BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozzz Xbonn trazi da kupim ko garanciju ali da ne slikam sve brojeve .vecinom je prevara..ima li ko iskustva..nedjeluje mi kao laznjak..
 
Sve je to fino i lijepo, ali oni vjerovatno kazu: bolje odraditi dvojicu za po 200 eura, nego osmoricu za po 100 maraka...
Sreca ima cura jos uvijek kod kojih moze i za 100 maraka

p.s. po hiljaditi put: ako trazi x-bon, dopunu i slicno, to je prevara, nema tu sexa!!!
 
Pozzz Xbonn trazi da kupim ko garanciju ali da ne slikam sve brojeve .vecinom je prevara..ima li ko iskustva..nedjeluje mi kao laznjak..
prijatelju, ne znam koliko se puta mora ponoviti, dok se spomene xbon, ili bilo koji kurac od tih bonova to je prevara. iza tih naloga stoje debili koji levate vas, jos vece debile koji i dalje nasjedate na istu pricu
 
I jos nesto. Ako hocemo ista bolje jebat, ove cure sto se nakane doc u Bosnu iz ne znam ni ja otkud. Trebamo ko kolektiv se javljat i konstantno nudit manje cijene da se ide 100 na pola sata a 150-200KM na sat. Nije svejedno kad ti bubam, 30 40 ponuda dodje a svi nude manje. Svima nam je problem kad izvale cifru od 200 eura za sat vremena, pa ko da lijeci sidu i sampanjac toci. Tako da ako hocemo ista postic, prvo im treba dat tako do znanja da je Bosna rupa na kraju krajeva(ili barem predstavit tako😉). Olaksat cemo sebi i za ubuduce, pogotovo iz jednog razloga a sad cu vam rec i zasto. Kad te nove vecinom dolaze, najcesce su pod agencijom. Agencija ih reklamira i radi dosadni dio posla a sama djevojka zabavni. I sta mislite tko sve razgovore prati i sta cuje od ljudi. Da ne pricam o tome da su danas 3 agencije dostupne a prije godinu dana 1 bila jedva. Nije ni toliko glupo sto ja pricam, isti su to ljudi svaki put samo se cure mijenjaju. Trebaju samo ici lowball (cijena niza od zahtjevane) da im se tako da do znanja. Nece imat toliko para od svakog klijenta al brate dragi ce zato klijenata bit vise. Ako tko ima sta za dodat ja sam otvoren za diskusiju. Vrijeme je da nesto pokusamo i uradit koliko mozemo a ne samo plakat, kukat na forumu i tuzno drkat kad se situacija pogleda. Cuvajte mi se i zivjela ljubav i zivjela trava, makar ona kupljena.
Bola 100 maraka za sat, i ne tretirat kurave kao dame jer to nisu!
 
Sve je to fino i lijepo, ali oni vjerovatno kazu: bolje odraditi dvojicu za po 200 eura, nego osmoricu za po 100 maraka...
Sreca ima cura jos uvijek kod kojih moze i za 100 maraka

p.s. po hiljaditi put: ako trazi x-bon, dopunu i slicno, to je prevara, nema tu sexa!!!
pa da one nisu zauzete i da ne zaradjuju dovoljno koliko bi htjele sigurno ne bi dizale cijene, pogledajte onu malu lanu, digla je cijene u nebesa i opet 'radi' nonstop
 
mislim nemojte opet pogresno shvatiti, javice se nas 30/40 traziti nizu cijenu pokusati blokove i javice se 10 koji ce platiti kako traze i to je to, nista se time nije postiglo, dok god je vec potraznja od ponude cijene ce biti visoke, da sad ima 20 kurvi u banjaluci to bi bila druga prica, ovako samo trabunjamo bezveze
 
Pozzz Xbonn trazi da kupim ko garanciju ali da ne slikam sve brojeve .vecinom je prevara..ima li ko iskustva..nedjeluje mi kao laznjak..
Evo da ti stavim u nas zargon. Uzmi xbon i ne slikaj sve brojeve ti je isto kad musko kaze "Necu skroz, samo glavic" , cim udje glavic, zna on dobro da nece vani, tako ti je i sa zadnja 3 broja na bonu eto cuvaj se....
 
mislim nemojte opet pogresno shvatiti, javice se nas 30/40 traziti nizu cijenu pokusati blokove i javice se 10 koji ce platiti kako traze i to je to, nista se time nije postiglo, dok god je vec potraznja od ponude cijene ce biti visoke, da sad ima 20 kurvi u banjaluci to bi bila druga prica, ovako samo trabunjamo bezveze
Eh, ali pazi ovo. Koliko ja vidim i po iskustvu zbog javljanja i zbog foruma. Svaka takva cura je slobodna 24/7 koji god dan a stanes li se malo bolje i lukavije cjenkat, agencija ti zna obrijst 20,30 eura sa cijene regularne....mislim da to tvoje sto si rekao stoji, ali u uvjetima da i one imaju posla pored nas, sto je ocito da ga nemaju ili imaju jako malo.
 
Za Mostar cura iz BL dosla Elena , top je pola sata 100 eura , oral 50eura 0644116255 korektna je i cista malo jest punija fino lice uska u pm.meni ne smeta volim bucke :)
POLA SATA 100 EURA, JARANE POGLEDAJ CITYOFLOVE KAKVE SU SAT 100 EURA. TA JE MOZDA SAT 100 KM I TO DA SE VESELI. DIZETE IM CIJENU BEZ POTREBE NISU NI BLIZU TE CIJENE
 
POLA SATA 100 EURA, JARANE POGLEDAJ CITYOFLOVE KAKVE SU SAT 100 EURA. TA JE MOZDA SAT 100 KM I TO DA SE VESELI. DIZETE IM CIJENU BEZ POTREBE NISU NI BLIZU TE CIJENE
ni blizu cijene, pa spominjao sam, pogledaj na EGE ove kao manje ekskluzivnije u emiratima, ali svejedno napucane prepicketine, do 200e maks, i dodje debela elena od 150kila i u banjaluci jedna od 3 glavne kurve ona postavlja neke cijene . (ne uzimajuci u obzir ove elitnije za uzi krug ljudi). ali moramo isto tako znati da u bosni i na ovim nasim prostorima nije uredjen zakon o prostituciji i da je to nelegalno, i u zemlji kao sto je bosna sa vise religija i razlicitih pripadnosti nikada nece biti ni moguce.
 
ni blizu cijene, pa spominjao sam, pogledaj na EGE ove kao manje ekskluzivnije u emiratima, ali svejedno napucane prepicketine, do 200e maks, i dodje debela elena od 150kila i u banjaluci jedna od 3 glavne kurve ona postavlja neke cijene . (ne uzimajuci u obzir ove elitnije za uzi krug ljudi). ali moramo isto tako znati da u bosni i na ovim nasim prostorima nije uredjen zakon o prostituciji i da je to nelegalno, i u zemlji kao sto je bosna sa vise religija i razlicitih pripadnosti nikada nece biti ni moguce.
Kakva Elena ja joj za tu svotu tražio anal i neće.
 
Može li neko da nabavi broj od one starije gospođe sa Prijedorske petlje - BL što je stajala tamo , ne znam da li sada stoji .... Pisalo se na forumu o njoj ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh