nego eto cisto da se oglasim i dam do znanja da treba da jebu za svoju potrebu a ne za tudju...
Meni 99% njih se divi kad dodje... tako da taj jedan moze da jede govna. 😂😂😂😂 hvala

Nisu ovdje svi takvi. Podrska za tebe i puno razumijevanje. Nemoj se obazirati na " nedorasle " likove ili jadnike koji komentarisu privatne zivote djevojaka koje rade. Pitam se kako bi izgledalo da neko o njemu napise da ima dvoje djece a da pare trosi na ovaj nacin.
Sretno u poslu.
 
Nisu ovdje svi takvi. Podrska za tebe i puno razumijevanje. Nemoj se obazirati na " nedorasle " likove ili jadnike koji komentarisu privatne zivote djevojaka koje rade. Pitam se kako bi izgledalo da neko o njemu napise da ima dvoje djece a da pare trosi na ovaj nacin.
Sretno u poslu.
Pa bas tako, ma ne obazirem ali eto da se javim posto vec uzima mene u usta.. hvala mnogo sam dobila podrske od normalnih ljudi.
 
Ja sam se cuo sa Tijanom, al mi je sumljivo sto hoce sve pare da joj se uplate unaprijed pa sam malo sumljiv da se ne bi pojavila uopste posle toga, a volio bi znati jel uredna cura ako se neko vidjao sa njom?
Pa cim hoce pare da joj se uplati unaprijed to je prevara, ili x bon... jer ako radis ovo pare uzimas kad udje kod tebe u prostor vidite se popricate platis i onda ostalo... 😆😂 moram ja sve da vas ucim hahaahaha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh