ZAGREB - Iskustva & recenzije

Nastavljajući se na odličan post od kolege kako curama ne treba dati da se postavljaju i kurče, evo moje recenzije jučerašnjeg dana...
Ne znam sad lijepiti linkove ali oni iskusniji znat će o koje se dvije "dame" radi.
Bio sam u gužvi, dosta sastanaka, obaveza i poželim se malo opustiti.
Ujutro na wp pošaljem lijepu, pristojnu i konkretnu poruku čuvenoj Leoni. Predstavim se, kažem što bih volio i što tražim. Leona mi lijepo odgovori malo prije podne, puno smajlića i lijepih riječi. Ponudi mi termin oko 13 h., a ako ne mogu onda neki drugi do navečer. Nakon 10 minuta joj odgovorim i složim se s terminom u 13, usput otkazujući jednu obavezu. Ona pročita i više ne odgovara ništa. Stalno je online. Pošaljem kasnije još jednu poruku, ona ništa. Oko 19 h joj pošaljem zadnju poruku, pitam je li sve ok, fino, dobronamjerno. Ona odgovori nešto stoto. Tada sam je izbrisao iz telefona.
Oko podne, videći da je Leona nepouzdana, pošaljem poruku plavoj dami od 36g koja je na Vrbanima, u PO nudi elegantnu masažu svima koji su razočarani dosadašnjim masažama. Plava dama u crnoj suknjici s tri fotke. Ona mi odgovori, fiksiramo termin u 20 h, s tim da je moram nazvati u 19 h da mi da adresu i kaže cijene. Zovem u 19.00 žena se ne javlja, kasnije pošaljem ljubaznu poruku, ništa. Onda sam i nju izbrisao iz telefona.
Zašto sam ih izbrisao? Zato što imam svoje dostojanstvo i nedam se zajebavati. Te dvije dame od jučer me sutra mogu nazvati i, u znak isprike, mi ponuditi mjesec dana besplatnih dolazaka i nema šanse da bi im otišao ni besplatno. Jednostavno je, tko me napravi majmunom i izigra me, bez poruke, isprike, objašnjenja, za mene više ne postoji.
Mnoge cure se ponašaju tako. Zašto? Zato što mogu, zato što još uvijek ima mnogo onih koji će prijeći preko vučenja za nos i za uši samo da bi nešto uboli. Mnogo je ljudi bez karaktera i kičme. Kad bi svi odjebali takve cure, pa kad bi im pao posao, brzo bi sve one sabrale i postale onakve kakve jedino smiju biti - korektne, pristojne, pristupačne i umiljate. Sve drugo - crveni karton.
Puno ih je kojima fali elementarnog kućnog odgoja, no puno je i takvih klijenata pa priča ide dalje.
Za mene, nema šanse. Ja te plaćam, uredan sam, normalam, pristojan i prilazim ti s poštovanjem. Ni od tebe ne očekujem ništa manje. Game over za takve.

E moj frende ..to ti je tak ..
Ili se brzo uobraze ..pa onda ko te jebe ..
A kada je trebalo siriti biznis i kada je svaka preporuka drugome bila odlicna ..
Onda si i ti bio dobar..
Jbg ..kurva ostaje kurva ..nema tu druge .
 
evo još jedna recenzija o Eleni ( NEMOJ ) , iako sam čitao o njoj morao sam otić nedavno do zagreba i do nje , lokacija gotovo glavni kolodvor , jedva parking našao , nakon 2 propustena dogovora u 4,5 popodne ove jeseni konačno je posjetio ( bolje da nisam )...

dogovor je lagan i cura kaže radim sve osim anala za 500kn/pol sata , zbog godina očekivao da ćemo kliknut i ostao razočaran....

dođem 2,3min ranije , kaže pričekaj 5min moram na wc , neki lik izlazi iz zgrade za 2 min i na kraju kada sam ja izlazio također neko ulazi i čujem razgovor kad prolazi da ide na kod nje na kat ...

cura do 25 godina svjetlije/plave kose , čak moguće da su slike od nje , visine oko 160-165cm , jedino što na njoj valja je izgled 8/10 , sise ljepe i veća guza mekana , akcija 3/10 zbog solidnog pušenja

prvo me pošalje pod tuš , a onda počinje njen psihozni nastup , kada sam izvadio xxl kondom iz hlača počinje kukat da kolki kurac imam da je ona uska ( stvarno je )
lagano počne pušit bez kondoma , pa počne sa negacijom - nemoj me dirat , nemoj me ljubit , nemoj me lizat , nemoj mi sise dirat , akcija na krevetu nemože se namjestit na kaubojku smeta joj , probamo misionarski manje od minute boli ju , imaš još 10 min kaže
ajde onda doggy , nemoj mi dirat dupe , nemoj me širit , kaj radiš , imaš još 5 minuta , jesi svršio , nemoj leći na mene , očeš da ti izdrkam , reko ajde - to radi manje od minute , probaj sam ja nemogu , nemoj mi u usta svršit , nemoj u oči to peče , za 2 minute mi dolazi sljedeći jesi gotov
prvi put u životu nisam svršio , reko sam b.. te jebo jesi ti normalna, obukao se i ona kaže sory , uzmi sat vremena drugi put za 1000kn vidim da ti više treba , a nije prošlo ni 20 min

higijena je upitna , ona se samo naspreja i prima sljedećeg , psihički nestabilna , bezobrazna , neaktivna , još je pričala da kolko je ona kurčeva primila , uglavnom mislim da je ona izgorila odkad je u PO


https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/elena-sexy-mackica-oglas-4805596
 

Vrlo lak i pouzdan dogovor. Slične je građe kao cura na fotkama.
Dogovor 10/10
Izgled 8/10
Atmosfera 10/10
Oral (sa zaštitom) 10/10
odnos (sa zaštitom) 08/10
1100 naših/1 sat

Kvalitetno i pozitivno iskustvo - za mene
 
evo još jedna recenzija o Eleni ( NEMOJ ) , iako sam čitao o njoj morao sam otić nedavno do zagreba i do nje , lokacija gotovo glavni kolodvor , jedva parking našao , nakon 2 propustena dogovora u 4,5 popodne ove jeseni konačno je posjetio ( bolje da nisam )...

dogovor je lagan i cura kaže radim sve osim anala za 500kn/pol sata , zbog godina očekivao da ćemo kliknut i ostao razočaran....

dođem 2,3min ranije , kaže pričekaj 5min moram na wc , neki lik izlazi iz zgrade za 2 min i na kraju kada sam ja izlazio također neko ulazi i čujem razgovor kad prolazi da ide na kod nje na kat ...

cura do 25 godina svjetlije/plave kose , čak moguće da su slike od nje , visine oko 160-165cm , jedino što na njoj valja je izgled 8/10 , sise ljepe i veća guza mekana , akcija 3/10 zbog solidnog pušenja

prvo me pošalje pod tuš , a onda počinje njen psihozni nastup , kada sam izvadio xxl kondom iz hlača počinje kukat da kolki kurac imam da je ona uska ( stvarno je )
lagano počne pušit bez kondoma , pa počne sa negacijom - nemoj me dirat , nemoj me ljubit , nemoj me lizat , nemoj mi sise dirat , akcija na krevetu nemože se namjestit na kaubojku smeta joj , probamo misionarski manje od minute boli ju , imaš još 10 min kaže
ajde onda doggy , nemoj mi dirat dupe , nemoj me širit , kaj radiš , imaš još 5 minuta , jesi svršio , nemoj leći na mene , očeš da ti izdrkam , reko ajde - to radi manje od minute , probaj sam ja nemogu , nemoj mi u usta svršit , nemoj u oči to peče , za 2 minute mi dolazi sljedeći jesi gotov
prvi put u životu nisam svršio , reko sam b.. te jebo jesi ti normalna, obukao se i ona kaže sory , uzmi sat vremena drugi put za 1000kn vidim da ti više treba , a nije prošlo ni 20 min

higijena je upitna , ona se samo naspreja i prima sljedećeg , psihički nestabilna , bezobrazna , neaktivna , još je pričala da kolko je ona kurčeva primila , uglavnom mislim da je ona izgorila odkad je u PO


https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/elena-sexy-mackica-oglas-4805596
Da, pretezno pocnu sa psiho nastupom te naprave te bolesnikom i idiotom a one su te a kad naleti neko ko moze i ima s cim odma boli, zeno, curo nemoj se baviti ovim poslom ako ti sve smeta, znas s cim se bavis i ljudi ti daju dobru lovu za to, to je tako
 
Manny Kruge
_______________________________________________________________________
Opis: Meni je vrlo dobra. Dogovor isključivo preko whatsappa.
Cijena: 400/700 klasika
Mob: 099/2091346


Snježana
_______________________________________________________________________
Opis: Milfica u 40tim godinama, plavuša, visoka 180 cm
Cijena: 400 klasika
Lokacija: Špansko blizu City centra
Mob: 092/3901419


Mala Niki
_______________________________________________________________________
Opis: 170 cm, grudi 3, brineta, jako lijepo utegnuto tijelo, slike su njezine. Godine oko cca 25, trenutno jedna od najboljih cura u oglasniku.
Cijena: Body2Body masaža 400, oral +200, kompletno 800
Mob: 097/6436513


Stela 27
_______________________________________________________________________
Opis: Super cura, radi u stanu ali radi i outcall. Meni je izgled i usluga odlična.
Cijena: 1/2h 600
Mob: 097/6466387


Kim
_______________________________________________________________________
Opis: Malo deblja cura, crnka tamnije puti meni simpatična u faci. Cca 35 god, veća guza, grudi 3, ima tetovaže. Ugodna, brz i lak dogovor, uredan moderni apartman. Trudi se u krevetu, oral može bez kondoma.
Cijena: 400
Lokacija: Novi Zagreb, Utrine
Mob: 091/9352318


Laura
_______________________________________________________________________
Opis: Jako vitka brineta, srpkinja, 165 visine, grudi 2, oble guze, lijepe noge. Odličan sex, jako aktivna, uredan apartman, odlična usluga.
Cijena: 400/700
Lokacija: Novi Zagreb - Utrina ili Zapruđe
Mob: 099/8503650


Edita
_______________________________________________________________________
Opis: Zgodna, ljubazna brineta. Najlakše ju je dobiti ujutro.
Cijena: 400/700
Lokacija: Črnomerec
Mob: 091/5970263


Leona
_______________________________________________________________________
Opis: Plavuša lijepe guze, umjetnih sisa, visina 178
Cijena: 400/800, anal +100
Mob: 095/5191742


Iva
_______________________________________________________________________
Opis: Brineta duge kose, 170 cm, grudi 3, stvarnih 28 god
Cijena: 400/600 klasika
Mob: 095/5599487


Elena
_______________________________________________________________________
Opis: Jako zgodna mlada draga cura. Prave slike
Cijena: 1/2h 500
Mob: 099/6758297


Anuska
_______________________________________________________________________
Opis: Malo jaca brineta duge kose, 175, grudi trojka. Nije debela! Oral bez kodnoma. Apartman uredan.
Cijena: 400/600
Lokacija: Novi Zagreb
Mob: 099/5029825
Jel dostupna vjekoslava?
 

+385955605824
0955605824
Anakovac
Ana kovac

Njene slike. Faca OK, tijelo osrednje ali usluga koma. Kurac dva puta u usta i kad ces svrsiti. Platio 400 za 15 min. Mobitel zvoni za vrijeme akcije i gleda mobitel za vrijeme akcije. Bacen novac slijedi gađenje samom sebi jedno mjesec dana pa onda opet ispocetka
Istina sam meni uzela 500za pola sata ,a bio kojih 20 min
 

konačno da sam i ja doživio jedno od onih iskustava o kojima sam do sada samo čitao. trebalo mi je cca pola h da ju dobijem na telefon. vrlo ugodna, nije onaj bmk o'š-ne'š pristup. čak i nema lijep glas, a iskusnjare znaju što to znači - da je ženska zgodna. što ugodniji glas, to manja šansa da je pička zgodna. kad sam skužio da je komunikativna, pitam jesu li sve generalije istinite. 'daaa, naravno, znam da ima onih koje kažu 20g a dočeka te baba od 60' na što ću ja u stilu penzića u pošti koji je konačno našao sugovornika u teti na šalteru 'pa da, to je strašno, kako mogu toliko lagati, ajde razumijem godinu dvije, ali opet nije ni vama cura lako' nastavlja pička ulagivačka u želji da dobije što bolji tretman. enough of small talk, prešutno zaključimo oboje i pada dogovor. cura je svega par km udaljena, ide toliko daleko da me upozori kako ne budem presretan zbog toga jer su gužve, ali hajde, kreni odmah. pripremam se brzinom munje, ali opet pažljivo i pedantno da u brzini nešto ne zajebem kad stiže sms - 'sori, morala do grada i to hitno. daj možeš li oko 19h, dam ti popust. zovi me u 6:15'. debil tada nije skužio da je to zadnje što ću čuti od nje, od 6:15 nadalje mob ugašen. tako mi i treba kad sam jeftin i zbog popusta i pristupa nisam zvao neznamnaprimjer onu studenticu koja je popodne objavila oglas. sretan božić i njoj
 
Evo da i ja nadodam svoje iskustvo sa cuvenom Crnom panterom :)
Sve kako price i kruze ovdje;
oral 10/10 zena zna sta radi, uziva i divlja je.
akcija 9/10
izgled 7/10
Vidi se da zena uziva, stenje, prepusti se 100%, otvorena, komunikativna , uvijek za zajebanciju, guta.
300 malih
 

konačno da sam i ja doživio jedno od onih iskustava o kojima sam do sada samo čitao. trebalo mi je cca pola h da ju dobijem na telefon. vrlo ugodna, nije onaj bmk o'š-ne'š pristup. čak i nema lijep glas, a iskusnjare znaju što to znači - da je ženska zgodna. što ugodniji glas, to manja šansa da je pička zgodna. kad sam skužio da je komunikativna, pitam jesu li sve generalije istinite. 'daaa, naravno, znam da ima onih koje kažu 20g a dočeka te baba od 60' na što ću ja u stilu penzića u pošti koji je konačno našao sugovornika u teti na šalteru 'pa da, to je strašno, kako mogu toliko lagati, ajde razumijem godinu dvije, ali opet nije ni vama cura lako' nastavlja pička ulagivačka u želji da dobije što bolji tretman. enough of small talk, prešutno zaključimo oboje i pada dogovor. cura je svega par km udaljena, ide toliko daleko da me upozori kako ne budem presretan zbog toga jer su gužve, ali hajde, kreni odmah. pripremam se brzinom munje, ali opet pažljivo i pedantno da u brzini nešto ne zajebem kad stiže sms - 'sori, morala do grada i to hitno. daj možeš li oko 19h, dam ti popust. zovi me u 6:15'. debil tada nije skužio da je to zadnje što ću čuti od nje, od 6:15 nadalje mob ugašen. tako mi i treba kad sam jeftin i zbog popusta i pristupa nisam zvao neznamnaprimjer onu studenticu koja je popodne objavila oglas. sretan božić i njoj
 

konačno da sam i ja doživio jedno od onih iskustava o kojima sam do sada samo čitao. trebalo mi je cca pola h da ju dobijem na telefon. vrlo ugodna, nije onaj bmk o'š-ne'š pristup. čak i nema lijep glas, a iskusnjare znaju što to znači - da je ženska zgodna. što ugodniji glas, to manja šansa da je pička zgodna. kad sam skužio da je komunikativna, pitam jesu li sve generalije istinite. 'daaa, naravno, znam da ima onih koje kažu 20g a dočeka te baba od 60' na što ću ja u stilu penzića u pošti koji je konačno našao sugovornika u teti na šalteru 'pa da, to je strašno, kako mogu toliko lagati, ajde razumijem godinu dvije, ali opet nije ni vama cura lako' nastavlja pička ulagivačka u želji da dobije što bolji tretman. enough of small talk, prešutno zaključimo oboje i pada dogovor. cura je svega par km udaljena, ide toliko daleko da me upozori kako ne budem presretan zbog toga jer su gužve, ali hajde, kreni odmah. pripremam se brzinom munje, ali opet pažljivo i pedantno da u brzini nešto ne zajebem kad stiže sms - 'sori, morala do grada i to hitno. daj možeš li oko 19h, dam ti popust. zovi me u 6:15'. debil tada nije skužio da je to zadnje što ću čuti od nje, od 6:15 nadalje mob ugašen. tako mi i treba kad sam jeftin i zbog popusta i pristupa nisam zvao neznamnaprimjer onu studenticu koja je popodne objavila oglas. sretan božić i njoj
 
Ma ljudi moji jeste li normalni. NA P.O. oglasniku cca 300 oglasa većina se ponavlja po 2-3 puta neke cure imaju po 2-3 oglasa pa izračunajte to vam je nekih max. 40-50 cura na grad Zagreb a svaki dan u ZG. bar tisuću poslovnih ljudi željnih zabave i sa ne baš malim dnevnicama. Zato su cure takve jednostavno zakon ponude i potražnje.
 
Molio bi za pomoc ako netko ima kontakt. Cura radila na novoj galeriji, hercegovka, silikoni, ima nekoliko tetovaza. Ponekad je i u st. Ako netko ima kontakt da posalje. Cura je uglavnom super, a promjenila je broj :(
 
Evo da i ja stavim svoju prvu objavu.
0976551461
Mala plavuša, godine i jesu tu negdje oko 30 god.
Dogovor samo preko WhatsApp-a, lagan.
Pola sata 500, 1h 900.
Kad dodes ponudi te sa picem, dogovorite uvjete i akcija.
Oral bez, sex sa, tko zeli moze i bez, doplata 200.
Oral joj je dobar 7/10, sex onako nije nis posebno, ne voli bas mijenjat poze 6/10, izgled 6/10.
 
Moraš napisat recenziju, možda će netko znat, pa ti pomogne !

Zenska plava, oko 30 god.

Pola sata 600, 1h 900.
Cura skroz opustena, super je. Komunikativna ne komplicira, jednostavna...
Oral bez zastite sex sa. Grudi silikoni ali me izgledaju tako. Usne punije i jako sexy. Drzi do sebe sto mi se svidja. Doceka me uvijek u nekom sexy kompleticu. Sex super, saslusa te sto zelis i potridi se. Meni ne gleda na sat nisam dobio dojam da me zeli pozurit ili nesto. Cura mi je stvarno super. Vece guze i super je od iza.
Oral joj je dobar bez gumice. Sex meni sa njom super.
 
  • Like
reagiranja: one
Evo da i ja stavim svoju prvu objavu.
0976551461
Mala plavuša, godine i jesu tu negdje oko 30 god.
Dogovor samo preko WhatsApp-a, lagan.
Pola sata 500, 1h 900.
Kad dodes ponudi te sa picem, dogovorite uvjete i akcija.
Oral bez, sex sa, tko zeli moze i bez, doplata 200.
Oral joj je dobar 7/10, sex onako nije nis posebno, ne voli bas mijenjat poze 6/10, izgled 6/10.
to ova mateja sa Črnomerca do sad nije imala prostor preko nje su svakakvi prošli tako da se nadam da nisi uzeo bez kondoma sex za 200kn više...dali ti je dala svršavanje u usta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh