BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Raja, Trenutno sto se Sarajeva tice na E.E Veronika, jest cijena malo paprena, ali cura vrijedi svake marke. Sto se tice ostalih sa City of love uskoro vam bacim jednu detaljnu recenziju, temeljito sam procesljao vecinu profila.
 
City of love:
-Yue ni priblizna slikama. Neka kineskinja od 40 god, samo se okrenuo i otisao.
-Azra dva put izradila, ok komunikacija, ali totalno nepouzdana.
- Sara sa 066 brojem, ubi porukama, fol trazi kafu druzenje upoznavanje, pa onda moze sve. Ubleha teska, salje tudje slike, pa joj mama bolesna, pa trazi x bon, zaobici siroko.
Vecina ovih ostalih ne odgovara na poruke. Sve sa x bonom su prevara.
- Ela je ok, ali zgoljava, nista od nje, realno meni se gadila, ne vrijedi para koje trazi.
 
City of love:
-Yue ni priblizna slikama. Neka kineskinja od 40 god, samo se okrenuo i otisao.
-Azra dva put izradila, ok komunikacija, ali totalno nepouzdana.
- Sara sa 066 brojem, ubi porukama, fol trazi kafu druzenje upoznavanje, pa onda moze sve. Ubleha teska, salje tudje slike, pa joj mama bolesna, pa trazi x bon, zaobici siroko.
Vecina ovih ostalih ne odgovara na poruke. Sve sa x bonom su prevara.
- Ela je ok, ali zgoljava, nista od nje, realno meni se gadila, ne vrijedi para koje trazi.
Sto se Ele tice, kako se uopste dogovoriti sa njom? Ne odgovara na poruke ni na pozive
 
City of love:
-Yue ni priblizna slikama. Neka kineskinja od 40 god, samo se okrenuo i otisao.
-Azra dva put izradila, ok komunikacija, ali totalno nepouzdana.
- Sara sa 066 brojem, ubi porukama, fol trazi kafu druzenje upoznavanje, pa onda moze sve. Ubleha teska, salje tudje slike, pa joj mama bolesna, pa trazi x bon, zaobici siroko.
Vecina ovih ostalih ne odgovara na poruke. Sve sa x bonom su prevara.
- Ela je ok, ali zgoljava, nista od nje, realno meni se gadila, ne vrijedi para koje trazi.
Fakticki suha kur*a ostat :)
 
Jel moguće da na TK nema kurvi ili žena lakog morala. Uglavnom na ovim stranicama budu sve lažni profili koji traže x bon ili da pošalješ kredit.
 

Zna li neko o ovoj djevojci nesto, je li samo onlyfans?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh