SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Hmm ... bez kondoma ... pazite se da nije giftgiver ;)

Evo malo o takvoj ekipi:
 
Hmm ... bez kondoma ... pazite se da nije giftgiver ;)

Evo malo o takvoj ekipi:
Jesus Christ Superstar hahaah, vidi se po tvojim postovima da si baš opsjednut spolnim bolestima, a i puca te žešća paranoja pa preporučam razgovor sa psihologom jer je poznato u psihologiji da ljudi često mrze svoje vlastite projekcije odnosno potisnutog sebe.
 
Jesus Christ Superstar hahaah, vidi se po tvojim postovima da si baš opsjednut spolnim bolestima, a i puca te žešća paranoja pa preporučam razgovor sa psihologom jer je poznato u psihologiji da ljudi često mrze svoje vlastite projekcije odnosno potisnutog sebe.
Neka svatko radi kako misli da je za njega najbolje i bok!
Ako ljudi imaju drugačija mišljenja - nek imaju različita mišljenja.
Ja sa time nemam problema!
 
Pozdrav svima. Imam par pitanja. Imam zelju da me neka od ovih stranih transica dobro odradi, ali me zanima sigurnost. Prije svega mislim koliko je sigurno da joj ga pusim bez kondoma? A volio bi dobiti spricanje u usta, je li to pametno? Hvala unaprijed
 
Izguglao sam prep, zvuci dugotrajan proces, otpada. Koje su onda preporuke, je li oral siguran bez kondoma ili da se gumica koristi od pocetka do kraja?
 
Pozdrav svima. Imam par pitanja. Imam zelju da me neka od ovih stranih transica dobro odradi, ali me zanima sigurnost. Prije svega mislim koliko je sigurno da joj ga pusim bez kondoma? A volio bi dobiti spricanje u usta, je li to pametno? Hvala unaprijed
Nece ti špricati u usta sigurno. Nece joj se karati poslije, pa izbjegavaju svršavanje
 
Dali je tko bio sa transicam koje se oglasavaju na smokvi, plavom oglasniku pa i ovdje. Koja je najbolja i za preporuciti
 
Ima koja dobra iz rijeke. Da se voli obuc u mrezaste, nasminkat i tako to. Da bi volila pusit za pocetak
 
Pozdrav svima. Imam par pitanja. Imam zelju da me neka od ovih stranih transica dobro odradi, ali me zanima sigurnost. Prije svega mislim koliko je sigurno da joj ga pusim bez kondoma? A volio bi dobiti spricanje u usta, je li to pametno? Hvala unaprijed
I ja sam takav...
Nisam nikad odradio( ili bio odrađem :D) transicu samo zbog straha od spb-i :(
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh