ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sam kod pantere jednom, to je riba....o ukusima se ne raspravlja al pantera je zmaj !!
Jel imas mozda oglas njen il broj telefona...nesto je mjenjala, ak se ne varam pod nadimkom "zgodna zena" "atraktivna crnka" neszo tako je bilo
 
Bio sam kod pantere jednom, to je riba....o ukusima se ne raspravlja al pantera je zmaj !!
Jel imas mozda oglas njen il broj telefona...nesto je mjenjala, ak se ne varam pod nadimkom "zgodna zena" "atraktivna crnka" neszo tako je bilo
Ništa nije mjenjala odmljeta, uvijek isti broj.

 
Ništa nije mjenjala odmljeta, uvijek isti broj.

Maznio sam dosta riba u svabiji i po zgu, nez dal bi mi ljudi vjerovali kad bi im reko da je pantera najjaca riba ! Ne radi se o izgledu samom vec to koliko je riba opustena, zajebancija zešća !
Kad je dobijem, ima da se 2 sata ne skida sa k***a 🤣🤣
 
Maznio sam dosta riba u svabiji i po zgu, nez dal bi mi ljudi vjerovali kad bi im reko da je pantera najjaca riba ! Ne radi se o izgledu samom vec to koliko je riba opustena, zajebancija zešća !
Kad je dobijem, ima da se 2 sata ne skida sa k***a 🤣🤣
Ako stvarno tako izgleda kao na slikama, onda ti dajem pravo. Meni izgleda, ako da trenira nešto, pošto ima žilave ruke i definitane podlaktice. A guza isto djeluje utegnuto. Pale me mišićave/sportske cure.

Zato sam malo živćan jer ju nemogu dobiti.
 
Ako stvarno tako izgleda kao na slikama, onda ti dajem pravo. Meni izgleda, ako da trenira nešto, pošto ima žilave ruke i definitane podlaktice. A guza isto djeluje utegnuto. Pale me mišićave/sportske cure.

Zato sam malo živćan jer ju nemogu dobiti.
Trenira zenska, to mi je rekla al ne u omjerima bodybuildinga 🤣 fino elegantno utegnuta, cvrsta guza, znaci top ! Sise mozda trojka, al stajacice, znaci stoje fino, ne padaju 🤣
Dosta je tamnoputa, cak je i u licu super ! Meni tamnopute odgovaraju...
Dolazi iz makarske inace, ima blagi dalmatinski naglasak....
Ja sam joj bajaderu malu ponio, smazala u 2 poteza ! 🤣🤣
Nezaboravno pusenje sto je je...zenska bas uziva dok to radi ! 😁
Sad dal sam ja nju uhvatio na neki dobar dan il je uvijek takva, to nezz....koliko sam vidio na forumu, uvijek je takva tak da....
Sve u svemu, pozitivna osoba !
Unajmljuje uvijek jako uredne apartmane i dosta diskretno
 
Eto iz mog stajalista drugacija verzija 🙆🙆
Cura izgleda malo zajebano na prvu,al svatite nesto....kako se vi prema njima ponasate tako ce se i one prema vama ,vrlo jednostavno...
Niti bezobrazna,niti bahata a niti higijena nije bila upitna.....za preporuku,bio sam jednom i mislim da cu opet jednom svratiti do nje 🤠
Kolko vjeverica ti je uzela
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh