ZAGREB - Iskustva & recenzije

Zar stvarno misliš i vjeruješ da će netko tko se zarazio da će o tome da piše na ovom forumu?
Pa siguran sam da se,a sigurno da je, netko zarazio da nisu namjerno htjeli reci kod koje i kad su se zarazili vec su namjerno šutili tako da i drugi odu kod nje i da se oni isto zaraze, jedino je onaj jedan priznao da je bio kod brinete 37 i da se zarazio, jednostavno je nemoguce da se nikad nitko ni kod jedne nije zarazio, mozda likovi imaju HPV a ni ne znaju da imaju jer isti nema simptome kod nas muskih
Taj koji je bio kod 37 je napiso da ga "nekej svrbi", trebo bi pronać taj post pa pitat lika(i probat ću) kak se i u kaj taj svrbež razvio, ima tu više varijabli; -jedino ak je lik išo samo kod jedne kurve može bit siguran da je od nje dobio, ak je išo kod više kuja onda bi trebo ić i drugom smjeru i ak dozna da ima neku bolest javit tim kujama i ak je sa foruma bilo bi normalno i ljudski objavit post o tome.
 
Pa ako ima 10 klijenata dnevno, uzmimo neku srednju cifru od 400 kn, ispada 4000 kn na dan. Nek mjesecno odradi 20 dana, a moze i vise naravno, to je 80 000 kn. Pa kolko moras bit retardiran da ti to nije dosta nego das svakakvim klosarima da te jebu bez kondoma i svrsavaju u tebe? Nek ih nema 10, nego 5 to je opet 40 000 kn. A ima ih sigurno vise jel kod koje god sam bio sam morao cekat neko vrijeme da budem na redi ili im je mob stalno zvonio. Da ne kazem o curama koje uzimaju i 600 i vise kuna. Jos je najbolje ovim maserkama, rizik za zdravlje nikakav a lova kapa. Ove nabrojane kaj se jebu bez kondoma nebi stapom taknul. Ne zgrazam se tolko nad vama koji ih jebete bez kondoma, nego njoj koja to radi i nije svjesna rizika ili ju jednostavno boli kurac.
Reci cu ti konkretno za Adrianu ,koju sam spomenuo ,a ona sama mi je to pricala.......uzimala je 60 000 mjesecno. Ima troje djece ,samohrana majka ,kupila je auto ,napravila kucu ,uzela lovu i kao sto vidis vise je nema.
 
Znaći su se poduplale cjene? Ookeeeej... :unsure: Njeźna/mazna već samo po satu traži 1000kn...

Kod Viki je sat vremena bio 800kn i plus 1500kn? :oops: Masno!

Sad sumnjam, da svakome sjedi lova "loker", pa ajde razmislite, koliko puta i kome daju bez? Steđijama sigurno ne.

Ali tko voli nek izvoli. Meni je to, neću reći preskupo, ali nekako previše. Nisam spreman toliko platiti, makar mi nebi bilo problem.

A CP nadoplaćuje 200kn pa si mogu misliti da ju svaki napumpa.
Ma sere lik da je dao tolike pare samo da bi ih jebo bez kondoma
pa za te novce je mogao jebat vrhunske picke, biras koju zelis
 
Veća budala sam ja što sam pisao bilo kakvu recenziju. Uživaj u svojim uvjerenjima da ne daju bez kodnoma i da sve nabrojane nisam bez kondoma guzio.
Apsolutno nitko nije rekao da ne daju bez kondoma,.ono o cemu pricamo je da nisi platio duplu cijenu samo da bi ih jebo bez kondoma, jer ni jedna od njih je vrijedi vise od 1000kn sat vremena pa makar da ti da da svrsis u nju, a ti si placao 800kn sat vremena plus 1500 za bez kondoma? Ili po 100 eura nadoplatu, za te novce nadjes brutalno zgodne, a ne ove sto je pregazilo pola grada
 
Apsolutno nitko nije rekao da ne daju bez kondoma,.ono o cemu pricamo je da nisi platio duplu cijenu samo da bi ih jebo bez kondoma, jer ni jedna od njih je vrijedi vise od 1000kn sat vremena pa makar da ti da da svrsis u nju, a ti si placao 800kn sat vremena plus 1500 za bez kondoma? Ili po 100 eura nadoplatu, za te novce nadjes brutalno zgodne, a ne ove sto je pregazilo pola grada
Već sam ranije napisao u Zagrebu nema domaćih na Ege, uhvatio sam samo dvije tak da ostaje PO i to je sve ma kakve bile.
 
Bog jesi bio kod te to je neka starija 55 do 60 god ali vrhunska zenska tako sam cuo ima dobro tjelo
Bio sam. Godina možda i preko 60. Veliki trbuh i još veće, ogromne sise. Oral bez kondoma 600, komplet s kondomom 1500. Svršavanje po sisama. Radi i fetiše, ali za to traži 3000kn. Ne požuruje i ne gleda na sat. Otišao i drugi puta, samo da joj se istresem
po sisurinama. Tad mi je dala i privatni broj.
 
Bio sam. Godina možda i preko 60. Veliki trbuh i još veće, ogromne sise. Oral bez kondoma 600, komplet s kondomom 1500. Svršavanje po sisama. Radi i fetiše, ali za to traži 3000kn. Ne požuruje i ne gleda na sat. Otišao i drugi puta, samo da joj se istresem
po sisurinama. Tad mi je dala i privatni broj.
😳😳 toliko para za babu
 
Bio sam. Godina možda i preko 60. Veliki trbuh i još veće, ogromne sise. Oral bez kondoma 600, komplet s kondomom 1500. Svršavanje po sisama. Radi i fetiše, ali za to traži 3000kn. Ne požuruje i ne gleda na sat. Otišao i drugi puta, samo da joj se istresem
po sisurinama. Tad mi je dala i privatni broj.
Ode sve u pičku materinu... 200 europskih za babu od 60 i + godina. Ma dajte povucite ručnu kočnicu
Evo, za brinetu 37 nisam nista nadoplacivao samo je bila kao nadoplata za jos vremena, kod Viki je bilo neko natezanje kao nije do novaca nece ali na kraju sam joj dao 200€ i poslije je uvijek tako bilo s tim sto sam je cesto castio.
Leona je bila dodatnih 100€ i jos je bilo neke nadoplate za anal al se ne mogu sjetit.
Atraktivna crnka ili vatrena nezz tocno je trazila 300kn. Erotik mi je sama insistirala pa nije bilo nikakvih nadoplata. A njezna i mazna je bila 100€ nadoplata.
300 eura da bi jebao bez kondoma - istina je da je Viky OK i sam sam išao kod nje više nego često ali...
Očito je inflacija uradila svoje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh