ZAGREB - Jel bio tko?

E pa ekipa, vidim da ste napravili takav cirkus da je žena povukla oglas. Nemam razlog ništa lagati ni iskrivljavati stvari. Poslao sam joj e-mail, pitao sam je koji su njeni uvjeti. Ženska uredno odgovorila koja je cijena, kako nema prostor, ako je druženje u hotelu i ako ga ona plaća onda je 1400 a ako ja organiziram prostor onda je 1000. A to da traži novac unaprijed o tome nije bilo govora. U drugom mailu dogovorili se oko detalja, OWO, sex sa, i naglasila je da nema govora o požurivanju i gledanju na sat. Nikakve komplikacije, našli se, družili se, bez žurbe, bez presinga, sve 5. I definitivno ću gledati da ponovimo druženje.
Mislim da sam bio kod te ženske barem kako sam skuzio po navedenom.
Znači žena je sex mašina,zgodna,napunjene tvrde grudi,zgodna,slatka u licu...
Mislim plave ili zelene oči.
E sad ,mene nije tražila nikakve novce, samo mi porukom prije rekla da je toliko plus hotel...
Žena se ljubi,puši savršeno, anal,istovar u usta.
Svrsio 2x
Mazili se,ljubili...
Sviđa mi se ljubljenje s njom jer se onako prljavo i napaljeno ljubi.
Ženska nije nikakav klosar,nije neurodena.
Odradi jednog u tjedan dana....
Definitivno idem opet kod nje,ne samo zbog vrhunskog sexa već jednostavno savršenstvo.
Prije hotela popili kavicu i nastavili druženje u hotelu
 
Navodno da Mlada mama Laura sa selske ( nekad je bilo tamo ) jos uvijek radi ? Kod nje sam imao najbolje iskustvo ikad, no moram napomenuti da sam jedanput dosao kod nje dok je imala mengu i htjela se karat, uglv ima ko njen kontakt jer navodno je jos na sceni ?
 
E pa ekipa, vidim da ste napravili takav cirkus da je žena povukla oglas. Nemam razlog ništa lagati ni iskrivljavati stvari. Poslao sam joj e-mail, pitao sam je koji su njeni uvjeti. Ženska uredno odgovorila koja je cijena, kako nema prostor, ako je druženje u hotelu i ako ga ona plaća onda je 1400 a ako ja organiziram prostor onda je 1000. A to da traži novac unaprijed o tome nije bilo govora. U drugom mailu dogovorili se oko detalja, OWO, sex sa, i naglasila je da nema govora o požurivanju i gledanju na sat. Nikakve komplikacije, našli se, družili se, bez žurbe, bez presinga, sve 5. I definitivno ću gledati da ponovimo druženje.
Koja je to cura? Puno ste jedan drugom odgovarali pa ne znam jesam li kliknuo na dobar link
 
Jel bio tko, kaže da je u hotelu Admiral
 
Jel bio tko, kaže da je u hotelu Admiral
Ja sam bio i mogu reći da ženska izgleda jako dobro. Ima ogromne prirodne sise i tu staju moje pohvale. Oral je bez, al nije ništa posebno. Sex je sa i dosta slabo surađuje. Mrtvo puhalo u akciji. Nema čistih ručnika u kupaoni. Možeš birati poze,al sve je jako mehanički. Ako želiš ljubljenje, pripremi se otvoriti dublje novčanik. 600 kn pol sata, loša odluka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh