ZAGREB - Iskustva & recenzije


Izbjegavati. Pogotovo ako ga znate i sami "prodrmati".
Na telefon, ženska sve ok, normalna, komunikativna, no to sve ostaje samo na slatkorječivosti.
Uživo, zenska izgleda dobro, čvrsta guza, ravan trbuh, male ali čvrste sise, ali brate, glava nije na mjestu. Nervozna nešto, sve mora bit po njenom PSu, pušta ti cajke, malo tamo skakuta oko tebe, polegne te na masazni stol, i dobiš handjob, ništa više. Mozes ju malo pipkat i to sve, ali ništa što bi moglo nadomjestit ono što mi sami sebi ponekad ne mozemo priustit. Ne ići, waste of money :)
Istina, bio i nikad vise!
 
Da Ana, nebi nikome preporucio
Evo ovako .
Dodjem u ulicu Gustava Krkleca . Nije bilo problema od naviganja.
Dočekala me mlada cura , meni nije privlačna u licu , ali tijelo je bilo ok . Ona je rekla masaža 400 , a ja sam reko da može samo komplet za 500 i ona je pristala .
Napučila je narodnjake na mob , sto me fakat nerviralo , ali onda sam ju razvalio , malo je pušila , a onda je išla stara uigrana akcija , maka ima prekrasan picic , užasno je uska , jedva sam ju probio kad je bila na meni . Uslijedilo je još nekoliko poza , vrhunski je odradila posao .
Ne radim joj reklamu , ali meni je bila dobra , postavio sam se od početka i vidjela je da nema zajebancije .
Razumijem vas koji se niste proveli dobro , ali mislim da je to do samog pristupa .
Kad dodjete na mjesto i kad vam cura kaže 400 za B2B, vi recite da može 500 ili 600 za komplet ili se okrećete . Onda je nova priča , neće ni jedna odbiti 500 ili 600 za 20 min sexa . Nemojte pusiti njihove price , vi ste oni koji plaćaju i bi odlučujete da ostanete ili se okrenete .
 
Evo ovako .
Dodjem u ulicu Gustava Krkleca . Nije bilo problema od naviganja.
Dočekala me mlada cura , meni nije privlačna u licu , ali tijelo je bilo ok . Ona je rekla masaža 400 , a ja sam reko da može samo komplet za 500 i ona je pristala .
Napučila je narodnjake na mob , sto me fakat nerviralo , ali onda sam ju razvalio , malo je pušila , a onda je išla stara uigrana akcija , maka ima prekrasan picic , užasno je uska , jedva sam ju probio kad je bila na meni . Uslijedilo je još nekoliko poza , vrhunski je odradila posao .
Ne radim joj reklamu , ali meni je bila dobra , postavio sam se od početka i vidjela je da nema zajebancije .
Razumijem vas koji se niste proveli dobro , ali mislim da je to do samog pristupa .
Kad dodjete na mjesto i kad vam cura kaže 400 za B2B, vi recite da može 500 ili 600 za komplet ili se okrećete . Onda je nova priča , neće ni jedna odbiti 500 ili 600 za 20 min sexa . Nemojte pusiti njihove price , vi ste oni koji plaćaju i bi odlučujete da ostanete ili se okrenete .
Ovo ću probati, ali ako mi ne uspije očekujem tečajeve asertivnosti
 
Pozz ljudi, zaznimalo me dali je itko uspio dobiti vise od masaze ovih cura? Thx
 
Pozz ljudi, zaznimalo me dali je itko uspio dobiti vise od masaze ovih cura? Thx
Manga je komentirao da nakon što par puta ddođeš da dobiješ nešto više
 
Nastavljajući se na odličan post od kolege kako curama ne treba dati da se postavljaju i kurče, evo moje recenzije jučerašnjeg dana...
Ne znam sad lijepiti linkove ali oni iskusniji znat će o koje se dvije "dame" radi.
Bio sam u gužvi, dosta sastanaka, obaveza i poželim se malo opustiti.
Ujutro na wp pošaljem lijepu, pristojnu i konkretnu poruku čuvenoj Leoni. Predstavim se, kažem što bih volio i što tražim. Leona mi lijepo odgovori malo prije podne, puno smajlića i lijepih riječi. Ponudi mi termin oko 13 h., a ako ne mogu onda neki drugi do navečer. Nakon 10 minuta joj odgovorim i složim se s terminom u 13, usput otkazujući jednu obavezu. Ona pročita i više ne odgovara ništa. Stalno je online. Pošaljem kasnije još jednu poruku, ona ništa. Oko 19 h joj pošaljem zadnju poruku, pitam je li sve ok, fino, dobronamjerno. Ona odgovori nešto stoto. Tada sam je izbrisao iz telefona.
Oko podne, videći da je Leona nepouzdana, pošaljem poruku plavoj dami od 36g koja je na Vrbanima, u PO nudi elegantnu masažu svima koji su razočarani dosadašnjim masažama. Plava dama u crnoj suknjici s tri fotke. Ona mi odgovori, fiksiramo termin u 20 h, s tim da je moram nazvati u 19 h da mi da adresu i kaže cijene. Zovem u 19.00 žena se ne javlja, kasnije pošaljem ljubaznu poruku, ništa. Onda sam i nju izbrisao iz telefona.
Zašto sam ih izbrisao? Zato što imam svoje dostojanstvo i nedam se zajebavati. Te dvije dame od jučer me sutra mogu nazvati i, u znak isprike, mi ponuditi mjesec dana besplatnih dolazaka i nema šanse da bi im otišao ni besplatno. Jednostavno je, tko me napravi majmunom i izigra me, bez poruke, isprike, objašnjenja, za mene više ne postoji.
Mnoge cure se ponašaju tako. Zašto? Zato što mogu, zato što još uvijek ima mnogo onih koji će prijeći preko vučenja za nos i za uši samo da bi nešto uboli. Mnogo je ljudi bez karaktera i kičme. Kad bi svi odjebali takve cure, pa kad bi im pao posao, brzo bi sve one sabrale i postale onakve kakve jedino smiju biti - korektne, pristojne, pristupačne i umiljate. Sve drugo - crveni karton.
Puno ih je kojima fali elementarnog kućnog odgoja, no puno je i takvih klijenata pa priča ide dalje.
Za mene, nema šanse. Ja te plaćam, uredan sam, normalam, pristojan i prilazim ti s poštovanjem. Ni od tebe ne očekujem ništa manje. Game over za takve.
 
Evo ovako .
Dodjem u ulicu Gustava Krkleca . Nije bilo problema od naviganja.
Dočekala me mlada cura , meni nije privlačna u licu , ali tijelo je bilo ok . Ona je rekla masaža 400 , a ja sam reko da može samo komplet za 500 i ona je pristala .
Napučila je narodnjake na mob , sto me fakat nerviralo , ali onda sam ju razvalio , malo je pušila , a onda je išla stara uigrana akcija , maka ima prekrasan picic , užasno je uska , jedva sam ju probio kad je bila na meni . Uslijedilo je još nekoliko poza , vrhunski je odradila posao .
Ne radim joj reklamu , ali meni je bila dobra , postavio sam se od početka i vidjela je da nema zajebancije .
Razumijem vas koji se niste proveli dobro , ali mislim da je to do samog pristupa .
Kad dodjete na mjesto i kad vam cura kaže 400 za B2B, vi recite da može 500 ili 600 za komplet ili se okrećete . Onda je nova priča , neće ni jedna odbiti 500 ili 600 za 20 min sexa . Nemojte pusiti njihove price , vi ste oni koji plaćaju i bi odlučujete da ostanete ili se okrenete .
Super, hvala - unatoč lošim recenzijama ima nešto - ono - odavno je merkam. Idem probati sutra.
 
Njezna i Mazna skoro svaki dan ima oglas,prije je tu i tamo znala stavit,izgleda da je kriza.....jel bas tak mrsava ili je uzivo malo drukcije ipak?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh