ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo i jedno moje iskustvo
Prije par dana posjetio sam curu iz oglasa slatki grijeh
Dočekala me simpatična plavuša 30+ godina u lijepom,čistom i ugodnom prostoru
Poslije kraćeg upoznavanja prvo tuš pa onda posao koji je izuzetno kvalitetno odradila sa obaveznom zaštitom
Ukupan dojam čista desetka
 
Evo i jedno moje iskustvo
Prije par dana posjetio sam curu iz oglasa slatki grijeh
Dočekala me simpatična plavuša 30+ godina u lijepom,čistom i ugodnom prostoru
Poslije kraćeg upoznavanja prvo tuš pa onda posao koji je izuzetno kvalitetno odradila sa obaveznom zaštitom
Ukupan dojam čista desetka
Link? Lokacija? Koliko cepa? Jel njezina prava slika u oglasu? To su najbitnije stavke u recenzijama.

Pretpostavljam da se radi o ovoj: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/slatki-grijeh-oglas-4747549
 
Bog
Evo da se i ja malo ukljucim sa svojim iskustvima na ovu temu..
Posto sam bio kod poprilicno djevojka /zena..
Ima i losih a ima i dobrih...ali mi nisu odgovarale , nisam vise dolazio i to je to.
Citam komentare...koliko se vrrijeda i laže o curama, sta nije u redu.
Jednostavno napisite, doticna nije nesto ima boljih..a ne u detalje pišete..da mi se zmuci..
Tako da cu ja sam preporucit..sta je meni licno ostalo u dobrom i ljepom sjecanju i uvjek odem ponovo..

Eto..
Probajte biti malo pristojnoji...
Nemojete tolko vrijedat cure/zene.
Detalje zadržite za sebe ili za privatne razgovore, a ne ovako javno.
Uvijek se nađe ovakav jedan. Kao svi su sad debili i onda si ti došao kao glas razuma svima objasnit kako se trebaju pisat recenzije. I onda ide tvoja nedorečena recenzija di si napisao da ima 30+, da si se tuširo, da je odradila posao kvalitetno i da je tebi to desetka.
Link? Broj? Izgled? Opiši taj posao. Jel to pušenje, b2b masaža, sex, anal? Cijena? Koliko si bio? Lokacija? Napuši se kurca majmune
 
Uvijek se nađe ovakav jedan. Kao svi su sad debili i onda si ti došao kao glas razuma svima objasnit kako se trebaju pisat recenzije. I onda ide tvoja nedorečena recenzija di si napisao da ima 30+, da si se tuširo, da je odradila posao kvalitetno i da je tebi to desetka.
Link? Broj? Izgled? Opiši taj posao. Jel to pušenje, b2b masaža, sex, anal? Cijena? Koliko si bio? Lokacija? Napuši se kurca majmune
A ti si ratni zločinac
 
A ti si ratni zločinac
A ti si internet ratnik i skakač na zaključke. Vidio si moje jebeno očito lažno ime, poveao si to s Ustašama i zaključio sa sam ja Ustaša i ratni zločinac. Bravo! A ti nam pišeš s druge strane Drine, ili si iz Rijeke, ili si jednostavno pristaša SDP-a ili stranke Možemo. Sve je jasno. A sad se skini s droge i interneta. Šteti ti
 
Svi znate da cure u oglasima pišu DISKRECIJA ZAJAMČENA
A kolko nas koji se krijemo iza izmišljenih imena uopće znamo što je to DISKRECIJA
 
Ne, nego nisi bio kod nje. I to je jedini razlog zašto nemaš nijednu konkretnu informaciju o njoj. Nisi naveo ništa što već ne piše u samom tekstu njezinog oglasa. Nisi naveo čak ni koje usluge nudi, što je srž svake recenzije. Takve općenite, generičke recenzije može pisati i moja baba. Dečko, ne sramoti se više.
 
Ne, nego nisi bio kod nje. I to je jedini razlog zašto nemaš nijednu konkretnu informaciju o njoj. Nisi naveo ništa što već ne piše u samom tekstu njezinog oglasa. Nisi naveo čak ni koje usluge nudi, što je srž svake recenzije. Takve općenite, generičke recenzije može pisati i moja baba. Dečko, ne sramoti se više.
To samu sebe reklamira...bilo je i prije ovakvih pokusaja za istu curu...
 
Da to je taj oglas. Pametnom ne treba puno
A za ostalo ipak treba pozvati curu
A ljudi koji pitaju za detalje su glupi onde?

Svi znate da cure u oglasima pišu DISKRECIJA ZAJAMČENA
A kolko nas koji se krijemo iza izmišljenih imena uopće znamo što je to DISKRECIJA
A kakve bi ti recenzije? "E dečki meni je mala desetka." To je recenzija?
Znači ak neko kaže da cura radi super usluge i da je prezgodna jer on voli jače, onda meni ta nije super jer ne volim jače. Prestani srat. Budi pravednik prema svima nama i odjavi se s foruma. Hvala.
 
Koiko moras biti na dnu i napaljen da jebes onjebinu gnoma s po??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh