Za cure samo - ajmo malo o momcima

Pa to je bar svima poznato što žena voli. Žena voli sebe, svoj garderobne ormare (ili još bolje svoju garderobnu sobu) pune cipela, torbica i markirane robe a najviše od svega voli shoping!!!!!!!!
A sve ostalo je manje bitno odnosno nebitno.
Ispričavam se majkama - one ipak vole svoju djecu.
Osim sto si profesor povijesti i demografske raspodjele, moram priznat da si posto britka sablja ko miroljub petrovic
 
Pozdrav,vratimo se na temu.
Savjet za zene ako rade
1.Ako vec trazite 100e za 1h onda se morate potruditi oko svega.
2.Jedan klijent dnevno je dovoljan
3.Ako imate danas pet klijenata znaci da necete moci da zadovoljite kvalitetno klijenta.
4.Ima li koji iz Sa ili Ze ovdje.😁
 
Naravno da niste sve iste,kao sto nisu ni svi muškarci isti…Ni mi ne volimo kad nas se sve trpa u isti koš😉
Koristio sam uslove doticne dame pod nazivom Zena44.Mogu samo reci da su ona i sex potpuno dva razlicita pojma.Pa doticna nije u stanju drzati kurac u ruci a kamoli sta vise.Ismreno ona treba da plati onom ko se odluci na sex sa njom.Katastrofa ziva a ovdje je puna pameti.
 
Koristio sam uslove doticne dame pod nazivom Zena44.Mogu samo reci da su ona i sex potpuno dva razlicita pojma.Pa doticna nije u stanju drzati kurac u ruci a kamoli sta vise.Ismreno ona treba da plati onom ko se odluci na sex sa njom.Katastrofa ziva a ovdje je puna pameti.
Kako sad to,pa dotična kaze da je sretna kaj joj niko sa foruma nije klijent…da svima alat sluzi samo za pisanje i to sjedeći…da nema takvih ko sto je ona,da nikad picke muški ne bi vidili🤔
 
Vkeruj ona je i dzaba skupa,javi se u pp da vidis kako prava zena radi s kito.
Ne bi ja koristio njene usluge i da je badava,sa takvim stavom jadan je onaj koji kod nje dođe da istrese jaja…Sreća pa imam neke privat brojeve di sam skroz zadovoljan sa uslugom…I dobijem ju kad i kako meni odgovara
 
Koristio sam uslove doticne dame pod nazivom Zena44.Mogu samo reci da su ona i sex potpuno dva razlicita pojma.Pa doticna nije u stanju drzati kurac u ruci a kamoli sta vise.Ismreno ona treba da plati onom ko se odluci na sex sa njom.Katastrofa ziva a ovdje je puna pameti.
Hahaha dusa slatka....vjerojatno gospođa zena44 da si bio kod nje bi znala jer dobar kurac se pamti....
 
Nazalost sam bio i nikad vise.Bolje rucni rad nekad nego ga svakom davati.Nije ni kurac za svakog .Nemoj mi reci da jos uvijek radis?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh