BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav,
Vidim par objava za djevojku Alma Negra (Sarajevo). Jel vec neko bio i da li je kao na slikama sto su kacili ovdje?
Ja sam bio vise puta i necu vise traziti ni jednu drugu. Od sad cu samo s njom jer mi je dosta nafuranih trebica koje bi da se jebu al da im ne udje. Najbolja je u svakom smislu. lijepa zgodna prijatna kulturna uredna izgleda uzivo i bolje nego na slikama.
 
Ja sam bio vise puta i necu vise traziti ni jednu drugu. Od sad cu samo s njom jer mi je dosta nafuranih trebica koje bi da se jebu al da im ne udje. Najbolja je u svakom smislu. lijepa zgodna prijatna kulturna uredna izgleda uzivo i bolje nego na slikama.
Hvala ti na informacijama. Koliko trazi za sat i gdje se nalazi u Sa odnosno koji dio grada?
 
ljudi, ova elena bucka, da li je to ona djevojka sto je bila u zgradi iza policijske akademije, ako se neko sjeca ako je isao. i kakvo vam je iskustvo sa lanom, pokusao sam sa njom 2-3 puta dogovoriti, kao ne radi za vikend pa nije slobodno pa mi vec 2-3 puta ne odgovara, mislim da mi vise nece ni odgovoriti da cu mroati pisati sa novog broja, ima li ko kakvu recenziju za nju? izgleda li bar kao na slikama. i ako neko ima nekakav kontak broj od neke koja nije na ege i col, moze regija bl doboj tuzla
 
ljudi, ova elena bucka, da li je to ona djevojka sto je bila u zgradi iza policijske akademije, ako se neko sjeca ako je isao. i kakvo vam je iskustvo sa lanom, pokusao sam sa njom 2-3 puta dogovoriti, kao ne radi za vikend pa nije slobodno pa mi vec 2-3 puta ne odgovara, mislim da mi vise nece ni odgovoriti da cu mroati pisati sa novog broja, ima li ko kakvu recenziju za nju? izgleda li bar kao na slikama. i ako neko ima nekakav kontak broj od neke koja nije na ege i col, moze regija bl doboj tuzla
i da naravno nije ivana aurora, kod nje sam bio, iskreno jako los seks, kukala kako ju koljeno boli svo vrijeme, kurac je pusila bez kondoma ali nista specijalno, dozvoljava i ona oralni seks, ali ne preporucujem nikome da lize tu pizdu. zena ima bar 15kg viska i godine ju vec gaze
 
Malo odmora od reality pretraživanja uz tematski prigodan kulturno-umjetnički program... 100 KM dnevno, mirovni sporazum je samo jednom.
 
065373246,broj od Amela sa klub za odrasle,Banja luka,napisala mi kontakt preko vibera i 100eura,pa ako koga zanima neka kontaktira
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh