SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
pozdrav mladoj dami, za konkretno diskretno i korektno druženje..
 
Ovdje pisem jer je aktivnija tema od one o seeking dating stranici ali mozda se na tom siteu nade nesto zanimljivije. Ja sam se prije koji dan registirao i cini se da ima svaceg izmedu ostalog i dosta zgodnih cura, barem ovako po dojmu slika. Jedino mi je malo cudno sto od kad sam tamo pregledao nekih pedesetak profila nesto i s curama van hrvatske i imam dosta lajkova na svoj profil i skupilo privatnih poruka koje sam dobio, uglavnom od cura izvana, pa mi odmah zasmrdilo da je neka navlakusa jer za dopisivanje moras dati sto dolara mjesecno. Ne znam jel ima netko kakva iskustva? generalno stranica izgleda legit ali pitaj boga.
Pozdrav Zakrivjeni,

Nije navlakuša seeking je super stranica i sve su gore pravi profili tako da ti ja jamcim da stvar funkcionira 100%

Lp.
Admin
 
posljednja izmjena:
Pozdrav Zakrivjeni,

Nije navlakuša seeking je super stranica i sve su gore pravi profili tako da ti ja jamcim da stvar funkcionira 100%

Lp.
Admin
SA nažalost nije za ove "tatice" koji ovdje besplatno tipkaju i promoviraju svoje prazne i šuplje džepove u kojima nemaju ni 10 kn a kamoli 110 $ da plate mjesečnu članarinu što je za njih misaona imenica :)

Neka se drže lipog našeg Ljubavnog oglasnika gdje je sve free ;)
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav Zakrivjeni,

Nije navlakuša seeking je super stranica i sve su gore pravi profili tako da ti ja jamcim da stvar funkcionira 100%

Lp.
Admin
ok, thx na odgovoru, vidim da stvarno ima razlicitih cura tamo, od onih koje bi valjda htjele godisnju kartu zeta do onih od privatnih aviona, zanimljivo u svakom slucaju, ja sam od posebne kategorije valjda ce se naci i za mene nesto:)
 
posljednja izmjena od urednika:
Samo da aktualiziramo da je seeking.com smeće od stranice, u Zagrebu od 160 km i okolici je prijavljeno ravno 8 cura od kojih je zadnja bila aktivna prije 3 mjeseca, toliko...
 
Samo da aktualiziramo da je seeking.com smeće od stranice, u Zagrebu od 160 km i okolici je prijavljeno ravno 8 cura od kojih je zadnja bila aktivna prije 3 mjeseca, toliko...
Ne znam na kojoj sk stranici si ti bio i sta si trazio. U Zagrebu bez okolice unazad 1mj preko 100 aktivnih profila. Mislim da malo trolas jer ne zelis platiti clanstvo..
 
Ja bi si ga rađe odrezao nego bio šećerni tatica. Nadam se da kada budem stari prdac i ako ću imati što viška novaca, ne budem tako glup da ih dajem nekoj šećernoj kurvici u zamjenu za puse u pimpek.
 
Probao seeking ljetos, uplatio članarinu, mjesec dana, par nekih kontakata, bio sam prilično stalno zauzet i na putu ali realizirao sam 2 x sa curama koje su ok i nisu u nebesima, cifre koje mnoge tamo bubaju se rekao bih po evropskim tarifama i nerealne, dok ima i nekoliko normalnijih i pametnijih cura koje idu na sigurnost i duži rok, pa uz normalne iznose to traje ugodno i nekoliko mjeseci a znam neke i godina. Što im je na kraju i isplativije i imaju neku sigurnost. Ovo bubanje po 100 i više eur je po sistemu APP, i odmah se vidi da su te cure neozbiljne i nisu posvećene kvalitetnom druženju. Je realno možeš uzeti oglasnik i za 100 i više eur izmišljati kakvu želiš, ovo je više neki fair odnos na duže staze a na obostrano zadovoljstvo.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh